Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Białystok (bojary)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdeczne dzień dobry,Oferuję prywatne zajęcia z zakresu malarstwa i rysunku dla dzieci i młodzieży do lat 14 z dojazdem do klienta. Chętnie wprowadzę ów młodego artystę w szalony świat artyzmu i tworzenia, zaczynając od podstaw takich jak teoria koloru, anatomia czy kompozycja aż po świadome łamanie wszelkich obowiązujących zasad! Tematy zajęć dostosowuje indywidualnie do zainteresowań i potrzeb ucznia, tak aby każde zajęcia były ekscytujące, a zarazem wartościowe. Specjalizuję się w malarstwie farbami akrylowymi oraz w rysunku ołówkiem/kredką. Jestem bardzo otwarta, empatyczna i łatwo nawiązuję radosne i jakościowe relacje. Doskonale dogaduję się z najmłodszymi dziećmi jak i również z tymi nieco starszymi. Rozpiera mnie ekscytacja i chęć do współpracy z młodym pokoleniem artystów, które pod moim okiem obiorą sprzyjający ich rozwojowi kurs i unikną najczęściej popełnianych błędów.Chętnie zaprezentuję swoje portfolio i udzielę więcej informacji pod nr.: 781395480 lub adres e-mail

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.