Kliknijℹ️Sprawdź ⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Wrocław
Poznań
Gdańsk
Łódź
Szczecin
Lublin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

  Dla Uczniów:
- Chcesz płynnie mówić i zyskać pewność siebie?
- Planujesz zdać maturę lub uzyskać certyfikat?
- Chcesz szybko opanować język niemiecki?

    Oszczędzaj czas, energię, a nawet pieniądze. Wiesz, że możesz uczyć się kilkunastokrotnie szybciej, przy mniejszym nakładzie czasu i energii? To z kolei oznacza, że będziesz potrzebować mniej lekcji.
    Podczas moich zajęć nie przerabiam z uczniami mechanicznie ćwiczeń, które, jeśli masz ochotę, możesz wykonać poza czasem lekcji. Nie tłumaczę wszystkiego, ponieważ na każdy temat nagrałem osobny film, który możesz obejrzeć po zakończeniu lekcji (chyba że masz na to ochotę, wtedy chętnie to wytłumaczę). Mam wszystko przygotowane, abyś po każdej lekcji wiedział, co po kolei robić. Na zajęciach skupiamy się na najkonkretniejszych kwestiach, dostosowanych do twoich potrzeb, które mają istotny wpływ na zrozumienie języka. Poprowadzę Cię przez ten proces w taki sposób, abyś osiągnął jak najlepsze wyniki w możliwie krótkim czasie, czerpiąc przyjemność z nauki.

    Aby lepiej mnie poznać, obejrzyj przykładowe filmy na YouTube pt.:
" Błędy w nauce języków obcych " oraz " Zasady efektywnej nauki ."

Dla Rodziców:
- Chcesz, aby ktoś pozytywnie wpływał na rozwój Twojego dziecka? 

    Zależy mi na rozwoju Twojego dziecka, na tym, aby stało się kompetentną i dojrzałą jednostką. Dlatego tworzę program nauczania dla dzieci i dorosłych. Nauczanie niemieckiego to nie tylko może być przekazywanie językowych umiejętności, ale także wartościowych treści. Stawiam pytania skłaniające do refleksji, aby po lekcji uczestnik nie tylko poznał niemiecki, ale także zdobył dodatkową wiedzę wpływającą na życie. Podziel się ze mną swoimi oczekiwaniami co do kierunku, w jakim powinno rozwijać się Twoje dziecko.

    Aby lepiej mnie poznać, obejrzyj film na YouTube pt. " Metody nauki języków obcych dla nauczycieli i samouków – czytanie. "

Dla Korepetytorów/Nauczycieli:
- Chcesz efektywnie nauczać?
- Chcesz prowadzić ciekawsze zajęcia i zainteresować uczniów?
- Zastanawiasz się nad byciem korepetytorem, lub potrzebujesz mentoringu?
- Chcesz dołączyć do projektu Liga Nauczycieli, którzy z pasją przekazują uczniom wartościową wiedzę, by były dobrze wykształcone i miały pozytywny wpływ na otoczenie?

    Aby lepiej mnie poznać, obejrzyj film na YouTube pt. " Metody nauki języków obcych – Jak rozgadać się? Metody na rozgadywanie dla uczniów i nauczycieli ", gdzie dowiesz się o niektórych metodach stosowanych na lekcjach.

-----------------------------------
Cechy:
- Miły
- Cierpliwy
- Empatyczny

Umiejętności:
- Cały zakres niemieckiego
- Pedagogika

O mnie:
Szkolę nauczycieli z metod oraz zasad efektywnego nauczania. Jednocześnie też stale się uczę od np. najlepszych terapeutów, aby maksymalnie korzystnie wpływać na uczniów.
Jestem metodykiem, oraz autorem innowacyjnych kursów z niemieckiego. Filmy na YouTube, oraz komentarze poniżej świadczą o mojej skuteczności.

Masz pytania?
Napisz śmiało, chętnie odpowiem.
Tel: 791546038

Pozdrawiam, Adam Wala

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Kliknijℹ️Sprawdź ⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Reymonta
41-500 Chorzów
NIP: 6272753314

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2013 - aktualnie
Korepetycje

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 164
avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2024

Szczerze polecam zajęcia u pana Adama , mój 10 letni syn za każdym razem gdy jest koniec zajęć , nie może się doczekać następnego spotkania z językiem niemieckim . Forma w jakiej prowadzone są zajęcia jest innowacyjna i bardzo przyjazna dziecku . Nauka języka niemieckiego u pana Adama nabiera innego wymiaru . Zachęcam i gwarantuję , że zajęcia w tej formie sprawią iż nauka języka niemieckiego będzie łatwa , przyjemna i bardzo efektywna ,a na tym zależy każdemu rodzicowi . Polecam

avatar
Błażej Żółkowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2024

Bardzo polecam lekcje z Adamem, ponieważ dzięki niemu bez problemu posługuje się 3ma czasami.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2024

Po nieudanym podejściu do niemieckiego przed pandemią, byłem pewien, że nie dam już rady nauczyć się tego języka. Adam przekonał mnie, że tym razem będzie inaczej już na pierwszej lekcji! Jest świetnym, zawsze przygotowanym nauczycielem. Aktywnie słucha i dostosowuje tematykę zajęć i poziom trudności do tempa i pytań swoich uczniów.

Metody Adama pozwoliły mi na szybkie oswojenie się z językiem i dały mi motywację i narzędzia do własnej nauki między lekcjami. Zamiast skupiać się na regułkach i tabelkach, aktywnie pracujemy z językiem w mowie i w piśmie.

Z czystym sercem mogę polecić lekcje z Adamem każdemu kto chce szybko nauczyć się języka przez intensywne zanurzenie się w nim od pierwszej lekcji.

Najszybsza-Nauka

Mariusz, mi się też spodobało, gdy sam od siebie powiedziałeś, "normalnie tego nie robię, ale zasługujesz na opinie!" :-)

avatar
Filip Gierczak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2024

Ponownie --> zdałem <-- kolokwium z zakresu nauk ekonomicznych! Polecam

avatar
Weronika Urbańczyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2023

Jestem na 3cim roku germanistyki- specjalizacji tłumaczeniowej i Adam pomógł mi zrozumieć materiał.

avatar
Nikodem Januszewski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2023

