Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Warszawa
Język mongolski40 / 60 min

oogii

Opis ogłoszenia

ZAJĘCIA Z KULTURY MONGOLII / KONSERWACJE Z JĘZYKA MONGOLSKIEGO
Studentka z Mongolii poszukuje osób chętnych do rozpoczęcia grup zajęc kulturoznawczych przybliżających zagadnienia tradycyjnej i współczesnej kultury Mongolii i Mongołów. Zakres tematycznych zajęc do uzgodnienia, praca na materiałach źródłowych. Możliwe także koncerwacje z języka mongolskiego.
Język prowadzenia: Polski, Mongolski
Tel. kontaktowy: 517 530 981

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.