Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia120 - 150 / 60 min

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/534 opinie

Opis ogłoszenia

Skuteczne przygotowanie do matury rozszerzonej z chemii, profesjonalny nauczyciel chemii z 20-letnim doświadczeniem i pasją, autorski niezawodny program nauczania, miła bezstresowa atmosfera, metody nauczania dostosowywane indywidualnie do potrzeb ucznia.

Wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pracy z uczniem, jak i praca w renomowanych szkołach warszawskich czyni mnie osobą, której warto zaufać.

Udzielam korepetycji z chemii na każdym poziomie nauczania.
Zajmuję się głównie przygotowaniem kandydatów na uczelnie medyczne i techniczne do rozszerzonej matury z chemii, ale i nie tylko. Pracuję również ze studentami przygotowując ich do kolokwiów i egzaminów.
Autorski program nauczania przygotowany przeze mnie jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb i umiejętności każdego ucznia. Od wielu lat jest w 100% skuteczny, choć każdego roku ulega modyfikacji. Zawsze można lepiej.
Każdemu uczniowi udostępniam materiały do nauki i możliwość sprawdzenia swojej wiedzy poprzez napisanie autorskiego sprawdzianu w formie maturalnej.
Co roku mam na swoim koncie studentów medycyny i kierunków technicznych. Wielu moich uczniów jest już po studiach i są zadowoleni z wykonywanych przez siebie zawodów.

Szczególne osiągnięcia:
• ponad 30-stu laureatów konkursów i olimpiad chemicznych,
• laureatka konkursu fizycznego,
• matura rozszerzona z chemii i egzamin gimnazjalny napisane na ponad 90% jak do tej pory przez wszystkich moich uczniów uczęszczających na moje korepetycje przez rok,
• matura rozszerzona z chemii napisana na ponad 90 % przez uczennicę po czterech miesiącach nauki.

Mogę pochwalić się tym, że niemal wszyscy moi uczniowie osiągnęli zakładane przez nich cele.
Jeżeli masz zaległości, niezrozumiałe prace domowe, klasówki, kolokwia, lub jakiekolwiek problemy z nauką chemii serdecznie zapraszam.

Ponadto jestem gitarzystą z wieloletnim stażem. Prowadzę lekcje nauki gry na gitarze. Jeżeli chcesz grać jazz, blues, rock lub muzykę klasyczną zapisz się do mnie na lekcje.

Solidnie, bezstresowo i przede wszystkim skutecznie:-)

Sukces, satysfakcja, wysokie wyniki, kawa i herbata gwarantowane.

Zajęcia odbywają się na Mokotowie blisko metra lub online.

Możliwość wystawienia faktury.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 34
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2023

Bardzo ciekawy, efektywny sposób prowadzenia zajęć. Na lekcjach panuje spokojna, pozytywna atmosfera, a nauczyciel przekazuje wiedzę w przystępny sposób. Liczę, że efekt będzie taki, jak u mojego brata - studiuje już na trzecim roku kierunku lekarskiego na WUM-ie. Szczerze polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2023

Uczęszczałam do Pana na korepetycje przez 2 lata. Zajęcia przebiegały w sympatycznej atmosferze z bezstresowym tłumaczeniem zagadnień. Korepetycje zapewniły mi bardzo dobry wynik matury oraz umożliwiły dostanie się na Warszawski Uniwersytet Medyczny.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Po kilku latach mogę powiedzieć, że dzięki tym korepetycjom spełniłem marzenie i zostałem lekarzem! Profesjonalizm w tym wypadku to mało powiedziane - a poprawa matury z chemii z 58% na 95% okazała się pestką i to wszystko wypracowane w pół roku. Najlepszy nauczyciel z jakim było mi dane mieć zajęcia - mogę szczerze polecić, gdyż ten wynik z chemii dał mi wstęp na każdą uczelnię, choć wybór padł na Gdańsk. Same zajęcia to szybkie przyswajanie wiadomości wraz z inteligentnym ich wykorzystaniem - szykuj się na dużo pracy domowej, bo to utrwalanie przekazanej wiedzy daje najlepszy efekt. Jeszcze raz chciałbym serdecznie podziękować za cały kurs chemii i otwarcie mi drogi do marzeń!

