Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sopot
Gdańsk
Gdynia
Słupsk
Wejherowo
Biologia80 - 100 / 60 min

Aleksandra

Opis ogłoszenia

Wyniki 2020!! Już są :)
Najwyższy wynik z biologii: 92 %!
Najwyższy wynik z chemii:Trzech uczniów ma wynik 85%
Serdecznie gratuluję! 

Sukcesy 2019
Z nieskrywaną dumą informuję, że spośród moich uczniów tegoroczny najwyższy wynik z biologii zdobyła uczennica z V LO w Krakowie - 92%(!!)
Z Chemii najwyższy wynik uzyskał uczeń z II LO w Katowicach -87%

11 uczniów zdobyło wymarzony indeks
5 INDEKSÓW- LEKARSKI
3 INDEKSY- LEKARSKO-DENTYSTYCZNY
3 INDEKSY- WETERYNARIA
GRATULACJE!!

Nazywam się Aleksandra Foryś, jestem magistrem farmacji i studentką medycyny oraz współzałożycielką Szkoły Studentów Medycyny- szkoły przygotowującej do matury z chemii i biologii. Posiadam wieloletnie doświadcznie, przygotowaniem do matury zajmuję się zawodowo. Prowadzę zajęcia indywidualne , co roku przygotowuję osoby ze śląska i małopolski, zajęcia prowadzę w Katowicach ( w tygodniu) i Krakowie (weekendowo). [*W pozostałych województwach zajęcia prowadzę online.

Co mnie charakteryzuje?
Przede wszystkim nie przeuczam, ponieważ znam od podszewki wymagania maturalne, typy zadań oraz schematy odpowiedzi, na zajęciach koncentrujemy się na tym co istotne pod kątem matury i nie tracimy czasu. Sukces na maturze z biologii zależy przede wszystkim od umiejętności pisania pod klucz - oceniam to na 90% sukcesu. Dlatego na tym się koncentrujemy. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, znajduję mocne i słabe strony ucznia. Staram się dotrzeć do każdego.

Czego wymagam od uczniów?
Przede wszystkim zaangażowania i determinacji w dążeniu do celu którym jest wysoki wynik maturalny i dostanie się na wymarzony kierunek. Naszym wspólnym celem jest jak najwyższy wynik na świadectwie maturalnym i do niego razem konsekwetnie dążymy!

Zapraszam do współpracy wszystkie ambitne i zdeterminowane osoby- licealistów oraz osoby chcące poprawić wynik- których celem jest kierunek lekarski lub pokrewny! :)

Zajęcia dla uczniów klas 2 i 3 liceum oraz osób poprawiających trwają 1,5h/tydzień (2h lekcyjne)
Zajęcia dla uczniów klasy 1 liceum trwają 1h/tydzień

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.