Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Piaseczno
Warszawa
Józefosław
Konstancin-Jeziorna
Raszyn
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski25 - 80 / 60 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Absolwentka studiów lingwistyka stosowana z j. angielskim i francuskim na UW zaprasza na lekcje j. francuskiego. Posiadam teoretyczne przygotowanie (uprawnienia pedagogiczne) i odbyłam praktyki w szkole podstawowej. Jestem również absolwentką warszawskiego dwujęzycznego francuskiego liceum kończącego się maturą dwujęzyczną. Zajęcia indywidualne prowadzę od ponad 3 lat, a w tym okresie uczyłam uczniów szkół podstawowych, liceów, studentów oraz osoby dorosłe.  Nauczanie nie jest dla mnie sposobem na dorobienie do kieszonkowego, a sposobem na życie :)

Prowadzę lekcje na poziomach od poziomu początkującego do B2 . Możliwe korepetycje doraźne oraz regularne lekcje. Pomagam w odrabianiu lekcji, pracuję na podręczniku lub bez w zależności od potrzeb ucznia, przynoszę własne materiały i polecam materiały dodatkowe pomocne w systematycznej nauce. Możliwe różne formy zajęć, np konwersacje, przygotowanie do zdania certyfikatów czy podróży za granicę i tym podobne.

Obecnie prowadzę zajęcia indywidualne, zajęcia w grupach oraz w parach .

Cennik:
- zajęcia grupowe online - już od 25 zł za godzinę !
- zajęcia indywidualne - 70-80 zł za godzinę (w zależności od celu zajęć i ich częstotliwości).

Obecnie lekcje prowadzę głównie online. W zależności od sytuacji epidemiologicznej i mojej osobistej, lekcje mogą odbywać się również stacjonarnie. Możliwe mniej standardowe formy zajęć, np lekcje przez telefon.

Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 15:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Katarzyna
Energetyczna 9
05-500 Piaseczno
NIP: 1231477211

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2017
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Lingwistyka Stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Polecam serdecznie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.