Katarzyna Zawistowska

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Warszawa (Białołęka)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne, pedagog, socjoterapeuta i plastyk zadba o holistyczny rozwój ucznia, dostosowany do preferencji rodziców i we współpracy z nimi. Prowadzę zajęcia w ramach nauczania domowego, indywidualnych ścieżek oraz nauczania doraźnego. Mile widziani uczniowie z niepełnosprawnością.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek14:00 - 17:00
Środa14:00 - 17:00
Czwartek13:00 - 17:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.