Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań
Gniezno
Konin
Leszno
Bydgoszcz
Toruń
Grudziądz
Inowrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

O MNIE

Absolwentka filologii angielskiej, ekonomii oraz studiów dla tłumaczy UAM. Certyfikaty TOEFL i Business English oraz uprawnienia do przeprowadzania egzaminu TOEIC.

KIM SĄ MOI KLIENCI

Między innymi osoby zainteresowane podejściem do certyfikatów językowych.  Ostatnie sukcesy egzaminacyjne  moich uczniów to m.in. zdany egzamin z języka na Uniwersytecie Warszawskim, egzamin IELTS z wynikiem 8,  egzamin CAE z oceną A,  FCE, egzamin na poziomie B2+ z lektoratu na berlińskiej uczelniobrona doktorska oraz zdany w grudniu 2023 egzamin CAE.

Uczę osoby  po przerwie zawodowej, studentów, pracowników naukowych, właścicieli firm, a także  inżynierów, prawników, pielęgniarki, nauczycieli, specjalistów HR, IT itd. W tej grupie są dziesiątki  osób, które zdały ze mną egzaminy językowe lub rozwinęły się językowo.

CO PROPONUJĘ

Regularne zajęcia .
Gwarancję spotkań  w ustalonym terminie i według określonego planu.
Kompleksowe wsparcie przedegzaminacyjne/w procesie nauki.
Symulację egzaminów - pracuję na autentycznych testach egzaminacyjnych
Zniżki w opłatach za egzaminy.
Proste i jasne zasady współpracy z możliwością wycofania w każdej chwili.

MOJA OFERTA:
- [*80zl/45 minut *]
- wystawiam faktury

- konwersacje dla początkujących i zaawansowanych
- przygotowanie do FCE, CAE, IELTS itd.
- angielski dla dorosłych
- zajęcia z konwersacji, gramatyki
- przygotowanie do egzaminów końcowych z lektoratów na uczelniach
- przygotowanie do konferencji, egzaminów doktoranckich
- przygotowanie do pracy lub wyjazdu za granicę
- bieżąca pomoc w nauce (studia, praca)

GDZIE UCZĘ
Oferuję formę online lub, w przypadku osób z Poznania, również  formę mieszaną tzn. zajęcia online łączone z konsultacjami osobistymi na życzenie. 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 15:30
Wtorek08:00 - 17:00
Środa08:00 - 17:00
Czwartek08:00 - 15:30
Piątek08:00 - 12:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 47
avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2023

Zdecydowałem się na współpracę z Panią Małgorzatą by zdać egzamin CAE. Od początku współpracy mieliśmy jasno postawiony cel, który realizowaliśmy, by go osiągnąć prowadząca udostępniała niezbędne materiały oraz zadania. Zajęcia zawsze były prowadzone w profesjonalny i merytoryczny sposób, dopasowane do mojego poziomu i celu. Największy progres uzyskałem w zakresie writingu, metody nauczania tego elementu były genialne i przyniosły świetne rezultaty. Wynikiem naszej współpracy jest zdany za 1 podejściem egzamin CAE w październiku 2023 roku. Oprócz tego Pani Małgorzata to świetna osoba z którą można porozmawiać na różne tematy, co sprawia że lekcje są przyjemnością. Zdecydowanie polecam, żałuję że nie miałem takiego nauczyciela j. angielskiego w szkole!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2023

Z Panią Małgosią pracuję od roku, przeszłam przez wielu korepetytorów, ale żaden z nich nie potrafił mi wytłumaczyć i uporządkować czasów gramatycznych- Pani Małgosia to zrobiła. Dzięki tym spotkaniom w końcu zmieniłam swoje podejście do języka, które było negatywne przez zajęcia w szkole. W końcu sama widzę dużą poprawę nie tylko w gramatyce, ale w chęci mówienia i używania angielskiego.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2023

Zajęcia z Panią Małgorzatą to strzał w dziesiątkę. Jest bardzo rzeczowa, komunikatywna, cierpliwa, szczera i wymagająca! I właśnie takiego nauczyciela szukałam. Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2023