Lekcje prowadzone przez Adama nie przypominają sztywnego siedzenia w szkolnych ławach i bezlitosnego dukania słówek, których użyjemy w raptem kilku sytuacjach w życiu. Nie oznacza to, że zajęcia nie są merytoryczne. Wręcz przeciwnie! Materiały i rozmowy są dobierane do indywidualnych preferencji ucznia i obserwacji Adama popartej kilkunastolenim doświadczeniem pracy z uczniami, na jakim poziomie językowym ktoś się znajduje. Atmosfera na zajęciach jest swobodna, co pozwala rozluźnić się i efektywniej przyswajać wiedzę. Dodatkowo jeżeli jakieś zagadnienie było niejasne lub sprawiało trudności, Adam chętnie przesyła dodatkowe materiały do indywidualnej pracy, aby można było utrwalić i popracować nad nimi. Wszystkim niezdecydowanym i wahającym się, czy zacząć przygodę z nauką niemieckiego serdecznie polecam usługi Adama. Będzie to doskonały przewodnik na tym szlaku, który bezpiecznie przeprowadzi każdego do upragnionego celu, pokazując przy tym najciekawsze miejsca i widoki.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2023

CHAMSTWO, AROGANCJA i NIEKOMPETENCJA to tylko niektóre wyrazy które kompletnie nie pasują do osoby Adama. Za każdym razem gdy punktualnie o wyznaczonej godzinie przychodziło połączenie, wiedziałem że miło spędzę następną godzinę lekcyjną. Adam jest również człowiekiem szerokich horyzontów co sprawia że lekcje są ciekawe, dostosowane do słuchacza a co ważniejsze wyczerpują kolejne stopnie do osiągnięcia postawionego celu. Mogę o tym zaświadczyć stając się dumnym posiadaczem certyfikatu Goethe B2

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

Zdałem, dziękuję za pomoc

avatar
Michał Przygoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2023

Zdałem maturę ROZSZERZONĄ

avatar
Zuzanna Warecka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2023

Zajęcia z Panem Adamem są niezmiernie ciekawe. Mimo ze 45 minut może wydawać się krótko, w tym czasie jest się w stanie przerobić więcej materiału niż przez 1,5h. Zajęcia są prowadzone w sposób dostosowany do ucznia z interaktywnymi zadaniami dostosowanymi pod zainteresowania i potrzeby. Pan Adam zachęca ucznia do myślenia mieszając zadania, kolejności, wymagając łączenia kilku części gramatycznych. Przez to lekcje są dynamiczne i dużo się z nich zapamiętuje bez dodatkowej nauki. Pan Adam ma dużo prostych rozwiązań na trudne tematy gramatyczne. Lekcje są wartościowe i widać ze dla Pana Adama uczenie języka niemieckiego to pasja.

avatar
TataBartka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Jest pan chyba magikiem! Potrzebowaliśmy 10 punktów, a Bartek zdobył 20
Dziękujemy

Najszybsza-Nauka

Dziękuję :)
Poprostu wiem na co zwracać uwagę.

avatar
Ola & Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2023

Adam to fachowy naczyciel języka niemieckiego, który stosuje zróżnicowane metody nauki z naciskiem na efekt i praktyczne zastosowanie języka.
Zajęcia zawierają dużo interakcji i praktyki w języku mówionym. Adamowi zależy na maksymanej aktywizacji uczestników kursu.
W swoim podejściu wykazuje się cierpliwością oraz profesjonalizmem. Wspiera różnorodnymi materiałami dydaktycznymi i zadaniami.

avatar
Malgorzata Niedworok
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2023

Zajęcia sę dostosowane do poziomu wiedzy uczniow, stopniowo rozszerzane o nowe pojęcia dzięki czemu zakres językowy sie stale powiększa. Zajęcia dostosowane są również do oczekiwań kursantow, w tym przypadku do prowadzenia rozmow z Klientami, dzieki temu mamy możliwość bardzo szybkiego wykorzystywania wiedzy w praktyce. Adam wdraża nasze sugestie odnośnie zakresów, które szczególnie dla nas przydatne. Dużym plusem jest rownież sporo zajęć praktycznych (rozmowy, ćwiczenie gramatyki). Cenimy też dostep do materiałów dydaktycznych, prace na jednym pliku, który stale jest uzupełniany o zakres przerabiany na zajeciach. Ogólnie same zalety :)

avatar
Mateusz Ciszewski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2023

Zajecia z Adamem to połączenie przyjemnego czasu z efektywną nauką. Adam prowadzi zajecia z 3osobowym zespołem. W którym każdya z osób ma inny poziom we władaniu językiem Niemieckim - lecz to nie problem, Adam odpowiednio angażuje każdego z nas aby każdy z zajęć na zajęciach zaliczał progres.

Materiały przygotowane przez Adama na lekcjach online, są ciekawe, a dostęp do nich łatwy bo znajdują się sie w jednym miejscu.

Kilkuminutowe powtórki z poprzednich lekcji oraz kreatywne zadania, tworzenia zdań pomagają utrwalać już poznaną wiedzę i tematy.

Mogę Tylko polecić Adama i jego lekcje.

avatar
Marcel Kopaczewski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2023

Super korepetycje, bardzo polecam, ponieważ można dużo się nauczyć. Pan Adam jest bardzo kompetentny i miły w tym co robi, polecam !

avatar
Mieszko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2023

Już po kilku miesiącach mój poziom języka niemieckiego znacząco się poprawił. Gdy w szkole nauczyciele mówią, że trzeba się czegoś wykuć na blachę tutaj mogłem wszystko zrozumieć i później bez problemu stosować w praktyce. Nauka jest prowadzona w bardzo przyjemny sposób. Jest to nauczyciel godny polecenia, z którym współpraca to czysta przyjemność.

avatar
Jaś14lat(3lata zabawo-nauki)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2023

Lekcje bardzo fajnie prowadzone, dostosowane do ciebie. Jeśli masz gorszy dzień czy coś to Adam robi lżejsze lekcje. Daje ci też opcje wyboru co chcesz dzisiaj robić i o czym rozmawiać a można rozmawiać o wszystkim(po niemiecku) albo po polsku a potem tłumaczenie zdecydowane 5 gwiazdek.

avatar
PatrycjaMasalska-opiekunka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2023

Jestem bardzo zadowolona z zajęć i chyba nic bym nie poprawiała. Ogólnie zajęcia dużo mi dają, bo sama widzę, że zrobiłam dzięki nim duży postęp.

avatar
DoktorWojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2023

Nie skłamie jeśli powiem, ze są to najlepsze zajęcia językowe z jakimi się spotkałem w czasie swojej edukacji - wszytsko za sprawą najlepszego nauczyciela od języków jakiego miałem.

Zajęcia zawsze ciekawe, prowadzone w różnych warunkach na spacerze, w samochodzie czy klasycznie przy biurku. W czasie zajęć zawsze poruszamy ciekawe tematy, które mnie interesują. Zajecia prowadzone są w sposób mniej „klasyczny” niż typowe zajecia językowe, co czyni je niezwykłymi. Adam wykorzystując różne techniki pomaga szybko zapamiętać słówka i zasady gramatyczne.