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Chodziłam do Pana na korepetycje z chemii przez 2 lata. W tym czasie nadrobiłam wszelkie zaległości (zmieniłam profil w trakcie liceum) i osiągnęłam wynik na maturze, który pozwolił mi na dostanie się na lekarski na WUM! Dostawałam wiele materiałów i zawsze wszystko było mi dokładnie wytłumaczone. Z czystym sercem polecam korepetycje. Dziękuję Panu za te 2 lata, bardzo ciepło wspominam nasze zajęcia i szczerze tęsknię za chemią :)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2021

Nauczyciel przekazujący wiedzę w skuteczny, przejrzysty sposób. Spotkania (czy w realu, czy on-line) prowadzone są jednocześnie bardzo profesjonalnie, jak i bezstresowo, z wykorzystaniem metod indywidualnie dostosowanych do ucznia. Wszystkie zagadnienia omawiane są dokładnie, a rozwiązywane na zajęciach zadania stanowią doskonałe przygotowanie do egzaminu. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy planują (na poważnie) studiować medycynę, chcą osiągnąć wysoki wynik z rozszerzonej matury czy po prostu lepiej zrozumieć chemię.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2021

Fajny sposób prowadzenia zajęć, miła atmosfera, dużo materiałów i przerobionych zadań oraz odpowiedzi na wszystkie zadane pytania poskutkowały wynikiem 95% na maturze. Polecam serdecznie!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Na korepetycje zdecydowałam się, aby poprawić maturę z chemii i dostać się na kierunek lekarski, co oczywiście się udało. Z czystym sumieniem mogę polecić tego nauczyciela wszystkim, którzy chcą uzyskać wysoki wynik z matury z tego przedmiotu. Zajęcia są prowadzone w miłej, luźnej atmosferze, zawsze można liczyć na coś ciepłego do picia :). Korepetytor jest wymagający, jednak przekazuje wiedzę w sposób prosty i przejrzysty, dzięki czemu jest w stanie wyjaśnić każde, nawet najtrudniejsze zagadnienie, które w konsekwencji nie jest problemem na egzaminie. Podchodzi do ucznia indywidualnie oraz wykazuje są bardzo dużym zaangażowaniem.
Podsumowując, nie mogłam lepiej trafić i jeszcze raz bardzo polecam korepetycje.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Wynik 95% poprawiony z 53% i przyjęcie na kierunek lekarski mówią same za siebie. Podchodziłem do poprawy już drugi raz i nie mogłem wymarzyć sobie lepszego korepetytora. Ogromna wiedza, doświadczenie nauczyciela oraz niesamowite zdolności przekazywania jej uczniom, w postaci autorskiego toku wykładów i świetnych materiałów pozwalają nie tylko uzupełnić braki w wiedzy, ale zbudować ją całkiem od nowa na solidnych fundamentach a przede wszystkim zrozumieć i zaprzyjaźnić się z tym przedmiotem. Nigdy spodziewałem się, że nauka Chemii może być tak przystępna i przyjemna jak na tych zajęciach, co wynika też ze świetnej, przyjaznej, prawie rodzinnej atmosfery zajęć, których mam nadzieję nigdy nie zapomnieć, tak jak nigdy nie przestane być pod wrażeniem szczęścia jakie miałem trafiając na nie :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2019

Poprawiam maturę, na zajęciach nadrobiłam zaległości i usystematyzowałam wiedzę. Lekcje mijają w bezstresowej, przyjaznej atmosferze. Wiedza przekazywana w prosty i zrozumiały sposób. Duża ilość zadań pomaga w wychwyceniu niuansów, które pozwalają uzyskać najwyższy wynik na maturze.Gorąco polecam!

