Paulina Cicha

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Częstochowa
Język włoski50 - 60 / 60 min

Paulina Cicha

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Marzysz o wyjeździe do Włoch, ale nie umiesz się zmotywować do nauki? Twoje serce trafiła strzała amora, ale nie potraficie się jeszcze porozumieć? A może nie radzisz sobie w szkole, czeka Cię trudny egzamin, nie umiesz dogadać się z klientem? Albo po prostu nie masz co zrobić z wolnym czasem?
Nieistotne! By posmakować włoskiego zawsze znajdzie się jakiś powód ;)
Dlatego zapraszam do mnie na zajęcia, a wspólnie odkryjemy ten najbardziej melodyjny język na świecie.

Nie lubisz uczyć się sam? Zabierz znajomego, w grupie zawsze raźniej.

Nie krępuj się, zadzwoń, a na pewno coś wymyślimy!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2018
Uniwersytet Łódzki
Magister
italianistyka
Kursy i szkolenia
06.2012
Wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży
11.2016
Kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży
Doświadczenie
09.2015 - 09.2015
SJO Agnieszka Mazurkiewicz
09.2017 - 09.2017
I LO im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie
10.2017 - aktualnie
Szkoła Języków Obcych ONJO SAS
03.2019 - aktualnie
Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
01.2020 - aktualnie
MWC, Ewelit Kursy i szkolenia

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Genialne zajęcia przeprowadzone w miłej atmosferze. Każda lekcja na której byłem została starannie przygotowana przez Panią Paulinę. Korepetycje nie skupiały się na samym doskonaleniu gramatyki. Wiele rozmów i ciekawych ćwiczeń rozwijających zdolność wypowiadania się w języku włoskim z uwagą o najmniejsze detale. Sądzę ,że lekcje u Pani Pauliny można określić mianem porządnych oraz wartościowych. Szczerze polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Polecam wszystkim, którzy chcą się uczyć języka!!! Pani Paulina to bardzo profesjonalny nauczyciel, pod każdym względem: terminowości, zaangażowania, przygotowania i wsparcia na każdym etapie nauki. Poza tym super sympatyczna i komunikatywna.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2018

Lekcje z panią Pauliną prowadzone są w bardzo miłej atmosferze w
ciekawy i różnorodny sposób.Jeśli ktoś poszukuje zaangażowania, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia to szczerze polecam.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2018

Polecam naukę z panią Pauliną! Rewelacyjnie prowadzone zajęcia, świetne podejście do nauczania i nieamowita pasja do języka co przekłada się na wiele korzyści dla uczniów, m.in. szybkość i łatwość przyswajania nowej wiedzy! Naprawdę warto!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Polecam te zajęcia wszystkim, ponieważ Pani Paulina jest nauczycielką z powołania, a język włoski to jej ogromna pasja, co widać w sposobie prowadzenia lekcji. Proces nauczania przebiega w przyjaznej atmosferze, a Pani Paulina rzetelnie przygotowuje się do zajęć i cierpliwie przekazuje posiadaną wiedzę. Poziom nauczania oraz tematyka są dostosowane do ucznia, więc każdy znajdzie coś dla siebie. :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Uczę się u Pani Pauliny już półtora roku, jestem zadowolona z zajęć i z jakości nauki. Wydaje mi się, że po stosunkowo krótkim czasie moja znajomość języka jest dobra. Pani Paulina przekazuje wiedzę fachowo ale jednocześnie w dostępny, sprzyjający zapamiętywaniu sposób. Ma też elastyczny grafik i dzięki temu mogę łatwo dostosować naukę języka do zajęć na studiach. Jestem zadowolona i zdecydowanie polecam zajęcia wszystkim :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2018

Gorąco polecam! Świetna nauczycielka z doświadczeniem i bardzo fajnym, pozytywnym podejściem oraz zapałem do języka włoskiego. Mogę śmiało polecić do przygotowania do matury!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.