Chciałbym żeby Adam uczył nie tylko niemieckiego!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2022

Uczę się języka niemieckiego z Adamem od kilku miesięcy. Adam ma nieszablonowe, ale bardzo skuteczne podejście do nauczania. Każda lekcja jest inna, ciekawa ale w tym wszystkim nie brakuje nauki. Adam do każdego podchodzi indywidualnie i dopasowuje sposoby nauczania do zasobów i możliwości ucznia. Bardzo się ciesze, że trafiłam na kogoś takiego jak Adam. Uważam, że inni nauczyciele powinni się od niego uczyć w jak fajny, przystępny i interesujący sposób przekazywać wiedzę. Jestem bardzo zadowolona z lekcji i będę polecać dalej.

Najszybsza-Nauka

Dla mnie to też przyjemność widzieć z lekcji na lekcję twoje postępy i coraz większą lekkość w posługiwaniu się językiem :))

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2022

Pan Adam jest świetnym korepetytorem. Nigdy na lekcji nie było czegoś takiego, że się nudziłam. Zawsze przygotowany, uśmiechnięty i punktualny. Lekcje były czystą przyjemnością. Myślę, że nawet w krótkim czasie można wynieść dużo z tych korepetycji. Pan Adam także posiada indywidualne podejście do ucznia, co jest świetne. Bardzo polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Super nauczyciel moje dzieci bardzo zadowolone Pan Adam umie zainteresować dzieci i używa różnych metod. Polecam bardzo

Najszybsza-Nauka

Również uwielbiam lekcje z Maćkiem, cieszą mnie jego postępy i coraz większa spontaniczność wypowiedzi :)) i to że SAMEMU, zadając mu pytania potrafii wytłumaczyć coraz więcej gramatyki :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Generalnie zajęcia są bardzo przyjemne i z jednej lekcji można dużo wynieść. Fajnie się z tobą pracuje bo masz chęci do życia i do prowadzenia lekcji w porównaniu do szkolnych nauczycieli którzy nie maja już ochoty patrzeć na uczniów i nas uczyć. Masz nowoczesne metody nauki , masz wiedzę na temat jak się uczyć co pomaga w szybszej nauce, nie mówisz : tego uczymy się na blachę i koniec. Tylko pokazujesz różne rozwiązania . Szkoda ze nie ma takich nauczycieli w szkole bo aż chce się uczyć.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2022

W zasadzie już podczas pierwszej lekcji Adam sprawił, że przestałam czuć skrępowanie przed popełnianiem błędów. Nie czuję się krytykowana i źle oceniana za braki w słownictwie i gramatyce, tylko wspierana i zachęcana.
Mojego korepetytora cenię także za słowność, punktualność, zaangażowanie w to, co robi i dostosowanie się do potrzeb ucznia.
Dodatkowym atutem są obszerne materiały dydaktyczne (pisemne, audio, video), których Adam jest autorem.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2022

Polecam Pana Adama bardzo dobrze mi się z nim pracowało, jest pomocny i zaangażowany.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2022

Pan Adam jest świetnym nauczycielem. Potrafi zainteresować przedmiotem i przekazać wiedzę w prosty sposób. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Zawsze jest punktualny. Uczenie się j. niemieckiego z Panem Adamem jest przyjemnością!

avatar
Andrzej Rogucki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2022

Udało się! Dzięki tym ostatnim lekcjom które dobrze przepracowaliśmy udało mi się dostać 5 z egzaminu rocznego

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Adam doskonale zna język i przekazuje wiedzę w prosty i praktyczny sposób dostosowując metody do umiejętności i preferencji studenta/ki. Adam sprawdza się zarówno jako nauczyciel dorosłych jak i dzieci. Uśmiech i pozytywne nastawienie przy jednoczesnej orientacji na osiąganie konkretnych celów czyni zajęcia z Adamem przyjemnymi i wartościowymi. Dziękuję!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Adam jest profesjonalnym i zorientowanym na efekt nauczycielem, który doskonale rozumie to czego uczy i potrafi tą wiedzę przekazać prosto i praktycznie. Szybko dopasowuje sposób i zakres zajęć do potrzeb i możliwości studenta/ki. Adam dobrze radzi sobie zarówno z dziećmi jak i dorosłymi a przy tym jest punktualny i elastyczny. Po kilku miesiącach wspólnej pracy bardzo polecam Adama wszystkim chcącym nauczyć się lub poszerzyć znajomość języka niemieckiego.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2022

Skorzystałam z oferty nauki języka niemieckiego u Pana Adama. Pan Adam zawsze przygotowany do zajęć i punktualny. Lekcje prowadzone w ciekawy sposób zachęcają do dalszej nauki. Serdecznie polecam, najwyższa jakość. Marzena

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2022

Zajęcia z panem mi pomogły, szczególnie w pisaniu wypracowań, poprawiło się też moje słuchanie, ogólnie jeśli znałbym kogoś kto ma zdawać maturę z niemieckiego napewno bym mu pana polecił.

avatar
Franciszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2022

Super korepetycje.
+ Indywidualne podejście
+ Tlumaczenie

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2022

Zajęcia super przyjemne w miłej atmosferze. Praktyczna nauka języka - po kilku lekcjach już umiemy budować zdania :)

Polecam serdecznie. Jak niemiecki to tylko u Adama! :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2022

Miałem wiele podejść z nauczycielami od języka niemieckiego jednak Adam okazał się najlepszy ze wszystkich.
Sumienny, staranny, konkretny, nie spóźniający się, nie odwołujący zajęć.
Potrafi dostosować metodę nauczania do studenta, w moim przypadku problem z odrabianiem zadań domowych.
Lekcje prowadzi w sposób interaktywny, ciekawy, zawsze coś nowego, nie można się nudzić.
Polecam wszystkim chcącym efektywnie nauczyć się języka niemieckiego, i to w przyjemnej atmosferze!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2022

Najbardziej podoba mi się to, że jest Pan konkretny. Potrafi Pan dotrzeć do ucznia na wiele sposobów. Myślę że zajęcia są bardzo urozmaicone, nie ma monotonii. Na ogromny plus dużo różnych materiałów z których się uczymy. Uświadomił mi Pan także dlaczego się uczę tego języka, jaki jest tego cel. Bardzo miło mi się z Panem współpracuje, po lekcji czuje, że to był dobrze wykorzystany czas.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2022

Ich mag diese Nachhilfe. Sie sind so interessant und sie sind anders als diese, die in der Schule sind, was gut für mich ist. Ich habe kein Deutsch gekonnt, als ich die Nachhilfe angefangen habe. Jetzt kann ich schreiben und lesen, aber ich habe weiterhin Probleme mit Sprechen. Ich empfehle diesen Nachhilfelehrer.

