Aleksandra Smejlis

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin (Krzekowo)

Aleksandra Smejlis

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Aleksandra Smejlis

O mnie

Hej ! Mam na imię Ola i jestem studentką kierunku lekarskiego na PUM. Korepetycji z chemii i matematyki udzielam od 5 lat, z powodzeniem przygotowałam wielu maturzystów którzy osiągali fantastyczne wyniki (ponad 80%) i mogli spełniać swoje marzenia na kierunkach takich jak lekarski, stomatologia, farmacja, weterynaria czy architektura.

Dlaczego akurat chemia i matma ? Ponieważ od zawsze to moje dwie małe pasje, które udaje mi się pielęgnować właśnie dzięki pomaganiu innym w zrozumieniu tajników tych przedmiotów.

Dzięki wspólnej pracy jesteśmy w stanie podszlifować już nabyte przez Ciebie umiejętności!

Masz problem z matmą? Jest nudna i niezrozumiała a zadania domowe to istny horror ? Napisz do mnie ! Pokażę Ci, że matematyka może nie być taka zła :) Może nawet się zaprzyjaźnicie !

Chemia to zdecydowanie nie Twój konik ? A może jednak zmieniasz swoje plany życiowe i chcesz poprawić maturę ? Intensywny kurs i wymarzony kierunek jest w zasięgu ręki !

Przygotowuję materiały w oparciu o najnowsze informacje z książek Nowa Era, Pazdro oraz autorskich udostępnianych przez nauczycieli akademickich. Zajęcia zaczynają się od wstępu merytorycznego a następnie przechodzimy do rozwiązywania zadań. Poziom trudności stopniowo się zwiększa. Posiadam dużo arkuszy przygotowywanych między innymi przez Jagielloński Uniwersytet Medyczny oraz Tutora. Posiadam liczne pozytywne opinie :)

Jeśli czujesz, że to może być plan dla Ciebie zapraszam Cię do kontaktu !

Tylko pamiętaj o segregatorze i duuużej ilości dobrej energii !

Do zobaczenia na zajęciach ! :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 05.2016
LO nr II im. Mieszka I w Szczecinie
klasa matematyczno-chemiczna
10.2016 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Cyprian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Serdecznie polecam! Zajęcia z Olą są mega i prowadzone są w świetnej atmosferze. Zawsze można liczyć na jej pomoc i szczególne wyjaśnienie danego przykładu nie zależnie od posiadanego poziomu wiedzy. Bardzo polecam Olę jako korepetytorkę. 10/10

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Zajęcia prowadzone w przemiłej atmosferze,setki przerobionych zadań oraz zagadnienia omawiane w prosty i zrozumiały sposób przyczyniły się do uzyskania wysokiego wyniku na maturze a tym samym na dostanie się na wymarzony kierunek studiów

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Na początku roku szkolnego nie pamiętałem nawet wzoru amoniaku, ale dzięki Oli udało mi się przygotować do matury z chemii tak, że mam teraz nadzieję na medycynę. Zajęcia są prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, rzeczowo, zawsze można liczyć na pomoc, dodatkowe zadania i materiały. Bardzo polecam Olę jako korepetytorkę, dla mnie zajęcia 11/10.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2021

Zajęcia z Olą to dużo nauki w świetnej atmosferze! W niecały rok przerobiłyśmy cały program z chemii, a wszystko zostało logicznie i cierpliwie wytłumaczone. Uważam, że nie mogłam lepiej trafić, dlatego serdecznie polecam każdemu, kto chce jak najlepiej przygotować się do matury!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Bardzo Polecam. Pani Ola posiada ogromną wiedzę, którą świetnie przekazuję, zapewnia duża ilość arkuszy oraz materiałów do nauki i dba o przyjazną atmosferę podczas zajęć.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Ola to bardzo wymagająca uprzejma i miła osoba. Potrafi w bardzo prosty sposób wytlumaczyć najtrudniejszy temat. Dzięki jej pomocy udało mi się wycignąć niesamowitą dla mnie ocene z chemii na koniec roku po tym gdy mialam same 1. Wkłada całe serducho w to co robi, jest dokładna i profesjonalna. Polcem każdemu kto ma problem z nauka lub chce sie przygotowac do matury!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Zajęcia z Olą to same plusy! W końcu zrozumiałam i polubiłam matematykę. Ola to bardzo wymagająca i cierpliwa osoba. Atmosfera na zajęciach mega przyjemna. Gorąco polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Szczerze polecam. Dzięki Oli zdałem maturę z matematyki jak i również nadgonilem zaległości w szkole. Warto dodać, że atmosfera na zajęciach jest mega przyjemna.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Ola to najlepsza korepetytorka od chemii jaką mogłam wybrać! Bez korepetycji z Olą nie wiem czy wgl bym się podjęła matury z chemii. Po niecałym roku przerobiłyśmy cały materiał a do tego ćwiczyliśmy do samego końca. Do tego atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna. Polecam gorąco:)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Najlepsza korepetytorka na świecie! Zawsze jest przygotowana, udostępnia bardzo dużo istotnych materiałów i nieziemsko tłumaczy zagadnienia bardzo prostym językiem. Do tego jest przemiła, a zajęcia odbywają się w spokojnej atmosferze. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą się naprawdę rzetelnie przygotować do sprawdzianów czy na maturę ;)))

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Polecam ! Zajęcia prowadzone bardzo sprawnie i w przyjemny sposób :)
Duży zakres materiałów , oraz ogrom wiedzy Oli , który potrafi przekazać.
Kiedyś nie lubiłam chemii, teraz bym nad tym polemizowała :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Bardzo zaangażowana i zawsze przygotowana do zadań. Przy świetnej komunikacji potrafi bardzo zmotywować do pracy, dzięki niej dużo zyskałam. Prezentuje materiał z nowych książek co ułatwia przerabianie materiału tak jak w szkole. Zdecydowanie polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Dawno nie trafiłam na osobę która z taką pasją podchodzi do wykonywanego zajęcia. Świetne podejście do ucznia, ogromna wiedza i baaaardzo duży zakres materiałów do pracy :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.