Paulina Lignar

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, Jestem dyplomowaną mgr Sztuki. Ukończyłam Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz Wiedniu. Ponadto ukończyłam Dwuletnie Studium Pedagogiczne na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Udzielam korepetycji z technik malarskich oraz rysunkowych na podstawie przykładów z historii sztuki połączone z wiedzą praktyczną ze sztuki. W zakres lekcji, na życzenie wchodzi również nauka rysowania portretu oraz rysunek żurnalowy. Ponadto udzielam profesjonalnych konsultacji oraz korekt prac plastycznych uczniów w oparciu o swoją wieloletnią wiedzę i doświadczenie jako dyplomowany artysta plastyk. Pomagam również przygotowywać teczkę w celu dostania się na studia artystyczne. Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu. Udzielam korepetycji on-line.

Doświadczenie: 23 lata

Udzielam lekcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczę dzieci w wieku od 12 lat.

Kontakt telefoniczny do mnie: +48 536 353 832

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 20:00
Wtorek11:00 - 20:00
Środa11:00 - 20:00
Czwartek11:00 - 20:00
Piątek11:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 07.2005
Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Magister
Wydział Malarstwa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Bardzo polecam Pania Pauline.
Niesamowita wiedza z zakresu historii sztuki jak i swietne porady techniczne.
Lekcje online z Pania Paulina pozwalaja mi skupic sie i poprawiac slabosci a takze daja swierze spojzenie na moja dotychczasowa prace.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2018

Serdecznie polecam Pania Pauline jako korepetytorkę. Dostałem szybką odpowiedź, w dodatku jako jedyna osoba do której się zgłosiłem udzieliła mi pomocy z zakresu malarstwa do egzaminu - oczywiscie on-line dla mojej nastoletniej corki ktora od 10 lat uczy sie w Wielkiej Brytanii. Zadania postawione rozwiązane profesjonalnie ale w sposob zrozumialy i po przyjacielsku. Corka oczywiscie zdala na piatke :-)

Robert Z

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Córka jest przeszczęśliwa z tych lekcji. Po kilku miesiącach nauki widzę ogromne postępy! Już teraz pytała się czy będzie mogła uczyć się u Pani Pauliny przez następne lata. Polecam , bardzo polecam :-)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2018

Uczę się u Pani Pauliny już od pół roku i jestem naprawdę zadowolona. Bardzo fajny sposób prowadzenia lekcji. Zajęcia pozwalają mi poznać sztukę zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej, Pani Paulina udziela cennych rad z rysunku i korekt, jak również dzieli się swoją wiedzą. Zajęcia bardzo rozwijają moje umiejętności, są godne polecenia !

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

Pani Paulina świetnie przekazuje swoja wiedzę. Uczy mnie zaledwie pół roku a już widzę postępy. Zawsze można się z nią umówić, gdy coś wypadnie. Lekcje są przyjemne i co tydzień na nie czekam. Gorąco polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Pani Paulina jest osobą rzetelną, zawsze dotrzymuje umowy. Polecam!

avatar
Mama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2016

Gorąco polecam lekcje on-line z Panią Pauliną. To prawdziwy zawodowiec. Każda lekcja jest doskonale przygotowana i przemyślana, co przekłada się na postępy w rysunku. Pani Paulina uczy mojego 12-sto letniego syna, który uwielbia te lekcje. Jeszcze raz gorąco polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.