Paweł Karasiński

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Łódź (Bałuty)
Warszawa (Praga)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia50 - 60 / 60 min

Paweł Karasiński

Opis ogłoszenia

Lekcje trwają 60 minut. Przeznaczone są dla osób od pierwszej klasy podstawówki do klasy maturalnej na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym z geografii. Stawiam na cierpliwość oraz indywidualne podejście do ucznia. W prosty sposób wytłumaczę wszelkie zawiłości i pomogę nadrobić zaległości.Posiadam kurs wychowawcy oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dużej firmy edukacyjnej. Ukończyłem Liceum Uniwersytetu Łódzkiego. Lubię matematykę oraz geografię. Jestem cierpliwy i lubię uczniów, którzy zadają dużo pytań. Nie lubię złej atmosfery podczas zajęć. Nie chcę, aby ktokolwiek się stresował przed, po lub w trakcie zajęć.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.