Zgłosiłam się na zajęcia do Pani Małgorzaty znając już podstawy języka angielskiego. Bardzo sprawnie udało się nam ustalić problemy i braki nad którym później pracowaliśmy w każdej formie: pisemnej, słuchowej, czy też poprzez ćwiczenia. Poziom został indywidualnie do mnie dopasowany i jeżeli jakieś zagadnienie sprawiało mi więcej trudności nie było problemu, żeby poświęcić na ten temat więcej czasu. Atmosfera na zajęciach jest dodatkowym atutem :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Na Uniwersytecie Warszawskim konieczne było zaliczenie języka obcego na poziomie B2+. Było to w moim przypadku bardzo trudne wyzwanie (parokrotnie oblewałem już część pisemną egzaminu nie mogąc podchodzić do części ustnej). Po około roku pracy z Panią Małgorzatą udało mi się pozytywnie zaliczyć wszystkie wymagane egzaminy z języka angielskiego. Oprócz skuteczności tych zajęć wyróżniłbym także sprawne dostosowywanie godzin zajęć czy opłat za zajęcia i przyjazne podejście korepetytorki.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2023

Polecam również do zadań specjalnych! Pani Małgorzata pomogła mi w przygotowaniu do egzaminu z języka angielskiego do doktoratu. Na zajęciach nie tylko zniknęla bariera w komunikowaniu się w języku obcym, ale otrzymałam również wiele cennych uwag w opracowaniu pozostałych części egzaminu - z bardzo dobrym skutkiem.! Dodam, że po egzaminie postanowiłam kontynuwać naukę u Pani Małgosi. Anna

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2022

Pani Małgorzata pomogła mi przełamać się do rozmowy w j. angielskim. Dzięki ciekawym formom nauki przyswajanie nowego słownictwa oraz gramatyki stała się przyjemniejsza i bardziej efektywna. Bardzo polecam lekcje z Panią Małgorzatą wszystkim, którym zależy na uczeniu się poprzez swobodne rozmowy.

avatar
Dagna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2022

Pani Małgorzata przygotowywała mnie do dwóch egzaminów z języka angielskiego – FCE oraz egzaminu na niemieckiej uczelni. Przychodząc na pierwsze zajęcia miałam duże braki w zakresie gramatyki, a także słownictwa i niecałe 4 miesiące na nadrobienie zaległości i przygotowanie się do zdania certyfikatów. Dzięki zajęciom z panią Małgorzatą w krótkim czasie nadrobiłam materiał i zdałam oba egzaminy.
Pani Małgorzata świetnie tłumaczy gramatykę oraz daje bardzo pomocne wskazówki do każdej z części egzaminu. Kilka miesięcy temu moim największym problemem było mówienie po angielsku, a dzięki korepetycjom to z części ustnej uzyskałam w obu przypadkach najwięcej punktów. Zajęcia były zawsze świetnie zorganizowane, tak abyśmy mogły przerobić jak najwięcej materiału i przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze.
Bardzo polecam korepetycje z panią Małgorzatą każdemu, a w szczególności osobom szukającym rzetelnej pomocy w przygotowaniu się do certyfikatów.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2022

Polecam z całego serca!
Korepetycje z Panią Małgorzatą pozwoliły mi nie tylko bez większych problemów zaliczyć Egzamin certyfikacyjny z angielskiego na UAM, lecz również pomogły mi lepiej zrozumieć niektóre elementy, które nie były dla mnie jasne jeszcze za czasów szkoły średniej.
Na wielką pochwałę zasługuje cierpliwość z jaką Pani prowadzi zajęcia.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Małgorzatą. Przygotowywałam się do egzaminu CAE i zdałam go na wysokim poziomie. Zajęcia bardzo dobrze przygotowały mnie do każdej części, a sam egzamin niczym mnie dzięki temu nie zaskoczył. Dodatkowo poprawiłam swoją umiejętność wypowiadania się w jęz. angielskim. Na każdej lekcji otrzymywałam przydatne materiały, które motywowały do samodzielnej pracy.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2021

Jako nauczyciel akademicki na co dzień korzystam w pracy z języka angielskiego – dzięki zajęciom z Panią Małgorzatą zwiększyła się moja swoboda mówienie, zasób słów, a także poprawność językowa. Zajęcia są bardzo dobrze dopasowane do moich potrzeb i przebiegają w naprawdę sympatycznej atmosferze. Pani Małgorzata kilkukrotnie pomagała mi także w przygotowaniu się do wystąpień na dużych międzynarodowych konferencjach, dzięki czemu moja wymowa stała się bardziej poprawna a intonacja właściwa. Z przyjemnością polecam zajęcia z Panią Małgorzatą!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2021

