Sebastian Orzeł

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Legnica

Sebastian Orzeł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/57 opinii
Dla użytkownika Sebastian Orzeł

O mnie

Jestem doktorem nauk matematycznych, udzielam korepetycji osobom, które chcą w przyjaznej atmosferze zgłebić tajniki matematyki - pięknej choć trudnej dziedziny.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2014

Pan Sebastian to profesjonalista. Wyjasnil mi wszystko co potrzebowalam a oprocz tego jest bardzo sympatyczny i kulturalny. Matematyka w takim wydaniu jest lekka i przyjemna.Na pewno jeszcze skorzystam z zajec u Pana Sebastiana. Polecam ! Wszystkim !

avatar
Liwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2014

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, w sposób jasny i przystępny. Najbardziej w nauczycielach nie lubię tego gdy dają ci 'delikatnie' do zrozumienia że jesteś mało inteligentna/ny. Tutaj nigdy taka sytucja nie miała miejsca nawet gdy zadawałam najbardziej podstawowe pytania. Szczerze polecam.

avatar
zawiedzione
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
2 czerwca 2014

Z całym szacunkiem do tytułów przed nazwiskiem, ale ten pan nie powinien udzielać korepetycji z matematyki finansowej, ponieważ były one poprowadzone bardzo niekompetentnie. W godzinę nie zrobiliśmy nawet 4 zadań, nikomu nic nie wyjaśnił, szukał wzorów. Strata pieniędzy.

Sebastian Orzeł

Witam Panią Joannę,
dziękuję za szczerą, choć krzywdzącą opinię.
Niestety każda z Pań miała inne oczekiwania co do zajęć.
Sprawdziłem naszą korespondencję i nigdzie nie deklarowałem, że będę znał dokładnie oznaczenia angielskie stosowane na Państwa wykładzie.
Trudno też oczekiwać znajomości rozbudowanych wzorów na pamięć...
Przykre jest to, że przygotowałem dla Pań przykładowe zadania (o poziomie trudności jaki Pani prosiła), które według umowy mieliśmy rozwiązywać.
W trakcie zajęć okazało się, że część grupy chciała rozwiązywać zadania, które Pani mi przesłała.
Z powodu niezadowolenia obniżyłem o połowę stawkę, na którą się umawialiśmy.
Dla mnie była to kompletna strata czasu na przygotowania do tych zajęć.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2014

Bardzo cierpliwy nauczyciel, potrafi świetnie wytłumaczyć zarówno podstawowe jak i skomplikowane zagadnienia.
Zajęcia odbywały się w przyjaznej atmosferze, co jedynie utwierdziło mnie w tym, ze matematyki nie należy się bać :) Gorąco polecam jako wsparcie przed maturą.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2014

Gorąco polecam Pana Sebastiana! Świetny kontakt, w pełni profesjonalne podejście do sprawy korepetycji i dar nauczania :) Tylko dzięki e-zajęciom udało mi się zaliczyć kurs, który praktycznie spisywałem na straty :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2014

Dobry kontakt, profesjonalne podejście. Pomoc nawet przy bardziej zaawansowanych problemach.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2013

Bardzo sprawnie przeprowadzone zajęcie, dostepny sposób wyjaśnienia zagadnień, korepetytor rzetelny, słowny i punktualny. Profesjonalny sposób prowadzenia zajęć. Polecam, będę korzystać powtórnie równiez jako wsparcie zawodowe.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.