Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Świdnica
Wrocław
Wałbrzych
Muzyka40 - 50 / 60 min

Marcin

Opis ogłoszenia

Oferuję lekcje gry na instrumentach klawiszowych: organy, fortepian, fisharmonia. Posiadam duży zbiór instrumentów (w tym historycznych), dzięki temu uczeń poznaje w praktyce problematykę gry na klawikordzie, klawesynie, pozytywie organowym, fisharmonii. Daje to dodatkową inspirację i możliwość wtajemniczenia w świat muzyki dawnej. 10 letnia praktyka pedagogiczna pozwala mi na efektywne i metodyczne podejście do każdego ucznia, bez względu na jego wiek oraz stopień zaawansowania. Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności w dziedzinach takich jak: czytanie nut, harmonia praktyczna, improwizacja, gra liturgiczna, organoznawstwo, temperacje historyczne - zapraszam!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.