Najszybsza-Nauka

Ich mag auch diese Nachhilfe. :) Alles werden wir noch verbessern :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Gorąco polecam! Nauka przebiega w miłej i wesołej atmosferze:)

Najszybsza-Nauka

Genau :)

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Lekcje genialne , nauka przez skojarzenia , dużo rozmów , super atmosfera :) Polecam !!!!!

Najszybsza-Nauka

Mi się też podoba, coraz lepiej, więcej i płynniej mówisz :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2021

Genialnie prowadzone lekcje, przyjemna atmosfera. Dzięki panu Adamowi naprawdę można nauczyć się niemieckiego

avatar
RENATA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2021

Bardzo dobry korepetytor

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2021

Bardzo polecam, lekcje są kreatywne, dostosowane do indywidualnych potrzeb i tempa. Nauka bardzo efektywna i praktyczna! Czuje się zmotywowana do dalszej nauki :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2021

Adam jest zawsze pozytywny i zmotywowany, a lekcje bardzo ciekawe i dopasowane do indywidualnych potrzeb. Terminy są elastyczne, a komunikacja przebiega sprawnie. Nauczyciel zdecydowanie godny polecenia.

Najszybsza-Nauka

Tak Kasiu, zrobiłaś duże postępy które mnie również cieszą :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2021

Polecam, przyjazna atmosfery uczenia dobre indywidualne podejście do ucznia.

Najszybsza-Nauka

Tak Kuba to my ją kreujemy! :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2021

Dzięki Adamowi dałem rade ogarnąć bardzo duże 3 materiały w zaledwie 3 tygodnie więc bardzo polecam.

Najszybsza-Nauka

Kamil, kto jak nie my :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2021

Jeżeli chcesz ażeby dziecko polubiło język niemiecki i z chęcią uczyło się tego języka, polecam p. Adama.
Lekcje bardzo fajne i interesujące.
SUPER!!!

Najszybsza-Nauka

Lekcje z Julką też są bardzo fajne i interesujące. :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2020

Niekonwencjonalny jak na standardy nauczania, ale to właśnie indywidualne podejście do stylu nauczania sprawia, że atmosfera i warunki pracy są dopasowane do potrzeb. Swobodnie i profesjonalnie, mój imiennik z wieloma pasjami, które zarażają do działania. Dla jednych Adam, dla mnie Adaś, ode mnie 5*

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2020

Świetne lekcje! Jestem nauczycielką języka angielskiego i doświadczoną korepetytorką, więc miałam spore wymagania, gdy wybierałam nauczyciela języka niemieckiego dla siebie. Zależało mi na całościowej nauce (czytanie, słuchanie, mówienie, gramatyka itp.) i to dostałam. W moim przypadku Adam stawia na mówienie, co bardzo mi odpowiada, ponieważ nie jestem ograniczona do kilku banalnych słówek, które byłyby normalnie przewidziane w typowym podręczniku dla mojego (niskiego) poziomu. Do tego otrzymuję różnorodne materiały do przećwiczenia np. gramatyki, która podczas zajęć jest wyjaśniona bardzo przystępnie i na zasadzie skojarzeń.

Atmosfera jest swobodna, dzięki czemu nie stresuję się podczas mówienia i mogę czynić postępy :)

Możliwe są lekcje stacjonarne lub online. Obie opcje działają rewelacyjnie! Zajęcia są spontaniczne (podążamy za tematami, do których doprowadzi nas konwersacja), ale nie chaotyczne. Widać, że nauczyciel jest doświadczony i wie, co robi. Dużą zaletą jest również jego elastyczność, jeżeli chodzi o dojazdy i terminy. Cena jest oczywiście jak najbardziej adekwatna do jakości prowadzonych zajęć.

Zdecydowanie polecam lekcje z Adamem!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

Bardzo fajne zajęcia, Pan Adam ma talent do nauczania.

avatar
Ivo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Nauka j. niemieckiego z Panem Adamem jest strzałem w 10! To nauczyciel bardzo otwarty na potrzeby ucznia, przygotowany do lekcji, atmosfera przyjazna i bezstresowa. Polecam!

Najszybsza-Nauka

Dziękuje Ivo 2 lata nam minęły w mgnieniu oka :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2020

Swobodna atmosfera, wiele wynoszę z lekcji i na prawdę polubiłam dzięki temu j.niemiecki :)

avatar
Arek, Katowice
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2020

Adam jest otwartą i wyrozumiałą osobą. Przez dwa miesiące lekcji raz w tygodniu udało mi się nauczyć wiele zwrotów i słów. Co każdą lekcje są podsyłane pliki pdf i audio dotyczące bieżącego tematu lekcji. Dzięki temu można przez cały tydzień powtarzać materiał i pochwalić się efektami na następnej lekcji. Podczas zajęć dużo się pisze, czyta i mówi.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Świetne materiały oraz przygotowanie do zajęć

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2019

Lekcje z Adamem to najlepszy wybór. Łatwo dostosować czas i miejsce lekcji. Atmosfera jest swobodna. Polecam ;)

avatar
Besen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Lekcje są spoko,

avatar
König Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2019

Wir lernen im Keller ,trotz dieser Spartanbedienungen verlaufen die Nachhilfen erfolgreich ;]

avatar
Olivier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2019

Interaktywnie, urozmaicenie. Ich empfehle. Man kann Deutsch bessern.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2018

Adam jest świetnym nauczycielem, ma ciekawe metody nauczania a lekcje z nim mijają bardzo szybko. Ponadto jest bardzo inteligentną osobą tak więc oprócz nauki języka zazwyczaj w trakcie lekcji możemy dowiedzieć się czegoś ciekawego z innych dziedzin (rozmawiając o tym czy czytając tekst po niemiecku). Bez wątpienia jest to właściwy człowiek we właściwym miejscu :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2018

Supernauczyciel, lekcje prowadzone na luzie bez jakiś specjalnych schematów przez co 45 min z Adamem ucieka nawet nie wiadomo kiedy. Przez to, że masz wrażenie, że to jest Twój najlepszy kolega, a nie jak jesteśmy przyzwyczajeni, kat stojący nad Tobą i dający oceny, każda lekcja to przyjemność, a jak wiadomo wtedy człowiek szybciej się uczy. Polecam!

avatar
Klaudiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2018

U Adama na lekcji można się pośmiać i porozmawiać jest bardzo inteligentny. Polecam na 100%

