Ariadna Pacześniak Pacześniak

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Rzeszów (Rzeszów)

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej. Posiadam doświadczenie pedagogiczne w pracy w szkole muzycznej jak i w indywidualnym toku nauczania. Jestem muzykiem orkiestrowym obracającym się w repertuarze symfoniczno operowym i kameralnym. Zapewniam indywidualne podejście do ucznia, profesjonalizm i przyjazną atmosferę. Oferuję korepetycje oraz naukę od podstaw. Pracuję zarówno z uczniami najmłodszymi w wieku przedszkolnym, młodzieżą i dorosłymi. Zapraszam do współpracy.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.