Bardzo polecam Panią Małgorzatę jako korepetytora. Przygotowywałam się do egzaminu CAE i udało mi się go zdać z dużym sukcesem. Zajęcia były rzeczowe, uważam, że idealnie wymierzone pod materiał na egzaminie. Dla mnie korepetycje były bardzo motywujące, przy jednoczesnym dużym nakładzie pracy z mojej strony. Polecam lekcje, szczególnie dla osób zaangażowanych i chętnych do nauki :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Po kilku latach przerwy z językiem angielskim wróciłam do nauki u p. Małgorzaty. Udało mi się przygotować na dobrym poziomie do egzaminu CAE, który zdałam bez problemu. Serdecznie polecam

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2021

Uczę się języka angielskiego pod skrzydłami Pani Małgorzaty od 2020 roku. Od wrześnię będę kontynuować naukę. Na co dzień pracuję jako nauczyciel akademicki i lekcje te były i wciąż są mi potrzebne żeby czuć się swobodnie w obcowaniu z językiem angielskim. Po kilku miesiącach pracy z Panią Małgorzatą widzę różnicę w swobodzie mówienia, dobierania słów, pewności siebie podczas mówienia, mam świadomość używania wielu struktur gramatycznych. Pani Małgorzata nie tylko uczy mnie poprawnego posługiwania się językiem angielskim, ale także świadomości „użytkowania” języka jako potężnego narzędzia służącego komunikacji międzyludzkiej. To jest niezwykle cenna umiejętność u nauczyciela. Pani Małgorzata ją posiada. Pani Małgorzata to nie tylko Nauczyciel, to Klasa sama w sobie. Jest osobą kompetentną, wymagającą od siebie i od studenta, bardzo przygotowaną, zajęcia są przemyślane, zorganizowane i dopasowane do potrzeb studenta. Pani Małgorzata wkłada w pracę całe serce i to się po prostu czuje. Z wielką przyjemnością polecam naukę języka angielskiego z Panią Małgorzatą.

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2021

Mieszkam w Norwegii i na codzień posługuję się językami norweskim i angielskim. Chciałem popchnąć moją znajomość j. angielskiego na wyższy poziom i dlatego zapisałem się do Pani Małgorzaty. Bardzo polecam lekcję z Panią Małgorzatą zarówno tym którzy dopiero zaczynają przygodę z językiem ang. jak i tym którzy chcą doszlifować swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze a tempo pracy jest dostosowane do potrzeb ucznia!
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i gorąco polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Gorąco polecam Panią Małgorzatę jako korepetytora. Pani Małgorzata pomogła mi przygotować się do egzaminu CAE po kilku latach przerwy od języka :) 10 miesięcy zajęć stacjonarno-onlinowych i efekt mógł być tylko jeden -zdany egzamin i duży psychiczny komfort podczas egzaminu. Materiał na którym pracowaliśmy jest kompletny i odpowiednio „skrojony” pod ucznia i jego potrzeby. Nauka z takim profesjonalistą jak Pani Małgorzata to sama przyjemność.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Zapisałam się do Pani Małgorzaty, ponieważ miałam bardzo duże braki w j.angielskim, a przede mną był egzamin certyfikujący z j.angielskiego na poziomie B2. Dzięki pomocy Pani Małgorzaty udało mi się zaliczyć egzamin. Pani Małgorzata jest cierpliwa, bardzo pomocna, poleca super książki oraz daje notatki przez które można szybko oswoić angielski. Byłam bardzo negatywnie nastawiona do angielskiego po lekcjach z Panią Małgorzatą zrozumiałam, że wystarczą chęci do nauki i dobry korepetytor. Polecam serdecznie.