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2018

Adam to najlepszy wybór jakiego mogłem dokonać. Lekcja to 2 w 1. To co z kimś robiłem przez x lekcji to z Adamem na 1 i to dokladnie mając wytłumaczone oraz zastosowane w praktyce.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Nauczyciel o wyjątkowych zdolnościach. PARADOKSAlNiLIE rzeczywiście oszczędność PIENIEDZY, ENERGII i CZASU. To co przerabiałem kiedyś w 3 lekcje teraz zapamiętuje na JEDNEJ. Wpada do mojej główki.. WPADA.

avatar
Eryk Gwizdała
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2018

Bardzo charyzmatyczny i przyjemny nauczyciel. Łatwo i przyjemnie uczy się z nim niemieckiego. Potrafi przekonać że nauka języka obcego może być przyjemna i cały czas motywuje do dalszej :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2018

Adam przekonał mnie do zajęć online i nie żałuję. Lekcje są przyjemne, gotowe notatki dostaję zaraz po zajęciach, a progres jest zauważalny natychmiast.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

Adam jest zaangażowany w to co robi, używa różnych kolorów, robi za mnie notatki, które po lekcji wysyła. Dzięki temu znacznie więcej wyciągam z lekcji. :))))

avatar
Janus
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Dziękuje Adam. Polecam. Lekcje 3razy lepsza aniżeli takie jakie znałen dotychczas... ☺

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
26 lutego 2018

Dobry korepetytor języka niemieckiego

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Miło, przyjemnie i w dobrej atmosferze. Pełne optymizmu podejście Pana Adama owocuje wiarą we własne umiejętności. Zdając sobie sprawę, iż jest się o krok od celu, uczniowie uczą się szybciej, zapamiętują na dłużej, a rozmowa przeprowadzona w obcym języku sprawia im przyjemność. Zdecydowanie polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2018

Pan Adam ma bardzo motywujące podejście do ucznia. Obrazowo tłumaczy niuanse gramatyczne języka niemieckiego. Cechuje się przy tym wysoką kulturą osobistą, cierpliwością oraz profesjonalizmem. Gorąco polecam pana Adama!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2017

Podejście Adama jest bardzo indywidualne. Słucha uważnie i trafnie ocenia w jaki sposób powinny być poprowadzone zajęcia. Nie narzuca jakiegoś sztywnego, wcześniej ustalonego sposobu przekazywania wiedzy. Zagadnienia, które sprawiały mi problem od dawien dawna, przedstawia mi... w jednym zdaniu. I wszystko jest jasne. Nie naciska, nie wymusza, co w moim przypadku jest motywujące. Najważniejsze w nauce niemieckiego zawsze dla mnie było, żeby każde zdanie, które powiem, było skorygowane. Adam wyłapuje błędy i prosi o powtórzenie, ale już poprawnie. Nauka z nim to czysta przyjemność. Adam tak trzymaj!

avatar
Monika i Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2017

Zdecydowanie niekonwencjonalne podejście do nauczania ( co bardzo nam odpowiada , ponieważ lekcje NIE SĄ NUDNE ) Zawsze punktualny , dobrze przygotowany , materiały indywidualnie są dopasowane do poziomu ucznia , razem z mężem chodzimy na lekcje - osobno ,obydwoje jesteśmy zachwyceni , poruszane są tematy codzienne , takie które są nam potrzebne w komunikowaniu się w pracy oraz poza nią , wytłumaczenie gramatyki zostało wplecione tak szybko i subtelnie , że nie zniechęca a wręcz przeciwnie , co tu dużo mówić Adam ist der beste Lehrer !!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2017

Bardzo fajny, żywy niemiecki. Lekcje oparte na konwersacjach a gramatyka nawet najtrudniejsza tłumaczona w sposób prosty i rzeczowy. Polecam gorąco Adama!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Jestem zadowolony z kursu z Panem Adamem. Lekcje prowadzi w sposób ciekawy i skuteczny. Jest bardzo cierpliwy i zaangażowany. Poza tym potrafi bardzo dobrze zmotywować do pracy. Lekcje prowadzi w sposób przemyślany, logiczny co przekłada się na dobre wyniki w nauce niemieckiego. Materiały są odpowiednio dopasowane do ucznia. Jest punktualny i pod kątem organizacyjnym jest elastyczny co daje duży komfort.
Jednym słowem PROFESJONALISTA w swoim fachu.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Jestem bardzo zadowolona z lekcji u Pana Adama .
Potrafi sobie poradzić nawet z uczniami opornymi na wiedzę :) Pan Adam jest zawsze puntualny i przygotowany do zajęć .
POLECAM !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Bardzo cenię Adama za profesjonalizm, poczucie humoru, anielską cierpliwość ( do mnie - rzecz jasna bardzo przydatną :-), cenne wskazówki w zapamiętywaniu nowych słówek i zrozumieniu gramatyki. Adam posiada umiejętność przekazania wiedzy w taki sposób, że nauka jest czystą przyjemnością! Polecam bez dwóch zdań!

avatar
OLA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2017

Adam jest bardzo wymagajacy, co daje duze efekty. Jest zawsze przygotowany do lekcji i punktualny. Lekcje przebiegaja bardzo przyjemnie. Bardzo polecam Adama jako lektora.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2017

Lekcje prowadzone w ciekawy sposób, materiały odpowiednio dopasowane, Adam zawsze przygotowany. Już po kilku lekcjach zauważyłam pierwsze efekty. Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają dobrego nauczyciela języka niemieckiego.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Razem z synem pobieramy lekcje u Pana Adama przez Skype. Oboje jesteśmy zadowoleni ze sposobu ich prowadzenia. Zajęcia są ciekawe, na luzie, dobre podejście do nauczania, dobrze przygotowany. POLECAM!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Lekcje z Adamem to bardzo efektywna i przyjemna nauka języka Niemieckiego! Lekcje oparte są na konwersacji, a kwestie związane z gramatyką omawiane są w sposób prosty i przyjemny.
Serdecznie polecam lekcje z Adamem, jest to na pewno duża motywacja i bardzo dobry sposób na naukę języka Niemieckiego!
Serdecznie Polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Bardzo fajne lekcje Języka niemieckiego

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2017

Zajęcia prowadzone w przemyślany sposób. Nauka języka w praktyce, tego co najważniejsze i najpotrzebniejsze. Nauczyciel punktualny, wymagający, ale także motywujący. Kładzie nacisk na każde niedociągnięcie aż do momentu jego eliminacji. Idealny nauczyciel dla kogoś, kto chce otworzyć się i pracować nad budowaniem konwersacji poprzez poszerzanie zakresu słownictwa, utrwalaniu dotychczasowej wiedzy a także rozwiązywanie licznych ćwiczeń z gramatyki. Dodatkową zaletą jest elastyczność i możliwość dopasowania zajęć do swojego grafiku.
Polecam.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2017

