Szymon Zdziebko

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Tychy
Katowice
Gliwice
Ruda Śląska
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień Dobry,

Nazywam się Szymon Zdziebko. Korepetycji udzielam od 6 lat, a z językiem hiszpańskim mam do czynienia już od ponad dwunastu lat. Oprócz nauczania indywidualnego prowadzę zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Języka hiszpańskiego uczyłem się od polskich i hiszpańskich lektorów zarówno w Polsce jak w Hiszpanii (w Salamance, Barcelonie i Sevilli, w których to miastach mieszkałem i pracowałem). Edukację językową ukończyłem zdobywając Titulo de Bachiller (jest to hiszpański odpowiednik polskiej matury), który stwierdza, że posługuję się językiem hiszpańskim jak językiem narodowym (poziom C1/C2). 

Egzamin ten wymagał zdania nie tylko egzaminów ze znajomości języka hiszpańskiego, ale i z hiszpańskiej geografii, historii i literatury. Wiadomości te staram się wplatać zajęcia co ułatwia immersję i zaangażowanie.

Oprócz korepetycji pracowałem również jako nauczyciel, oraz tłumacz języka hiszpańskiego np. podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 2016.

Uczę ludzi w każdym wieku i jeszcze nie znalazłem ucznia, którego nie byłem w stanie nauczyć tego wdzięcznego języka… I mówię to po doświadczeniu pracy z ludźmi poblokowanymi wewnętrznie, dyslektykami czy aspergerami. Jako że sam mam dysleksję - wiem z kim pracuję i wiem co przynosi zamierzone efekty :)

Moim największym osiągnięciem dotychczas jest prowadzenie ucznia (14 latek) który po roku zajęć jest komunikatywny plasując się na poziomie A2/B1.

Proponuję uczniom różnorodne pomysły na naukę. Aplikacje na telefon, filmy, seriale na Netflix i YT (wraz z pomocnymi wtyczkami), muzykę, a ostatecznie komiksy i książki dostosowane do poziomu, bo każdy jest inny, a moim zadaniem jest znaleźć najprostszą drogę, którą wiedza do ucznia trafi.

Jeśli uczeń posługuje się już jakimś innym językiem obcym to tym lepiej!
Sam jestem poliglotą i oprócz języka hiszpańskiego posługuję się dodatkowo językiem angielskim, niemieckim, francuskim, portugalskim i rosyjskimi, i uczę się kolejnych np. chińskiego i włoskiego.

Podobieństwa między tymi językami wykorzystuję żeby ułatwić następnie przyswajanie hiszpańskiego.

Zapraszam więc do wspaniałej przygody. Ze mną będzie to coś szybkiego i przyjemnego :)

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 22:00
Wtorek17:00 - 22:00
Środa17:00 - 22:00
Czwartek17:00 - 22:00
Piątek17:00 - 22:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Politechnika Śląska
Inżynier
Architektura
12.2015 - 12.2016
Europejska Akademia Dyplomacji
Polska Służba Zagraniczna
10.2017 - 10.2019
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Magister
International Business
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2016 - 08.2016
Tłumacz na Światowych Dniach Młodzieży 2016
Praca polegała na towarzyszeniu zagranicznym pielgrzymom w tym biskupom i kardynałom w roli tłumacza.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Dziękuję za ciekawy sposób nauki hiszpańskiego, na który sam bym pewnie nie wpadł. Szybko złapałem język i mogę dalej uczyć się samodzielnie. Polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2021

Świetny nauczyciel z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Swoimi metodami wyciąga do dobrego poziomu nawet przypadki "beznadziejne" ;)
Polecam!

avatar
Iwo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2020

Pan Szymon jest to osoba, która z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdej lekcji.
Przede wszystkim ma sympatyczne podejście do ucznia i nie jednego zaciekawi lekcjami.
Lekcje są prowadzone w sposób luźny, na zasadzie, że odczuwasz jakbyś uczył się u boku przyjaciela, co daje na pewno większą swobodę pytania o wszystko. Serdecznie polecam, ponieważ Szymon jest godny polecenia z ręką na sercu.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2020

Polecam Pana Szymona z całego serca. W swoją pracę wkłada swoje serce. Dostosowuje sposób nauki do konkretnego ucznia. Potrafi naprawdę z ósmoklasistą przerobić porządnie materiał z całej podstawówki żeby przyzwoicie potem zdać egzamin.Wyszukuje atrakcyjne dla mlodego człowieka formy nauki.Człowiek,który lubi uczyć i to jest w sumie najważniejsze.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2020

Pan Szymon to świetny nauczyciel- pełen profesjonalizm , kreatywność oraz indywidualne podejście . Mój syn jest zachwycony lekcjami.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2019

Najlepszy korepetytor z angielskiego, hiszpańskiego, jak i matematyki. Gorąco polecam :D

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2018

Jako koleżanka z branży z ręką na sercu mogę polecić Szymona, który pomógł już niejednemu uczniowi zarówno z angielskiego, jak i z matematyki i hiszpańskiego :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.