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Do zapisania się na zajęcia z języka angielskiego zmusiła mnie sytuacja związana z potrzebą zdania egzaminu certyfikacyjnego na poziomie B2. Panią Małgorzatę znalazłam przez przypadek szperając w internecie. Zajęcia z Panią Małgorzatą były prowadzone w przyjemny sposób, w przyjaznej atmosferze z możliwością zadawania pytań i wprowadzaniem modyfikacji w planie zajęć tj. wspólne ustalanie kwestii, w których czujemy się słabsi. Dzięki dużej ilości przerobionego materiału, prac zadawanych przez Panią Małgorzatę udało mi się zdać egzamin. Polecam korzystanie z zajęć Pani Małgorzaty.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2020

Do Pani Małgorzaty zapisałem się ze względu na fakt, że w mojej profesji język angielski jest nierozłącznym elementem mojej pracy. Dzięki tym zajęciom w bardzo krótkim czasie udało mi się poprawić moje umiejętności w każdym stosowanym aspekcie (mowa, rozumienie teksty czytanego, pisanie oraz słuchanie). Sam zauważam ten postęp, ale również zauważane jest to w moim otoczeniu.
Dodam jeszcze, że przez wiele lat uczęszczałem do wielu szkół językowych w formie zajęć grupowych lub indywidualnych, ale dopiero na zajęciach z Panią Małgorzatą mogę się pochwalić zwiększeniem moich umiejętności w zakresie języka angielskiego. Jest to związane z faktem, że zajęcia zostały indywidualnie przygotowane pod moje potrzeby, ale również ze względu na wykorzysta różnych technik nauczania.

W końcu nauka angielskiego stała się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem!

Polecam zajęcia z Panią Małgorzatą!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Ofertę zajęć Pani Małgorzaty znalazłam właśnie na tej stronie i zdecydowałam się zadzwonić po przeczytaniu opinii. Teraz zaczynam trzeci rok zajęć i jestem naprawdę zadowolona :)

Lekcje są przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze, poziom jest dostosowany do ucznia i wykorzystywanych jest wiele form nauczania. Miałam kontakt z wieloma nauczycielami, natomiast dzięki tym zajęciom naprawdę poprawiłam swoje umiejętności, a przede wszystkim polubiłam język angielski, odnalazłam radość z obcowaniem z nim, którego nie miałam, więc to jest bardzo duży sukces! ;)

Pani Małgorzata jest bardzo przyjazną osobą, cierpliwie tłumaczy zagadnienia, które sprawiają komuś większe problemy, udostępnia dużo materiałów dotyczących gramatyki, słownictwa itp, poświęca całą uwagę uczniowi, do tego ma obszerną wiedzę.

Szczerze wszystkim polecam!

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Miałem kiedyś szansę na pracę na dobrym stanowisku. Niestety nie umiałem języka angielskiego. Właśnie wtedy zacząłem współpracę z Panią Małgorzatą. Zależało mi na wszystkim co potrzebne do sprawnej komunikacji czyli gramatyka,słownictwo, rozumienie ze słuchu, konwersacje, pisanie oraz przełamanie bariery mówienia. Wszystko to opanowałem bardzo dobrze dzięki zaangażowaniu Pani Małgorzaty a dzisiaj pracuje w międzynarodowej korporacji gdzie j. angielski to chleb powszedni. Zaczynałem od zera. Lekcje prowadzone są w przyjemnej atmosferze a Pani Małgorzata jest otwartą i cierpliwą osobą ale jednocześnie wymagającą a to jest motywujące do nauki i wpływa na jakość przyswajanej wiedzy. Sposób prowadzenia lekcji dobierany jest do poziomu wiedzy ucznia.
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i serdecznie polecam.
Gdybym cofnął się w czasie i miałbym wybrać ponownie to tylko korepetycje u Pani Małgorzaty.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Zapisałam się na zajęcia do Pani Małgorzaty w celu podniesienia poziomu języka, którego przez wiele lat nie używałam. Mimo że nie przygotowywałam się do żadnego konkretnego egzaminu, zajęcia były bardzo rzeczowe, obejmowały zarówno powtórkę z gramatyki jak i naukę nowego słownictwa. Pozwoliły mi przełamać barierę z mówieniem z którym miałam duży problem. Pani Malgosia jest wymagająca ale to tylko mobilizuje do nauki i pozytywnie wpływa na przebieg zajęć.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
12 lipca 2020

Nie polecam. Nie podobały mi się zajęcia prowadzone przez Panią Małgorzatę... Bardzo chaotyczne, często przygotowywała materiały w trakcie zajęć (a nie przed). Chodziłam, bo miałam już mało czasu na przygotowanie do egzaminu, ale generalnie nie były to dla mnie przyjemne spotkania, choć absolutnie nie podważam wiedzy, bo ona jest.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