Jestem bardzo zadowolona z nauki u Adama i Jego sposobu prowadzenia zajęć. Ćwiczymy język w praktyce, co jest dla mnie najlepszym sposobem. Nauczyciel rzetelny i motywujący do działania - wierzę, że dzięki Adamowi w końcu opanuję język niemiecki :)

avatar
Julita i Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2017

Adam to solidny nauczyciel języka niemieckiego online, bardzo dobrze przygotowany do tego typu nauki. Lekcje prowadzone są ciekawe, nie ma mowy o nudzie. W naszym przypadku są to głownie konwersacje na temat codziennych sytuacji przez które uczymy się zarówno gramatyki jak i słownictwa. Zadania domowe dotyczą tłumaczenia zdań z sytuacji codziennych oraz jest sporo potrzebnej gramatyki o stopniowo zwiększającym się stopniu trudności. Nauczyciel zdecydowanie godny polecenia.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2017

Zadowolona byłam z prowadzonych lekcji przez pana Adama musiałam tymczasowo zaprzestać jednakże jak wrócę to tylko tu gdzie mam sprawdzone źródło. Profesjonalista, dokładnie tłumaczy. Efekt mnie pozytywnie zaskoczył przerósł moje oczekiwania. Oczywiście są prace domowe do odrabiania;-)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2017

Bardzo dobry nauczyciel, potrafiący wytłumaczyć a lekcje odbywają sie w miłej atmosferze. Polecam!!!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2017

Pobieram lekcje niemieckiego u Pana Adama przez Skype już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony, że trafiłem akurat na niego. Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze, a ich treść jest dynamicznie modyfikowana w zależności od moich aktualnych potrzeb. Z lekcji na lekcje czuję, że mówi mi się coraz swobodniej, a zasób słownictwa i wiedza nt. gramatyki się poszerzają. Co ważne, lekcje te nie są dla mnie przykrym obowiązkiem, jak to bywało u innych nauczycieli, tylko przyjemną konwersacją na rozmaite tematy - oczywiście po niemiecku. Polecam, Pan Adam to sprawdzona marka o potwierdzonej renomie :)

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2017

Adam to nauczyciel, któremu nic nie można zarzucić, nie poznałem w swoim życiu osoby, która by mi tak wytłumaczyła język obcy. Polecam wszystkim! Nauczyciel na 6!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2017

Skuteczna i szybka nauka języka.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Bardzo dobry nauczyciel, z super podejściem do nauczania. Potrafi świetnie wytłumaczyć różne tematy w sposób nie szkolny, dzięki czemu szybciej się zapamiętuje, a pojęcia i słówka, które ciężko mi zapamiętać wplata w prace domowe i kolejne zadania, tak aby lepiej to sobie przyswoić. Polecam tego nauczyciela :)

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2017

Super nauczyciel, nawet dla opornych na wiedzę :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2017

Bardzo dobra nauka jest na lekcji języka niemieckiego polecam

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2016

Polecam serdecznie każdemu, kto chce nauczyć się języka niemieckiego.
Indywidualny tok nauczania dostosowany do osobistych potrzeb. Miła, bezstresowa atmosfera i profesjonalizm w przekazywaniu wiedzy.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2016

Adam jest świetnym nauczycielem, który w naprawdę przystępny sposób potrafi przekazać swoją wiedzę. Jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o technikę prowadzenia zajęć i potrafi dostosować się do poziomu ucznia. Jestem naprawdę zadowolona z zajęć z Adamem i polecam go wszystkim, którzy chcą pracować z profesjonalistą!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2016

Uczę się z Adamem od miesiąca, ma on bardzo poważne podejście do tematu i świetną technikę nauki. Polecam wszystkim!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2016

Mamy za sobą 4 lekcje i jestem bardzo zadowolony. Solidne przygotowanie, elastyczne podejście do ucznia, poważne podejście do tematu. Polecam:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
19 października 2016

Świetny nauczyciel. Ciekawe lekcje prowadzone przez Skype pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i energii. Sympatyczny korepetytor dokładnie tłumaczy i rzeczowo odpowiada na pytania. Każdorazowo godzina mija nadspodziewanie szybko.
Polecam wspólną naukę niemieckiego z Adamem!

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2016

Goraco polecam Pana Aama. Swietny nauczyciel,ktory posiada bardzo duza wiedze z jezyka niemieckiego i potrafi doskonale wytlumaczyc w sposób przystępny i zrozumialy.

avatar
Monika_Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Organizacja i przebieg lekcji na wysokim poziomie poprzez wprowadzenie i zastosowanie indywidualnego toku nauki języka niemieckiego. Inaczej ujmując mojej przygody z językiem Niemieckim:) W przemyślany sposób opracował i wdrożył projekt prawidłowego mojego nauczania języka. Dopasowując zakres słownictwa do moich kwalifikacji zawodowych, dzięki temu z każdym kolejnym dniem język obcy stawał się dla mnie bardziej przyswajalny co za tym idzie bardziej zrozumiały. Komunikacja na wysokim poziomie!. Wzorowo organizował i planował własną pracę oraz umiejętnie kierował moją pracą (prace domowe):) poprzez ciągły instruktaż. Dokonywał bieżącej ewaluacji w zakresie zdobytych wiadomości i umiejętności . Skutecznie!. Stosuje różne metody oceniania zdobytych już przeze mnie wiadomości i umiejętności posługiwania się jezykiem niemieckim kładąc duży nacisk na informację zwrotną.
Obserwując postawę i zachowanie Pana Adama można stwierdzić, że jest nauczycielem/korepetytorem z pasją i zamiłowaniem w tym co robi. Nigdy nie odmawiał pomocy. Doskonale współpracuje mi się z Panem Adamem i z czystym sumieniem POLECAM!!! Wystawiam ocenę pozytywną (bardzo dobry)za dotychczasowe zaangażowanie w indywidulany tok mojej nauki z językiem niemieckim.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Bardzo dobry nauczyciel. Ma indywidualne podejście do ucznia, jest bardzo punktualny. Bardzo szybko można pozbyć się krępacji w mówieniu.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Adam ma bardzo dużą wiedzę z języka niemieckiego i zawsze chce jak najwięcej nauczyć. Polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Świetny nauczyciel, zawsze doskonale przygotowany do zajęć. POLECAM!

avatar
szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

mam poprawke z niemca 30 sierpnia nic nie wiedzialem zapisalem sie na jego korepetycje i odrazu zaczynam widziec co mowie co ktos mowi po niemiecku i jak co napisac polecam Adama

