Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 70 / 60 min

Oskar

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem wykwalifikowanym lektorem języka angielskiego z uprawnieniami do wykonywania zawodu nauczyciela i ponad czteroletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Z racji tego, że spędziłem ładnych parę lat w Anglii, można spokojnie powiedzieć, że mogę nazywać się native speakerem (co potwierdzić mogą liczne certyfikaty British Council oraz International House). Udzielam lekcji z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania; oferuję kompleksowe przygotowanie do testów Cambridge English - FCE, CAE, CPE, IELTS, oraz Business English, jak również do egzaminu TOEFL. Mam również doświadczenie w pracy z dziećmi (od 6 lat w górę).

Zajęcia przeprowadzam u uczniów (możliwość dojazdu) jak również u siebie w domu. W zależności od potrzeb i wieku ucznia zajęcia trwają od 45 do 120 minut (chociaż przed sesją zdarzył mi się student, który zażądał 4 godzin 2 dni z rzędu, także jestem elastyczny). Cena zajęć zależy od ich miejsca oraz długości - proszę o kontakt w celu uzyskania dokładnych informacji.

Na zajęciach korzystamy z materiałów zapewnionych przeze mnie. Nie oczekuję od uczniów kupna podręcznika, chociaż w przypadku dzieci są one przydatne, ponieważ moje kserówki mają tendencję do znikania.

Korepetycji udzielam od ponad czterech lat, jestem osobą młodą, zaangażowaną oraz pełną energii. Gwarantuję indywidualne podejście i atmosferę sprzyjającą jak najszybszemu opanowaniu języka. Mam nieustający kontakt z żywym językiem, ponieważ pracuję również jako tłumacz (zarówno symultaniczny jak i standardowy) Język ten jest moją pasją i potrafię przekazać ją uczniom w przystępny sposób.

Niedawno zdobyłem certyfikat International House Certificate in Online Tutoring, także rozszerzam moją działalność o zajęcia na Skype oraz innych platformach e-learningowych. Uważam, że jest to doskonała opcja dla osób, które nie mają czasu na dojazdy, bądź też są często w trasie. Co więcej, chciałbym zaznaczyć, że jestem jedną z niewielu osób na tej stronie posiadającą takie kwalifikacje,

Regularnie uczestniczę w konferencjach (Kapelusze Lektora PASE, TWIST) i warsztatach celem podniesienia moich kwalifikacji oraz uniknięcia wypalenia zawodowego.

Kończąc ten wywód, chciałbym zaoferować Państwu następującą propozycję: jeżeli pierwsza, zapoznawcza lekcja nie przypadnie Państwu do gustu, to będzie ona gratis. Wierzę jednak, że już po pierwszej lekcji nawiążemy stałą współpracę.

Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Mogę z czystym sercem polecić lekcje u tego korepetytora. Zaczął uczyć mnie w marcu tego roku i efekty są naprawdę niezwykłe. Dzięki tym lekcjom poukładałem sobie to co już wiedziałem, a także dodałem dużo nowej wiedzy. Teraz dużo lepiej radzę sobie z językiem w pracy. Co więcej, lekcje prowadzone są nie tylko w sposób profesjonalny, ale również bardzo sympatyczny.
Polecam w stu procentach!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Polecam gorąco!!!
1. Pan Oskar jest zawsze bardzo dobrze przygotowany na zajęcia
2. W sposób jasny i łatwy wyjaśnia wszystkie zawiłości gramatyczne
3. Ćwiczy zarówno gramatykę, jak i umiejętność czytania, wymowy, pisania
4. Przesyła bardzo dużo materiałów pomocniczych- filmy, ćwiczenia, testy
5. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze, nie sposób się nudzić
Zdecydowanie polecam,

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2016

Bardzo efektywna nauka języka angielskiego! Super przygotowanie do egzaminu CAE. Posiada dużo własnych materiałów do nauki, a dodatkowo dzięki dużej wiedzy o egzaminach organizowanych przez Cambridge pozwala poczuć się tak samo jak na egzaminie. Pokazuje schematy, które warto wykorzystać i przekazuje cenne uwagi. Bardzo polecam

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2015

Polecem jako "uczeń" i pracodawca. Po jednej indywidualnej lekcji z p. Oskarem od razu zdecydowałem się na zorganizowanie zajęć również dla pracowników w firmie. Zarówno ja jak i pracownicy jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani, a efekty widać praktycznie po każdej lekcji - są prowadzone indywidualnie z każdą osobą co daje najelpesze rezultaty. Bardzo profesjonalne podejście, wyłapywanie braków, niedociągnięć, najczęstrzych pomyłek na każdym poziomie zaawansowania. Atmosfera super. Bardzo polecam.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

„Oskar to najlepszy nauczyciel” – to słowa, które powiedział mój 8 letni syn.
Po kilku zajęciach mogłam usłyszeć jak dziecko mówi pełnymi zdaniami w języku angielskim (a nie tylko powtarza wyuczone w szkole słówka), spontanicznie zadaje pytania i stara się rozmawiać podczas codziennych czynności, jaką olbrzymią radość sprawia mu to, i z jak wielką ochotą przygotowuje się do kolejnych zajęć. Wielki postęp od czasu rozpoczęcia zajęć z P. Oskarem.
Bardzo profesjonalne podejście do nauczania w bardzo sympatycznej atmosferze, dodatkowe materiały zostały zapewnione przez P. Oskara (książka, różnorodne ćwiczenia, gra memory, itp.) a krótkie testy sprawdzające wiedzę zachęcają i motywują dziecko jeszcze bardziej.
Bardzo dziękujemy za wszystko co dotychczas - i mamy nadzieję na długą współpracę .
Hubert z mamą

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2015

Pan Oskar jest świetnym korepetytorem, który posiada ogromną ilość materiałów dodatkowych/pomocniczych i genialnie potrafi wytłumaczyć każdy najmniejszy szczegół. Polecam!!! :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2015

Bardzo polecam Pana Oskara bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu- jak dotąd najlepszy korepetytor jakiego miałem ;)
Bardzo dobra organizacja zajęć jak i zapewnione materiały !
Polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Bardzo polecam Pana Oskara ze względu na wysoki poziom zajęć oraz duże zaangażowanie. Pan Oskar jest bardzo kontaktowy, co razem z jego wysokim poziomem znajomości języka sprawia, że prowadzone przez niego lekcje są bardzo ciekawe. Pozdrawiam oraz jeszcze raz polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2015

Bardzo dobry nauczyciel, zaangażowany w prowadzone zajęcia, prowadzi je w sposób ciekawy i urozmaicony, dostosowany do potrzeb uczniów. Bardzo dziękujemy za zajęcia i pozdrawiamy!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2015

Polecam Pana Oskara! Profesjonalne lekcję, wspomagane licznymi materiałami jakimi dysponuje korepetytor, sprawiają, że z każdej lekcji wychodzi się bogatszym.Co najważniejsze, lekcje prowadzone są w sposób urozmaicony i ciekawy. Pare lekcji wystarczyło, żeby mój ''speaking'' się upłynnił. Matura ustna zdana na 100%, przy rzetelnej pomocy Pana Oskara.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2015

Korepetytor bardzo zaangażowany, prowadzi ciekawe i urozmaicone lekcje. Dzięki korepetycjom u niego zdałam bez trudu egzamin FCE oraz poprawiłam swoje umiejętności komunikacyjne.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.