Paulina Lignar

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, Jestem dyplomowaną mgr Sztuki. Ukończyłam Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oraz Wiedniu. Ponadto ukończyłam Dwuletnie Studium Pedagogiczne na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Udzielam korepetycji z technik malarskich oraz rysunkowych na podstawie przykładów z historii sztuki połączone z wiedzą praktyczną ze sztuki. W zakres lekcji, na życzenie wchodzi również nauka rysowania portretu oraz rysunek żurnalowy. Ponadto udzielam profesjonalnych korekt prac malarskich, rysunkowych oraz innych prac plastycznych - collage itp. na podstawie przykładów z historii sztuki połączone z wieloletnią wiedzą praktyczną ze sztuki oraz doświadczeniem jako pedagog. Pomagam również przygotowywać teczkę w celu dostania się na studia artystyczne. Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu. Udzielam korepetycji oraz korekt on-line.

Doświadczenie: 24 lata

Udzielam lekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Obecnie nie prowadzę lekcji.

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 19:00
Wtorek11:00 - 19:00
Środa11:00 - 19:00
Czwartek11:00 - 19:00
Piątek11:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 07.2005
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Magister
Wydział Malarstwa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2021

Polecam Panią Paulinę !
Lekcja jest zawsze świetnie przygotowana i poprowadzona.
Bardzo dobrze prowadzi zajęcia w sposób w pełni profesjonalny !
Polecam !

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Polecam lekcje rysunku. Można się czegoś nauczyć, no i jest to dobra forma rozrywki i hobby.

avatar
agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2020

Jestem bardzo zadowolona...

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Bardzo polecam Pania Pauline.
Niesamowita wiedza z zakresu historii sztuki jak i swietne porady techniczne.
Lekcje online z Pania Paulina pozwalaja mi skupic sie i poprawiac slabosci a takze daja swierze spojzenie na moja dotychczasowa prace.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2018

Serdecznie polecam Pania Pauline jako korepetytorkę. Dostałem szybką odpowiedź, w dodatku jako jedyna osoba do której się zgłosiłem udzieliła mi pomocy z zakresu malarstwa do egzaminu - oczywiscie on-line dla mojej nastoletniej corki ktora od 10 lat uczy sie w Wielkiej Brytanii. Zadania postawione rozwiązane profesjonalnie ale w sposob zrozumialy i po przyjacielsku. Corka oczywiscie zdala na piatke :-)

Robert Z

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Córka jest przeszczęśliwa z tych lekcji. Po kilku miesiącach nauki widzę ogromne postępy! Już teraz pytała się czy będzie mogła uczyć się u Pani Pauliny przez następne lata. Polecam , bardzo polecam :-)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2018

Uczę się u Pani Pauliny już od pół roku i jestem naprawdę zadowolona. Bardzo fajny sposób prowadzenia lekcji. Zajęcia pozwalają mi poznać sztukę zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej, Pani Paulina udziela cennych rad z rysunku i korekt, jak również dzieli się swoją wiedzą. Zajęcia bardzo rozwijają moje umiejętności, są godne polecenia !

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

Pani Paulina świetnie przekazuje swoja wiedzę. Uczy mnie zaledwie pół roku a już widzę postępy. Zawsze można się z nią umówić, gdy coś wypadnie. Lekcje są przyjemne i co tydzień na nie czekam. Gorąco polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Pani Paulina jest osobą rzetelną, zawsze dotrzymuje umowy. Polecam!

avatar
Mama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2016

Gorąco polecam lekcje on-line z Panią Pauliną. To prawdziwy zawodowiec. Każda lekcja jest doskonale przygotowana i przemyślana, co przekłada się na postępy w rysunku. Pani Paulina uczy mojego 12-sto letniego syna, który uwielbia te lekcje. Jeszcze raz gorąco polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.