Paulina Kulpa

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Rzeszów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia80 - 120 / 60 min

Paulina Kulpa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Mam na imię Paulina. Jestem magistrem chemii z przygotowaniem pedagogicznym (ukończyłam podyplomowe studia nauczania chemi w szkołach). Studia magisterskie ukończyłam na UMCS Lublin (specjalność chemia fizyczna, w języku angielskim). W 2014 roku założyłam Szkołę Chemii Molecool_pl. Zajmuję się przygotowaniem do matury, testów, poprawek, kolokwiów, egzaminów na studia.
We współpracy z Politechniką Rzeszowską organizurę Podkarpacką Próbną Maturę z Chemii.

Aktualnie, prowadzę również zajęcia w Dwujęzycznym Liceum Uniwersyteckim w Rzeszowie.

Jestem autorem publikacji zawierającej sześć próbnych arkuszy maturalnych z chemii. Książkę można zakupić na popularnym serwisie aukcyjnym. Oczywiście dla moich uczniów jest bezpłatna.

Zapraszam wszystkich maturzystów, którzy marzą o dalszej nauce w dziedzinie medycyny, farmacji, weterynarii. Podczas zajęć skupiamy się na udzielaniu odpowiedzi "pod klucz" maturalny.

Brak wolnych miejsc na przygotowanie do matury 2021. Zapraszam do rezerwacji miejsc na naukę do matury 2022.

W trakcie nauki wykorzystujemy całą gamę pomocy dydaktycznych. Są to modele cząsteczek, atomów, minerały oraz podstawowy sprzęt laboratoryjny, dzięki czemu uczniowie łatwiej przyswajają wiedzę. Podczas nauki przeprowadzamy także proste doświadczenia chemiczne, które pozwalają uczniom łatwiej zrozumieć materiał.

Od 2019 roku, zajęłam się tworzeniem własnych modeli cząsteczek, orbitali. Wynikiem wielu miesięcy prac, jest stworzenie systemu Molecool Magnetic - jedynego, magnetycznego systemu do budowy modeli cząsteczek - zachowującego rzeczywistye kąty między atomami. Więcej o tym projekcie - na stronie modelechemiczne pl
System jest zgłoszony w EUIPO oraz polskim Urzędzie Patentowym

Zajęcia odbywają się w specjalnie przygotowanej, przyjaznej sali w centrum Rzeszowa.

Cena za godzinę zegarową wynosi 120 zł (lekcja indywidualna)
W przypadku nauki w parach cena za godzinę zegarową wynosi 80 zł/osobę. W cenie korepetycji zapewniam wszystkie materiały edukacyjne oraz w razie niejasności konsultacje online poza godzinami zajęć:)

Do dyspozycji uczniów posiadam wszystkie najnowsze zbiory zadań oraz podręczniki, które chętnie udostępniam na czas nauki.

Chemia jest moją pasją, którą od lat dzielę się z uczniami. Przed rozpoczęciem nauki zachęcam do wstępnego spotkania w celu zapoznania się z miejscem oraz metodami nauczania :)

Jestem osobą młodą i cierpliwą. Doskonale znam najnowsze wymogi maturalne i gimnazalne zgodne z obowiązującą podstawą programową. Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ukończone podyplomowe studia nauczania chemii w szkołach.

Do omówionego tematu przygotowuję zadania powtórzeniowe, testy sprawdzające wiedzę, arkusze maturalne,testy gimnazjalne.
Przyjemna atmosfera-zapraszam;)
Po dodatkowe informacje zapraszam telefonicznie: 510 177 902, mail lub profil Facebook (Molecool Szkoła Chemii)

Korepetycje odbywają się w Rzeszowie przy ul Matuszczaka 14 .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Paulina Kulpa
Hetmańska 9/329
35-045 Rzeszów
NIP: 6020111734

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2014
UMCS Lublin
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2021

Pani Paulina posiada ogromną wiedzę, którą przekazuje rzetelnie i z pasją. Przygotowuję się do matury rozszerzonej i jestem bardzo zadowolona ponieważ lekcje są prowadzone na wysokim poziomie. Polecam serdecznie.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Bardzo polecam! Pani Paulina to bardzo pozytywnie nastawiona i uśmiechnięta osoba. Starannie podchodzi do przygotowań do egzaminu, opracowuje przemyślany plan pracy oraz daje mnóstwo materiałów i zadań własnego autorstwa. Atmosfera jest bezstresowa a nauka jest efektywna, widzę postęp po każdych zajęciach. 

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Chodziłam na zajęcia do Pani Pauliny przez dwa lata, dzięki czemu mogłam zrozumieć cały materiał i powtórzyć go w klasie maturalnej☺️ Pani Paulina jest bardzo sympatyczna, dzięki czemu atmosfera na zajęciach była bardzo fajna, a tym samym jest bardzo profesjonalna i świetnie tłumaczy wszystkie zagadnienia maturalne ☺️ dzięki zajeciom z Panią Pauliną udało mi się uzyskać 83% na maturze z chemii co mam nadzieję pozwoli mi dostać się na wymarzone studia ☺️

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Pani Paulina jest bardzo miłą. otwartą i komunikatywną osobą. Posiada duże doświadczenie w nauczaniu, potrafi w sposób interesujący i z pasją przekazać wiedzę. Polecam z całego serca !!!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Bardzo polecam, znacznie poprawiłem umiejętności i bez problemu zdałem egzaminy.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić. Korepetycje na najwyższym poziome, co przyniosło mi zdaną maturę bardzo dobrze . Korki przebiega w miłej i profesjonalnej atmosferze :) Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2016

Serdecznie polecam – elastyczne godziny spotkań, czas wykorzystany do ostatniej minuty zajęć, setki rozwiązanych zadań i przy jakiejkolwiek wątpliwości pełne i cierpliwe wytłumaczenie problemu. Przyjazna atmosfera i ciągła motywacja. Mając wcześniejsze doświadczenie z przyjmowaniem korepetycji, bez wątpienia mogę oświadczyć, że pani Paulina, to bezkonkurencyjna korepetytorka i przy tym niezwykle miła osoba. Dziękuję i polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Świetnie prowadzone lekcje. Dzięki nim bez problemu zdałem sesję ;) Paulina doskonale zna materiał, nawet z zakresu studiów. Zajęcia są w prowadzone profesjonalnie i w świetnej atmosferze :) Bardzo polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2015

Serdecznie dziękuję za 90% wynik rozszerzonej matury! Polecam każdemu komu zależy na ciężkiej pracy i świetnym wyniku.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2014

Pani Paulino, serdecznie dziękujemy za pomoc! Córka zdała egzamin poprawkowy. Jesteśmy ogromnie wdzięczni! Polecam lekcje z Panią Pauliną w 100%. Pozdrawiam Renata L.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2014

Paulina zawsze znalazła dla mnie czas keidy wypadło mi coś nagłego do nauczenia. Jest cierpliwa, świetnie tłumaczy i ma ogromną wiedzę w swojej dziedzinie. Serdecznie polecam :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2012

Miło i przyjemnie. Pełen profesjonalizm. Dzięki Paulina.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.