Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia60 / 60 min

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii

Opis ogłoszenia

Witam,

jestem doktorantem filozofii na UŚ; prowadziłem ćwiczenia i konwersatoria na uniwersytecie; w liceum prowadziłem kółko filozoficzne. Pracuję naukowo jako historyk filozofii. Najbardziej interesuje mnie filozofia klasyczna.

Moja oferta:
- prywatne lekcje - regularne zajęcia dla osób, które chcą wejść w świat filozofii lub chcą pogłębić swoją wiedzę niezależnie od wieku. Mam w tym doświadczenie i lubię taką formę współpracy.
- korepetycje dla licealistów - pomoc w przygotowywaniu do matury z filozofii lub do olimpiady filozoficznej
- korepetycje dla studentów - pomoc dla studentów w przygotowaniu się do egzaminów (niezależnie od tego, czy to filozofia np. na psychologii, prawie, czy teologii)
- doradztwo filozoficzne - rozmowy o życiowych problemach, wskazywanie różnych rozwiązań bazując na historii filozofii, omawianie lektur filozoficznych

Nie piszę tekstów zaliczeniowych.

Umiejętność formułowania własnego zdania, argumentacji, analizy przesłanek, poprawnego wnioskowania, prowadzenia dyskusji, budowy dłuższej wypowiedzi, erudycja a przede wszystkim chęć dążenia do prawdy to główne zalety zagłębiania się w filozofii. W dziedzinie tej, inaczej niż w wielu dyscyplinach, to, co zostało powiedziane nawet w starożytności czy średniowieczu jest dziś aktualne tak samo jak wtedy. Filozofia się nie starzeje. Oferuje nam wiele dróg i sposobów rozumienia rzeczywistości, a my możemy się z tym zgodzić lub nie, przy czym istotne jest to, dlaczego postąpiliśmy tak, a nie inaczej.

Ze względu na trudną sytuację teraz, oferuję również lekcje/korepetycje online - za pośrednictwem Skype. Nie jest to rzecz jasna to samo, co prawdziwe spotkanie, ale jakieś jest. Jeśli ktoś potrzebuje takiej formy, zapraszam.

Serdecznie zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 07.2011
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Historia
10.2013 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Doktor
Filozofia
Kursy i szkolenia
03.2013
Studia podyplomowe z wiedzy o społeczeństwie
01.2019
Kurs Montessori - historia w klasach 4-6 szkoły podstawowej
Doświadczenie
09.2007 - aktualnie
Korepetycje z łaciny
07.2011 - aktualnie
Korepetycje z logiki, filozofii i historii
09.2012 - 08.2015
Liceum Ogólnokształcące
10.2013 - aktualnie
Uniwersytet Śląski w Katowicach
01.2018 - aktualnie
Szkoła podstawowa (edukacja alternatywna)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2021

Świetny nauczyciel z pasją! Bardzo dobrze tłumaczy każde zagadnienie z logiki, dzięki czemu logika przestaje być straszna. Przy okazji nie jest nudno, korepetytor tłumaczy z humorem :)
Serdecznie polecam każdemu!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2020

Pan Paweł jest świetnym nauczycielem łaciny, tłumaczy w sposób bardzo prosty i skuteczny. I przede wszystkim konkretny. Wszystkie końcówki i regułki języka łacińskiego ma zapisane w taki sposób,że łatwo przyswoić sobie nawet bardzo zawiły materiał. Dzięki tej metodzie nauki zaliczyłam kolokwium :) 5/5

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2020

Z szczery sercem polecam korepetycje z logiki u P. Pawla.
Zadania z logiki staly sie zrozumiale i proste :-).
Egzamin zaliczylam na 5.
Dziekuje.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Bardzo polecam Pana Pawła! Dobre podejście i jego ogromna pomoc przy nauce historii, z którą wcześniej miałam wielki problem, pomogła mi się dostać na Uniwersytet Jagielloński!

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Polecam korepetycje z łaciny prowadzone przez Pana Pawła. Bardzo dobre podejście do ucznia i świetna atmosfera prowadzonych zajęć. Rzetelność, szeroka wiedza i profesjonalizm. Poczucie humoru oraz zręczne dygresje ułatwiały przyswajanie wiedzy.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Polecam tego korepetytora, bardzo luźne i jednocześnie konkretne podejście oraz szeroki zakres wiedzy z różnych dziedzin

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2019

Świetne podejście do studenta, tłumaczy najprościej jak się da i co najważniejsze - najskuteczniej. Jednym słowem świetnie produktywnie spędzony czas z logiką.
Poza stricte "naukową" stroną, można super porozmawiać na luźniejsze tematy.
Bardzo polecam :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2017

Korepetytor rzetelny,z dużym zasobem wiedzy i w szczególności z umiejętnością radzenia sobie z duża ilością materiału w krótkim czasie. Polecam

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Dziękuję bardzo Panu Pawłowi za szybkie i proste wytłumaczenie "Teorii zdań" z LOGIKI. Nie jest to już dla mnie czarna magia. Profesjonalizm, schematyczne podejście do każdego problemu ze zrozumieniem materiału( wyjaśnienie na prostych życiowych przykładach) pomogły zdać kolokwium z Logiki na 4+.
Pan Paweł to była moja ostatnia szansa i nadzieja przed zaliczeniem. Jestem bardzo zadowolona. Teraz czuję się pewniejsza siebie w Logice)))

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2016

Jestem bardzo zadowolona. Pan Paweł w bardzo profesjonalny sposób wprowadził mnie w tajniki języka łacińskiego, opierając zajęcia nie tylko na pracy z podręcznikiem, ale również tłumaczeniu "żywych" tekstów, oraz wprowadzaniu szerszego kontekstu historycznego. Lekcje odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze. Serdecznie polecam lekcje łaciny z Panem Pawłem.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Jestem bardzo zadowolony. Bez problemu zdałem egzamin. Pan Paweł profesjonalnie wytłumaczył mi materiał. A wszystko to w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam Pana Pawła każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z logiką i każdemu, kto chciałby sobie usystematyzować materiał przy dobrym nauczycielu!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2015

Pan Paweł w bardzo szybkim czasie wyjaśnił mi cały materiał z którym miałem problemy. Widać ogromną wiedzę i pasje do nauczania. Zdecydowanie polecam !

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2015

Najlepsze korepetycje jakie można sobie wyobrazić. Dzięki lekcjom u Pana Pawła zdałam bez problemu egzamin z logiki. Miła atmosfera, profesjonalne podejście do ucznia. Korepetytor godny polecenia! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2015

Korepetycje Pan Paweł udzielał mi z LOGIKI, jestem zachwycona podejściem , profesjonalizmem i wiedzą Pana Pawła. Gorąco POLECAM !!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.