Paweł Czermański

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
 
Online
Gdańsk (Kokoszki +12)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

• Korepetycje z informatyki na poziomie liceum/technikum/zawodówki jak i podstawówki, przygotowanie go konkursu kuratoryjnego z informatyki, lub po prostu pomoc przerabianie materiałów ze szkoły.
• Przyjazna atmosfera nauki, lekcje online możliwe na discordzie, skype, messengerze, teams i innych portalach, które zaproponuje uczeń.
• Jeśli uczeń chcę po prostu rozwiązać parę zadań z programowania to też jest taka możliwość, wtedy proszę o linki do nich, ja je rozwiąże, na lekcji zrobimy razem ile się uda a jeśli niektórych nie zrobimy to wyślę do nich rozwiązania.
• Przy wykupieniu większej ilości lekcji mogę zejść z ceny o miarodajny procent.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 21:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 21:00
Czwartek09:00 - 21:00
Piątek09:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.