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Dobrze przygotowany, lekcję w dobrej atmosferze, gorąco polecam.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Adam jest super - zawsze swietnie przygotowany, zawsze na czas i kladzie olbrzymi nacisk na mowienie, nawet na moim poziomie 'A1' :D. Juz po paru godzinach okazuje sie, ze potrafie juz cos powiedziec - Adam skutecznie podpowiada i naprawde motywuje. Bardzo, bardzo polecam.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Jestem pod wrażeniem. Jak na początek zapowiada się ciekawie i nauka jest wyluzowana, przez co wpada więcej słów do głowy. Jest dobrym nauczycielem z powołania :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Adam jest najlepszym korepetytorem jakiego znam. Moje wszystkie obawy zostały rozwiane już po pierwszej lekcji. Jest otwarty i chętnie dostosowuje się do potrzeb ucznia, nie trzymając się sztywno schematu nauczania, stąd indywidualne podejście do każdego. Jest cierpliwy, pomocny i bardzo motywuje. Dodatkowo jest wymagający, więc nauka z Adamem jest bardzo efektywna!!! Bardzo polecam wszystkim (ambitnym, jak i tym, którzy potrzebują motywacji i systematyczności w nauce). Jeśli zapiszecie się do Adama i podejdziecie do korepetycji serio, gwarantuję Wam, że szybko zrobicie postępy. Aktualnie mieszkam od niedawna w Niemczech. Dzięki Adamowi oblokowałam się i już prowadzę konwersację z sąsiadami po niemiecku!!:) Polecam!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2016

Doskonałe podejście do sprawy, polecam !

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2016

Adam to super korepetytor,profesjonalista.Naucza z prawdziwa pasja, potrafi sprawic ze lekcje sa interesujace , zrozumiałe i bezstresowe.Elastyczne godziny.Jest osoba punktualna i b. cierpliwa.Szczerze polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2016

Korepetytor godny polecenia. Rzetelny i doświadczony. Fachowe słownictwo jak i potoczne zwroty dzięki niemu są do opanowania w ekspresowym tempie. Świetny akcent i bardzo profesjonalne podejście.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2016

Profesjonalne podejście do sprawy! Lekcje super prowadzone, korepetytor rzetelny - nic dodać nic ująć. Polecam!

avatar
Ludwik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2016

To mój pierwszy raz, kiedy się uczę języka przez Skype'a i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Adam w bardzo przyjemny sposób prowadzi lekcje. Jasno tłumaczy zasady. Każdorazowo godzina mija nadspodziewanie szybko. Polecam wspólną naukę niemieckiego z Adamem!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2016

Polecam gorąco!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Jestem pod wrażeniem znalazłem korepetytora, który potrafi w sposób jasny przekazać wiedzę, można z nim ciekawie porozmawiać po niemiecku, w szkole zaczołem mieć w końcu co raz lepsze oceny przez to, że rozumie już niemiecki! Dzięki Adam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2016

Nie sądziłam, że NAUKA JEST TAKA ŁATWA :) :) :) :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Ciekawe lekcje prowadzone przez Skype pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i energii. Sympatyczny korepetytor dokładnie tłumaczy i rzeczowo odpowiada na pytania. Pozytywnie oceniam i polecam korepetycje przez Skype;-)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2016

Polecam bardzo przed 4 miesiące temu miałem 2 z niemieckiego teraz mam 5

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2016

Polecam gorąco ! Bardzo przyjazny i świetnie uczy

avatar
Ariel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Wszystko ok. Polecam

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2016

Świetny korepetytor. Bardzo dobrze uczy i nie mam nic do zarzucenia

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2016

Adam jest kompetentnym i dokładnym korepetytorem. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Polecam każdemu!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2016

Bardzo dobry korepetytor! Polecam wszystkim, ktorzy chca szybko i dobrze nauczyc sie j.niemieckiego. Mily, cierpliwy i bardzo punktualny.

avatar
Aśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2016

Bardzo przyjacielski korepetytor , fajnie tłumaczy , miła atmosfera , punktualny.POLECAM!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2016

Polecam, satysfakcja gwarantowana! Jeżeli chcecie skutecznie nauczyć się języka niemieckiego to świetnie trafiliście.Pan Adam jest bardzo elastyczny i dostosowuje się do potrzeb uczniów. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze. Potrafi wyjaśnić w prosty sposób niuanse jezyka niemieckiego i w przystępny spoób wyjaśnić gramatykę. Skoro potrafi nauczyć 37 letnią kobietkę poprawnie mówić i rozumieć to nauczy Ciebie też :-)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2016

Profesjonalny,wyrozumialy i rzetelny korepetytor. Polecam.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2016

100 % profesjonalizmu! Punktualność, rzetelność i duża wiedza! Nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się bardzo proste :) Polecam, satysfakcja gwarantowana!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Bardzo profesjonalny, kompetentny i sympatyczny korepetytor. Lekcje są ciekawe i efektywne. Dużym udogodnieniem jest możliwość prowadzenia zajęć online. Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2016

Adam mnie uratował ;) potrzebowałam napisania krótkiej wypowiedzi 'na już' i nie dość, że za chwilę była gotowa, to jeszcze chciał to zrobić charytatywnie :) bez wahania poprosiłabym go znowu o pomoc. Zdecydowanie polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2016

Lekcje zawsze są bardzo ciekawe, Adam potrafii wszystko wytłumaczyć, dzięki niemu czuję że język niemiecki nie jest taki trudny. Polecam!!!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2016

Bardzo dobry korepetytor -uczy mnie i moich synów.Jest bardzo cierpliwy i punktualny,jego korepetycje mijają bardzo szybko w miłej atmosferze a co najważniejsze zostają w głowie:))Serdecznie polecam Pana Adama:))

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2016

Pan Adam świetnie prowadzi swoje lekcje, zawsze w pełni realizuje dany temat. Jest bardzo miły, w trakcie jego lekcji nie czuć presji ani stresu, a jednak bardzo dobrze poszerza znajomość języka niemieckiego. Serdecznie polecam.

avatar
Sławomira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Pan Adam jest rewelacyjnym korepetytorem.Zawsze na czas, czy to osobiście, czy też online.Rzetelny, wyrozumiały,obowiązkowy,wzorowo przygotowany do "lekcji" :) Cóż tu dużo mówić- 4 godziny zajęć i syn zdobył pierwszą w życiu 6 z języka niemieckiego.Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2016

świetny korepetytor, zawsze na czas i zawsze przygotowany, możliwość elastycznej pory nauki gdy praca wymagająca, zajęcia w świetnej atmosferze, bez spiny i bez amatorki, w sam raz, zdecydowanie polecam

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2015

Jest to najlepszy korepetytor jaki uczył mojego syna. Było ich wielu ale pan Adam Wala zdołał podjąć próbę nauki , syna. W pierwszej gimnazjum miał 2 z Niemieckiego , teraz ma 5. Jest pan niesamowity. Polecam go dla wszystkich osób którzy chcą zacząć się uczyć tego języka lub szlifować . Polecam
Nigdy się nie spóźnia , a jak nie może przyjść dzień przed dzwoni z informacją . Lekcje uczy profesjonalnie. Jest pomocny , cierpliwy oraz zabawny
Moja ocena : 6

