Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Poznań
Warszawa
Szczecin
Białystok
Kraków

Paulina M

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Paulina M

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Najlepsza korepetytorka ! Super, że trafilam na Paulinę :) zawsze świetnie przygotowana do zajęć, odpowie na każde nurtujące pytanie wraz z wyjaśnieniem :D do tego robienie mnóstwa zadan , ze zwróceniem szczególnej uwagi na sposob formułowania odpowiedzi, aby wpasować sie w klucz i zaden punkt nie został stracony :) przesympatyczna osôbka, a co rowniez ważne bardzo cierpliwa !
Polecam w 100%

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2017

Polecam :) Bardzo polecam Paulinę jako korepetytorkę! Dzięki zajęciom zdałam sobie sprawę, że biologie trzeba przede wszystkim zrozumieć, a nie jedynie wkuwać na pamięć. Korepetytorka jest osobą bardzo cierpliwą. Lepiej nie mogłam trafić, raz jeszcze serdecznie polecam Paulinę! ;)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2017

Paulina, prze-prze-znakomita korepetytorka i do tego miła, potrafiła wytłumaczyć każdą sporną kwestię, erudycyjnie analizowała wszystkie moje prace maturalne, podczas rozwiązywania zadań zwracała uwagę na ważniejsze zagadnienia, wielokrotnie objaśniała, jak należy formułować odpowiedzi maturalne, by nie stracić w zbędny sposób punktów, na domiar tego dawała ogromne ilości materiałów; zadań, kart pracy, książek. Same zajęcia były świetne, atmosfera też była w porządku wręcz szampańska i przede wszystkim te lekcje nie były nużące. Podsumowując dzięki Paulinie i jej zajęciom udało mi się, zrealizować swój cel, czyli dostać się na kierunek lekarski , więc polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Paulina to bardzo dobra korepetytorka, która przygotuje Cię do matury rozszerzonej. Umie wytłumaczyć poszczególne zagadnienia. Gdy coś sprawiało mi trudność powtarzałyśmy kilka razy, żeby dobrze utrwalić nabytą wiedzę. Pożyczała mi wiele materiałów dodatkowych oraz dostawałam dużo zadań, żeby jeszcze lepiej się przygotować. Podczas zajęć panuje bardzo miła atmosfera i zawsze mogę liczyć na Paulinę. Gorąco polecam.

avatar
Andżelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2016

Polecam wszystkim chcącym zdać maturę z biologii na bardzo wysokim poziomie! ;) Zajęcia z Pauliną są ciekawe, a co najważniejsze już po krótkim czasie widać ich efekty. :) Dzięki Niej miałam opanowane zarówno wszystkie potrzebne wiadomości jak i rozwiązywanie ogromnej ilości zadań, co jest tak ważne na maturze rozszerzonej. Dodatkowo z chęcią pożycza swoje notatki i książki, żeby w 100% przećwiczyć to co wcześniej sprawiało trudności. Serdecznie polecam - od października studentka lekarskiego :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2015

POLECAM!! Paulina jest wspaniałą korepetytorką, która posiada szeroką wiedzę oraz potrafi ją przekazać. Jeśli z czymś miałam problem Paulina cierpliwie tłumaczyła mi dane zagadnienie. Na każdej lekcji otrzymywałam dodatkowe materiały, które umożliwiły mi sprawną powtórkę materiału przed maturą. Ostatecznie z matury rozszerzonej uzyskałam 88%. Dodatkowym atutem zajęć był fakt, że Paulina nie tylko zwracała czuwała nad zakresem mojej wiedzy z biologii, ale także wskazywała na co należy zwrócić uwagę w zadaniu, aby nie stracić punktów.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Serdecznie polecam! Zajęcia z Pauliną dają szansę na solidne przygotowanie do matury z biologii na poziomie rozszerzonym. Na każdą lekcję Paulina przygotowywała liczne materiały- zarówno zadania jak i materiały powtórkowe, z chęcią pożyczała również inne dodatkowe książki czy zbiory. Materiał przerobiony został wzdłuż i wszerz, a w sytuacji, w której z czymś miałam szczególny problem, zawsze mogłam liczyć na pomoc Pauliny. Dodatkowym atutem zajęć była możliwość przesuwania terminu spotkania w szczególnych sytuacjach, tak więc nie było problemu z odrabianiem opuszczonych lekcji. Paulina to świetna korepetytorka, o ogromnej wiedzy oraz ogromnej chęci do pracy- dzięki niej przygotowanie do matury stało się nie tylko łatwiejsze, ale również przyjemniejsze :D Na maturze z biologii udało mi się osiągnąć 95%, co bez jej pomocy z pewnością nie byłoby możliwe ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.