avatar
Kher
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2019

Najlepszy nauczyciel chemii na którego można trafić. Atmosfera na lekcji jest bardzo pozytywna. Zawsze tłumaczy wszystko tak aby zrozumieć i nigdy nie zostawia nie dokończonych tematów albo nie opanowanych w całości. lepszego nauczyciela nienmożna znaleźć.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Wspaniały nauczyciel chemii. Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastwiony i pomagający do mobilizacji do pracy. Zawsze wracam szczęśliwa i zadowolona z koropetycji, z uzupełnioną lub nadprogramową wiedzą. Najlepszy korepetytor jakiego miałam!!! Polecam ;)))

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Jestem tegoroczną absolwentką liceum i niestety moje wyniki maturalne nie wystarczyły na dostanie się na medycynę. Te korepetycje polecił mi kolega, który dzięki tym zajęciom spełnił swoje marzenie i dostał się na kierunek lekarski. Zajęcia są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, wszystko jest tłumaczone w prosty i zrozumiały sposób, w dobrym tempie, bez strachu można zadawać pytania i przyznać, że czegoś się nie rozumie - od razu dostanie się wyjaśnienie. I co najważniejsze - zaczynam wierzyć, że w tym roku uda mi się osiągnąć cel :) Polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2017

Bardzo polecam tego nauczyciela! Startując z bardzo marnego poziomu, dzięki tym korepetycjom, osiągnąłem bardzo satysfakcjonujący wynik na maturze i spełniłem swoje marzenie o studiach w King's College London. Te korepetycje to idealne połączenie dobrej atmosfery na zajęciach z dużą ilością przekazywanej przez nauczyciela wiedzy. Polecam wszystkim!!!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

No cóż, wiele by można napisać o tych korepetycjach, ale co jest najważniejsze: Są najlepsze i bezkonkurencyjne! Dzięki korepetycjom rozpoczętym od października udało mi się osiągnąć wynik 95% z chemii na maturze! Jeśli szukasz kogoś kto nauczy Cię chemii, to trafiłeś pod właściwy adres!!! :D

avatar
Olaf
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Słowem wstepu... Jeśli szukasz najlepszych korepetycji z chemii w Warszawie, to gratuluje - właśnie je znalazłeś. Nie będę rozpisywać się na temat solidnosci, opracowanym i skutecznym programie, dzięki któremu z każdym działem, czujesz się conajmniej pewnie, czy doskonałym podejściu do ucznia, ponieważ, po prostu, nie zmieścił bym się tutaj :p. Napiszę krótko. Otóż uczę się chemii od 3 miesiecy, zaczynając, bez podstaw, wiedzy z gimnazjum czy jakiegokolwiek doświadczenia. Większość korepetytorów "zamknęłoby mi drzwi przed nosem". Dziś, jestem na parę dni, przed egzaminem maturalnym z przekonaniem, że uda mi się spełnić swoje cele. Czy trzeba mówić coś więcej ? Świetny nauczyciel i jeszcze lepszy czlowiek. Polecam.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2017

Serdecznie polecam TEGO korepetytora!!! Jeśli masz jakikolwiek problem, to na tych korepetycjach zrozumiesz absolutnie wszystko! A na pewno zostaniesz mistrzem REDOKSÓW ;) Materiał został przerobiony w pełni profesjonalnie i bardzo szybko, dzięki czemu przed maturą jest jeszcze czas na ostateczne powtórki. Teraz każdy arkusz, który otwieram nie ma przede mną tajemnic :D Atmosfera lekcji jest naprawdę przyjazna, dzięki czemu łatwo i przyjemnie można przyjmować wiedzę. Serdecznie polecam!!!

P.S. Naprawdę świetnie gra Pan na gitarze! ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2016

Zajęcia przebiegają zawsze w miłej i bezstresowej atmosferze. Pan Piotr naprawdę posiada ogromną wiedzę z chemii dlatego potrafi wyjaśnić wszystkie zadania i problemy. Zdecydowanie polecam !

avatar
Jula 456
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2016

Podchodzę drugi raz do matury i dzięki tym korepetycją czuje sie zdecydowanie lepiej przygotowana niż w roku poprzednim. Jestem bardzo zadowolona ze względu na to ze korepetytor zwraca uwagę na każde szczegóły, często sprawdza nabytą wiedzę, a do tego panuje bardzo sympatyczna atmosfera :) Szczerze wszystkim polecam !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Bardzo polecam! Super atmosfera, dobry poziom nauczania. Przyjemne połączone z pożytecznym!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2015

