Kinga Dębska Wróbel

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Kędzierzyn-Koźle

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką wydziału filologii polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, nauczycielem języka polskiego, logopedą i terapeutą mowy, instruktorem teatralnym. Zapraszam.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1992 - 06.1996
uniwersytet Wrocławski
Magister
filologia polska
10.2002 - 06.2004
uniwersytet Wrocławski
Magister
logopedia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Szkoła podstawowa
Jestem nauczycielem dyplomowanym w szkole podstawowej. Współpracuje również z mlodzieza licealną i gimnazjalną
09.2018 - aktualnie
logopeda
Logopeda w szkole podstawowej, prowadzę rowniez terapię prywatne w zakresie seplenienia, rerania, opznionego rozwoju mowy, kappacyzmu, gammacyzmu, problemow z czytaniem i pisaniem

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.