W lutym zapisałam się do Pani Małgorzaty w celu poprawy egzaminu certyfikacyjnego UAM. Ilość przerabianego materiały była dość spora jak na 4 miesiące, ale przyczyniło się to do zdania egzaminu na dobrą ocenę. Dostawałam dużą ilość materiału i zadań domowych, które spowodowały głębsze zrozumienie języka angielskiego i jego zasad. Pani Małgorzata jest bardzo cierpliwą i wyrozumiałą osobą. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy i serdecznie polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

We wrześniu udałam się na korepetycje z języka angielskiego, ponieważ w na początku lutego czekał mnie egzamin certyfikacyjny UAM. Dzięki Pani Małgosi udało mi się cudem przygotować na czas i zdać go na poziomie dobrym. Całym sercem polecam korepetycje u tej Pani. Jest cierpliwa i wyrozumiała, co jest bardzo ważne, ponieważ zajecia nie przebiegają w nerwowej atmosferze. Na pierwszym spotkaniu Pani sprawdza wiedzę i dostosowuje podręczniki do poziomu co znacznie ułatwia przygotowania. Uważam, ze nie miałabym szans zdania tego egzaminu bez powtórki u Pani Małgosi, polecam wszystkim :)

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2019

Wyjeżdżam za granicę do pracy i moim celem było przełamanie bariery językowej i podniesienie poziomu języka angielskiego. Początkowo próbowałam uczyć się sama. Prawda jest taka, że bez nauczyciela , który na bieżąco poprawia Twoje błędy, kładzie nacisk na to, co stanowi największy problem i motywuje do pracy, efektywna nauka nie jest możliwa. Pani Małgorzata to niezwykle otwarta na potrzeby ucznia osoba. Dostosowuje poziom prowadzonych lekcji do odbiorcy. Przed pierwszym spotkaniem wstępna ocena poziomu języka , dzięki której Pani Małgorzata dobrała pod moje umiejętności materiały edukacyjne (słownictwo , gramatykę oraz audiobooki) . Zajęcia w bezstresowej atmosferze, z pięknym widokiem na Poznań. Serdecznie polecam Panią Małgorzatę wszystkim tym, którzy chcą poprawić swój angielski i zyskać większą pewność siebie w kontakcie z językiem;)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Po latach niezbyt udanych zajęć z angielskiego w szkole i na studiach oraz niekonsekwentnych próbach nauczenia się języka samodzielnie stwierdziłam, że czas na wybór bardziej sprawdzonego sposobu na naukę.
Dosyć wysoko zawiesiłam poprzeczkę, bo wymarzyłam sobie zdanie egzaminu CAE. Z początku na zajęciach z Panią Małgorzatą pracowałam nad materiałem jeszcze z poziomu FCE, bo miałam spore braki w gramatyce. Po regularnym omawianiu materiału na zajęciach i własnej pracy nadrobiłam zaległości i dalej mogłam kontynuować realizację celu, którym było CAE. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu Pani Małgorzaty było to możliwe - sama nie poradziłabym sobie tak sprawnie i szybko. Przygotowanie do części pisemnej i ustnej pewnie w ogóle nie byłoby możliwe... Koniec końców - egzamin zdany, z czego niesamowicie się cieszę i jestem Pani Małgorzacie niesamowicie wdzięczna za wszelką pomoc! Polecam z całego serca!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Poszedłem na korepetycje z języka angielskiego, gdyż musiałem zdać egzamin certyfikacyjny na poziomie B2 na studiach UAM. Miałem spore zaległości w nauce i uznałem że sam nie dam rady. Na szczęście okazało się, że Pani Małgorzata była wspaniałą nauczycielką. Imponowała mi przede wszystkim duża ambicja oraz wiara we mnie, gdy sam już zaczynałem wątpić. Pani Małgorzata poleciła mi chyba najlepszy podręcznik z angielskiego, jaki w życiu miałem. Ponadto wykonywaliśmy zadania takiego typu, jakie później pojawiły się na egzaminie, dzięki temu bardziej spokojnie do niego podszedłem. Dostałem także dobrą książkę do Reading-u i Listening-u, dzięki której można było robić wiele powtórek. Zajęcia trwały po 45 min. czasami godzinę raz w tygodniu, a mimo to wiele z nich wyciągnąłem, a to nie jest łatwe, bo do najbardziej pracowitych osób nie należę, mimo to egzamin udało się zdać. Bardzo polecam Panią Małgorzatę, bo to jedna z najbardziej profesjonalnych osób jaką znam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2017