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2015

Pan Adam jest puktualny, dobrze tłumaczy i jasno opowiada. Daje ciekawostki i wskazówki do uczenia się. Polecam serdecznie Pana Adama!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2015

Adam jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały, ponadto posiada dużą wiedzę i chętnie się nią dzieli. Lekcje są prowadzone w ciekawy i bezstresowy sposób :) Gorąco polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2015

Pomocny, cierpliwy, sumienny, zaangażowany. Metoda jaką stosuje prosta a zarazem bardzo skuteczna, wychwytuje wszystkie błędy.
Ich empfehle!!! :-)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2015

Pan Adam:
- jest punktualny
- doskonale tłumaczy nowo poznane hasła/tematy, jasno i klarownie
-przedstawia je często w spoób graficzny lub na zasadzie skojarzeń co ułatwia przysfojenie materiału
-co najważniejsze jest cierpliwy a prowadzone lekcje są w miłej i przyjemnej atmosferze

POLECAM SERDECZNIE PANA ADAMA !!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2015

Przyjemne lekcje w luźnej atmosferze, bezstresowe przyswajanie materiału z miłym i cierpliwym korepetytorem, Polecam :))

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2015

lekcje SKYPE. Adam to zdecydowanie godny polecenia korepetytor. Wiedziałam to już po pierwszych zajęciach ;) Zajęcia w miłej atmosferze, zero stresu, materiał odpowiednio dobrany do poziomu ucznia, a co najważniejsze cały czas 'podwyzszana poprzeczka', co jeszcze bardziej dodaje motywacji i zachęca do systematycznej nauki. Polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 listopada 2015

Pan Adam prowadzi lekcje zarówno w profesjonalny jak i sympatyczny sposób. Szczerze polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2015

Korepetycje przez Skype, przyjazna atmosfera, nauka oparta na rozmowie, elastyczne godziny lekcji. Polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2015

Polecam bardzo, lekcje online w przyjemnej atmosferze, sporo śmiechu. Adam dobrze wychwytuje błedy w mowie (na tym mi zależało), dodatkowo ma sporą ilość zadań które robie po zajęciach aby utrwalić materiał. Na zajęciach pojawiają się typowo niemieckie zwroty które są bardzo pomocne gdy ogląda się np: materiały w internecie lub TV. Dużym atutem jest punktualność oraz elastyczność co do godzin lekcji.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2015

Polecam w 100% tego korepetytora Adam jest zawsze punktualny ,cierpliwy ,dobrze przygotowany do zajęć Polecam każdemu

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
3 października 2015

Adam jest osobą kompetentną, z łatwością przekazuje swoją widzę. Korepetytor naprawdę godny polecenia. Polecam

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2015

Dziękuje za pomoc:):)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2015

Serdecznie polecam tego korepetyrora! Adam świetnie tłumaczy wszystko czego się od niego wymaga, ma dużo cieprliwości i potrafi przekazać swoją wiedzę w przyjemny, bezstresowy sposób.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2015

Chciałbym bardzo polecić tego korepetytora . Szukałem korepetytora cierpliwego, miłego, ale potrafiącego nauczyć. Sam niestety miałem dużą blokadę przed mówieniem w języku niemieckim ale dzięki Adamowi po kilku miesiącach sukcesywnych lekcji zrobiłem ogromne postępy w tym języku. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Adama, dzięki niemu polubiłem język Niemiecki. Polecam :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2015

Korepetytor bardzo dobrze przygotowany do zajęć, tłumaczy w sposób przystepny i zrozumiały. Motywuje i pomaga przełamać bariere przed mówieniem w obcym języku. Polecam , również za atmosferę podczas zajęc :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Korepetytor bardzo dobrze przygotowany do zajęć, tłumaczy w sposób przystepny i zrozumiały. Motywuje i pomaga przełamać bariere przed mówieniem w obcym języku. Polecam , również za atmosferę podczas zajęc :)

avatar
Denis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2015

Dobrze tłumaczy, podejście do każdego indywidualne, cierpliwy, można porozmawiać z nim na tematy pozalekcyjne.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2015

Korepetycje miałem prowadzone przez Skype, bardzo fajnie został mi wytłumaczony czas Perfekt w niemieckim oraz pomoc przy pracy domowej. Polecam. na pewno skorzystam w przyszłości.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2015

Polecam,super tłumaczy,jest dobrze przygotowany. Ma bardzo dobre podejście dzięki czemu niemiecki jest prosty :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2015

Jak najbardziej polecam. Profesjonalne podejście do nauki, posiada przydatne materiały, cierpliwy.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2015

Bardzo dobrze tłumaczy. Daje proste i ciekawe przykłady, co pozwala w łatwiejszy sposób zapamiętać gramatykę. Bardzo serdecznie polecam !!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2014

bardzo dobrze przygotowany ; wytłumaczy i podpowie , posiada przydatne materiały do nauki języka, godny polecenia- jednym słowem profesjonalista :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2014

Bardzo dobry korepetytor cechuje go duża cierpliwość oraz indywidualne podejście do ucznia ,potrafi doskonale wytłumaczyć gramatykę niemiecką. Serdecznie polecam :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2014

Bardzo dobry korepetytor. Pomaga mi zrozumieć niemiecką gramatykę oraz poprawia wymowę . Jestem bardzo zadowolona z jego pomocy i z szczerze polecam lekcje niemieckiego u Adama

avatar
KAROLINA - Korki na 5!
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2014

Serdecznie polecam Adama, cechuje go duża cierpliwość, potrafi dobrze wytłumaczyć materiał. Lekcje u niego to przyjemność :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2014

Polecaaaam tego człowieka !! :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2014

świetne podejście do osoby,godny polecenia

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2014

Godny polecenia

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2014

Korepetytor godny polecenia bardzo duża wiedza którą umie przekazać jeszcze raz szczerze polecam

avatar
Denis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2014

Świetne podejście do ucznia. Dzięki Adamowi zdałem 3 klasę liceum. Miałem poprawkę z niemieckiego i byłem bardzo słaby z tego języka. Dzięki Adamowi w kilka dni nauczyłem się kluczowych czasów oraz zagadnień do zdania poprawki.Zacząłem się uczyć z Adamem 2 tyg. przed poprawką. Dzięki wielkie!!!! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2014

Świetny korepetyror! Dobrze tłumaczy oraz wyjaśni. Ma dużą wiedzę, którą potrafi ciekawie przekazać :D Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.