Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Termodynamikacena do ustalenia

Paweł

Opis ogłoszenia

Oferuję bardzo wysoki poziom korepetycji oraz lekcji dodatkowych z termodynamiki fenomenologicznej i fizyki statystycznej. Zapewniam dobra atmosferę oraz bardzo indywidualne podejście.

Jestem absolwentem XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie, magistrem fizyki doświadczalnej w trybie indywidualnym oraz doktorem fizyki teoretycznej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecenie pracuję naukowo w IPPT. Zachęcam do owocnej współpracy.

UWAGA:
W wiadomości proszę się przedstawić, podać uczelnię / szkołę (+rok, kierunek/profil), do tego jeśli takowy jest to link do strony przedmiotu, a w przypadku jego braku literaturę podaną przez wykładowcę / ćwiczeniwca / nauczyciela. Na wiadomości bez imienia i nazwiska, czy szkoły / uczelni, czy porządnego opisu przedmiotu / sytuacji - nie odpowiadam.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 05.2007
XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
mat-fiz-inf
10.2007 - 09.2010
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Fizyka, studia w trybie indywidualnym
10.2010 - 07.2012
Uniwersytet Warszawski
Magister
Fizyka, studia w trybie indywidualnym
10.2012 - 11.2019
Uniwersytet Warszawski
Doktor
Studium doktoranckie w zakresie fizyki teoretycznej - specjalność fizyka statystyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - 08.2019
Publiczne katolickie liceum ogólnokształcące im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Magdalence
Prowadziłem zajęcia z fizyki w zakresie podstawowym, rozszerzonym oraz z przyrody. Dodatkowo uczyłem fizyki w 7 klasie w szkole obok.
12.2019 - aktualnie
Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN
Prowadzę badania w zakresie fizyki płynów. W szczególności badam dynamikę giętkich włókien w lepkich przepływach, co ma na celu na przykład lepsze zrozumienie tego jak pływają mikroorganizmy (przykładowo bakterie).

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.