Zapisałam się do Pani Małgosi, ponieważ chciałam w przeciągu roku zdać egzamin IELTS. Po kilku tygodniach okazało się, że muszę podejść do egaminu dużo szybciej. Pani Małgosia nie przeraziła się, ale podeszła do kwestii profesjonalnie. Po trzech miesiacach spotkań zdałam egzamin IELTS. Wynik, który uzyskałam umożliwia mi studiowanie na Nowej Zelandii. Gdyby nie pomoc i zaangażowanie Pani Małgosi nie osiągnęłabym tego. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, Pani Małgosia pozytywnie motywuje do nauki i pracy. Dzięki zajęciom nie tylko zdałam egzamin, ale też udoskonaliłam gramatykę i wyeliminowałam błędy.

avatar
KarolinaS
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat do Pani Małgosi. Jest niezwykle kompetentną ale też bardzo miłą i sympatyczną osobą. Szukając kogoś do pomocy z angielskiego, zależało mi przede wszystkich na tym by się nie bać i nie wstydzić mówić, a z Panią Małgosią można wszystko!Nie tylko przerabiamy materiał potrzebny do opanowania poziomu, który muszę osiągnąć (studia, 2 język na filologii) ale też Pani Małgosia pomaga mi w zrozumieniu i nadrobieniu tego co przerabiam na studiach na zajęciach z angielskiego. Ponadto, Pani Małgosia oferuje bardzo dużo własnych materiałów, zarówno do gramatyki, mówienia, słuchania i czytania. Pani Małgosia jest osobą, z którą zajęcia są naprawdę intensywne, jest wymagająca ALE JEST BEZSTRESOWO, nie ma się czego bać, czy wstydzić. A to jest najważniejsze. Zawsze przygotowana i otwarta na to co potrzebuje uczeń. Kolejny plus za to że nawet jak tłumaczy to mówi po angielsku, co daje możliwość osłuchania się i motywuje ucznia do przestawienia na język angielski. Oczywiście jak coś jest niejasne to wyjaśni po polsku, ale ogromna przewaga angielskiego to zaleta! Dodam też, że moja sytuacja z angielskim była dość trudna - na studiach poziom b2/c1, a mój rzeczywisty poziom to mniej więcej a2, a2+ czyli różnica spora i mam warunek z języka angielskiego, jednak jak trafiłam do Pani Małgosi to zdałam egzamin z warunku! Więc to czego oczekiwałam od korepetytora, zostało spełnione w 100%. Przede mną jeszcze egzaminy, ale już się nie boję, po zajęcia z Panią Małgosią są bardzo pomocne. Kolejne plusy (może mniej ważne ale jednak) to biuro, czyste, schludne i ciepłe jak również tablica "jak w szkole", która zdecydowanie ułatwia pracę uczniowi. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!!!!!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2016

Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, ale w miłej atmosferze. Dostawałam bardzo dużo dodatkowego materiału, dzięki któremu nie tylko przygotowywałam się do egzaminu, ale doskonaliłam swój język w każdej sferze. Moim celem było zdanie IELTS, gdyż potrzebuję go, by móc studiować w Anglii. Po kilku zajęciach z panią Małgorzatą, zdałam ten egzamin na poziomie, który mnie usatysfakcjonował i spełniłam wymagania wszystkich uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Polecam serdecznie.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Pani Małgorzata to najlepszy korepetytor jakiego do tej pory miałam. Mój język zawsze był kiepski i miałam bardzo dużo braków. Pani Małgorzata pomogła mi przełamać barierę językową i w końcu zacząć mówić po angielsku. Wprowadza bardzo motywującą i niestresującą atmosferę. Zawsze miałam problem żeby cokolwiek powiedzieć, ale od czasu gdy spotkałam Panią Małgorzatę odmieniło się to całkowicie. Zaskoczyłam nawet samą siebie, ponieważ już po 2 miesiącach zaczęłam płynnie mówić, co zaowocowało tym, że dostałam się na 3 miesięczny staż zagraniczny, gdzie wymagany był poziom B2! Dodatkowo otrzymałam mnóstwo dodatkowych materiałów i ćwiczeń. Dziś miałam kolejną rozmowę rekrutacyjną po angielsku i dzięki pomocy Pani Małgorzaty ponownie sukces. Polecam i zachęcam wszystkich, zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalizm w 100%. Dzięki takim lekcjom bardzo szybko są efekty. Dziękuję za pomoc:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2014