Bardzo polecam!
Wiele się nauczyłam w krótkim czasie. Miła i przyjazna atmosfera. Pan świetnie tłumaczy ;)
Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2015

To są te zajęcia, na które chodzi się z uśmiechem i chęcią pogłebiania swojej wiedzy. Miła atmosfera, świetny przekaz informacji.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2014

Najlepsze korepetycje w Warszawie! Gorąco polecam każdemu, niezależnie od poziomu

avatar
Uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2014

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, pan wszystko świetnie tłumaczy ale jednocześnie panuje bardzo przyjemna atmosfera. Polecam. :)

avatar
Mickey
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2014

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji , nauczyciel potrafi świetnie wszystko wytłumaczyć i nauczyć w prosty sposób nawet najbardziej skomplikowane zadania i równania . Wszystkim którzy chcą wiązać swą przyszłość z chemią serdecznie polecam

avatar
Kate
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Korepetycje prowadzone są w miłej atmosferze, a przy tym profesjonalnie. Zajęcia nie nudzą, materiał przekazywany jest w przystępny sposób. Bardzo pomogły mi uporządkować wiedzę w 2 klasie LO, a teraz przygotowywać się do rozszerzonej matury z chemii. Polecam :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2014

Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze, materiał zrozumiałem w całości. Pierwszy sprawdzian zaliczyłem na 5. Polecam każdemu kto chce nadrobić zaległości z chemii.

avatar
Johny Hack
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2014

Jestem bardzo zadowolona z korków. W te wakacje w krótkim czasie nadrobiłam dwa lata gimnazjum. Nigdy nie lubiłam chemii a teraz nawet ją lubię. Rodzice są szczęśliwi a ja nie boje się już iść do szkoły.

avatar
artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2014

Serdecznie dziękuje za trzyletnią współpracę z moją córką. Córka osiągnęła cel – dostała się do LO Staszica. W dalszym toku nauki również planujemy podjąć współpracę. Pragnę również nadmienić, że korepetytor jest wysoce kompetentny, cechuje się zaangażowaniem, wysoką kulturą osobistą i indywidualnym podejściem do ucznia.

Artur

avatar
Studentka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2014

Jestem bardzo zadowolona - korepetycje prowadzone ciekawie, w miłej atmosferze, trudne zagadnienia wyjaśnione w jasny, zrozumiały sposób. Przyszłam praktycznie w ostatniej chwili, ale wiele się nauczyłam. Polecam :)

avatar
Chopen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Miła atmosfera, zachęcająca do nauki. Nauczyciel spokojnie tłumaczy zagadnienia w zrozumiały sposób. Polecam.

avatar
Pamela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Zdecydowanie polecam ! Jestem bardzo zadowolona z przygotowania do matury rozszerzonej z chemii, lekcje są zrozumiałe, ciekawe i odbywają się w miłej atmosferze. Przez kilka miesięcy wiele się nauczyłam.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2014

Świetny korepetytor! Potrafi zainteresować ucznia swoim przedmiotem. Zawsze przejrzyście i przystępnie podaje informacje. Poza tym na lekcjach panuje miła i przyjazna atmosfera. W pełni polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2014

Po zajęciach u Pana chemia i matematyka przestaje stanowić problem.
Pan tłumczy jasno, zrozumiale, przystępnie i prosto. Atmosfera jest spokojna i serdeczna. Dodatkowo Pan świetnie gra na gitarze.
Lekcje chemii, matematyki oraz gitary szczerze polecam.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2014

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Czuję się w pełni przygotowany do egzaminu gimnazjalnego i bardzo wszystkim polecam. Wszystko stało się bardziej zrozumiałe, a testy próbne pisze na 100% i bardzo rzadko popełniam błędy. Współpracuejmy już 2 lata, co roku mam 5 z chemii, fizyki i matematyki. Atmosfera jest przyjazna do nauki, a Pan jest bardzo miły i zrozumiale tłumaczy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.