Ostatnia aktywność:
10 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pozwól swojemu dziecku wychowywać się w optymistycznej, pełnej konceptu i humoru literaturze amerykańskiej. 

Tak, jakby Twoje dziecko chodziło do amerykańskiej szkoły.

Wszystko czytamy w oryginale. 
Na bieżąco poprawiamy wymowę. 
Zrozumienia uczymy się przez naturalne przekłady na język polski. 
Kurs idealny dla przyszłych, małych tłumaczy.  

Soboty, godz. 11.00 lub inna po utworzeniu grupy
Czas trwania 45 min. 
Kurs 5 spotkań 299zł.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Oliwka jest niezwykle kreatywną nauczycielką - absolutnie nie ma nudy na lekcjach - a to jest bardzo ważne w przypadku nauczania 6-latki :) Córka jest zadowolona, godzinna lekcja upływa we wspaniałej atmosferze nadzwyczaj szybko. Warto podkreślić profesjonalne przygotowanie do każdej lekcji - zawsze otrzymujemy plan zajęć oraz komplet materiałów. Poza tym jednym z (licznych) atutów Oliwki jest też to, że przez wiele lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, przez co ma się nieodparte wrażenie, że zajęcia prowadzi native speaker ;) Gorąco polecam!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

Bylam z córcią na zajęciach p.Olivii i jestem pod ogromnym wrażeniem.
P. Oliwia przez cały czas trwania zajeć mówiła do nas po angielsku. Moja 4-latka przez chwilę była troszke zdezorientowany, ale po chwili, jak zobaczyła że córki p. Olivii mówią też do niej po angielsku to uznała to za normalne i świetnie weszła w grupę.

Pomimo tego iż pewnie dużo nie rozumiała to wykonywała wszystko intuicyjnie i naśladowala Dziewczynki. Zajęcia były prowadzone w ogrodzie i w domu. Były piosenki, przeciąganie liny dużo ruchu, ale i malowanie kwiatów i poznawanie słownictwa. P. Oliwia ucząc nowych słówek np. trawa czy kora drzewa równocześnie kazała córci jej dotknąć. Takie poznawanie nowych wyrazów poprzez dotyk i skojarzenia. Nie znalazłam w naszej okolicy nigdzie takich zajęć. Naprawdę warto. Ogromny plus jest taki, że sama zaczęłam mówić do córki po angielsku. P. Oliwia dała mi wskazówki jak wychowywać dwujęzyczne dziecko i podpowiedział konkretne przykłady. BARDZO polecam zajęcia p. OLIWII to świetna frajda dla dziecka.

Pani Oliwka

Pani Mileno, dziękuję serdecznie za przemiłą rekomendację. Mam nadzieję, że jak zrobi się ciepło i obostrzenia pandemiczne nie będą stały na przeszkodzie to uda nam się zorganizować jakieś grupowe warsztaty. Na chwilę obecną muszę jednak ograniczyć się do zajęć online, które...również zapewniają dużo atrakcji i ruchu ;).

Jeżeli będzie się zanosić na grupowe warsztaty Mommy&Me Moments, dam Pani na 100% znać.
Jeszcze raz dziękuję za szczegółową opinię i ślę pozdrowienia dla Lilki.
Pani Oliwka

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2021

Nasz 4-letni syn uwielbiał pracować z Panią Oliwką. Żałujemy, że Pani Oliwka przeprowadziła się do innej miejscowości. Do tej pory nie umiemy znaleźć nauczyciela, który miałby tak dobre podejście do dzieci oraz ciekawą metodę, jak Ona.  Co do samej metody, zachwyca naturalnością i "nieszkolnym" przebiegiem. Co do efektów, dla nas zaskakujące było to, że po kilku miesiącach nauki, gdy pojechaliśmy na wczasy syn odnalazł się w anglojęzycznym, hotelowym klubiku dla dzieci bez najmniejszego problemu. Mimo, że nie umiał jeszcze dobrze mówić, wszystko rozumiał, co się na około niego działo i czego animator wymagał. Gorąco polecamy Panią Oliwkę i życzymy jej sukcesów.

Pani Oliwka

Pani Agnieszko,
bardzo miło mi to słyszeć.
Ja również żałuję, że musiałam oddać tak wspaniałego ucznia jak Nikoś. Pani syn miał zaskakujący dar przyswajania języka angielskiego.
Życzę wszystkiego dobrego, a jak będziecie gotowi na lekcje online, zapraszam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.