Zgłosiłam się do pani Małgorzaty z prośbą o pomoc w przygotowaniu do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Zajęcia w pełni pokryły się z moimi oczekiwaniami - egzamin zdałam z wynikiem 98%, dzięki czemu dostałam się na wymarzone studia :) Atmosfera na zajęciach zawsze była przyjazna, pani Małgorzata bardzo ambitnie podeszła do mojego rozwoju, realizując program także spoza matury . Zdecydowanie polecam każdemu, kto poszukuje nauczyciela pozytywnie motywującego do nauki :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2014

Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb ucznia. Pełne cierpliwości i zaangażowania. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ korepetycje pomogły mi zdać egzamin. Polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2013

Całym sercem polecam Panią Małgosię. Jest osobą kompetentną, wykwalifikowaną i potrafi dostosować program i treści przekazywane do ucznia. Razem z Panią przygotowywałam się do egzaminu FCE i zdałam go na A z dopiskiem, że jestem na poziomie C1, a nie tylko na B2. Szczerze polecam, Pani Małogsia jest profesjonalistką, która potrafi zainteresować językiem angielskim.! :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2013

Z czystym sumieniem mogę polecić tą Panią gdyż pomogła mi zaliczyć egzamin ustny z języka prowadzonego na uczelni technicznej. Mimo moich dużych zaległości lingwistycznych i blokady do mówienia udało nam się wspólnie rozwinąć na tyle kwestie wypowiedzi że bez problemu obroniłem się przed komisją, Dodatkowo Pani Małgosia oferuje bardzo niskie stawki jak na nasze miasto oraz jest bardzo miłą i ciepłą osobą ;) Serdecznie polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2013

Jestem studentką i uczęszczałam na zajęcia do Pani Małgosi przed egazaminem poprawkowym z języka angielskiego. Pani Małgosia jest osobą kompetentną i zaangażowaną, inwidualnie traktuję każdego ucznia, dostosowuję system naucznania do potrzeb ucznia. Pomogła opracować mi wszystkie tematy na egzamin poprawkowy. W przypadku kiedy nie miałam pomysłu na temat zawsze służyła mi pomocą, udostępniła ciekawe materiały. Zwracała uwagę na każdy szczegół: wymoga, gramatyka, nowe słownictwo. Współpraca z Panią Małgosią była i będzie przyjemnością, od października zamierzam kontynuowac współpracę. Gorąco polecam!!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2013

Jestem studentką i uczęszczałam na zajęcia do Pani Małgosi przez 2 semestry. Zdecydowałam się na korepetycje ze względu na problemy z porozumiewaniem się. Na początku Pani Małgosia zapoznała się z tym, na jakim poziomie jestem, a następnie wprowadziłyśmy na odpowiednim poziomie książkę. Ćwiczyłyśmy słownictwo, czytanie, słuchanie oraz gramatykę. Ponadto miałam za zadanie oglądać serial w języku angielskim, a następnie na zajęciach go opowiedzieć. Mimo, że uczę się tego języka już od wielu lat, to chyba nigdy jeszcze tyle nie rozmawiałam po angielsku. Przez cały ten czas utrwaliłam wiedzę, którą już posiadałam oraz nauczyłam się dużo nowego słownictwa. Pani Małgosia prezentuje wysoki profesjonalizm. Naprawdę polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2013

Jestem studentką, uczęszczałam na zajęcia do Pani Małgosi przez 2 semestry. Wcześniej uczyłam się angielskiego w tylko liceum i posiadałam duże braki. Najpierw przerobiliśmy słownictwo tematyczne, którego uczyłam się w domu, a na zajęciach używałam go do formułowania wypowiedzi i opisu obrazków co skutecznie utrwalało wiedzę i motywowało do nauki. Później wprowadziliśmy podręcznik. Jednocześnie uzupełniałam wiedzę z gramatyki, otrzymywałam wiele prac domowych z tego zakresu. Ponadto Pani Małgosia pomogła mi rozumieniu ze słuchu przez częste zadania z tego zakresu, starała się abym naprawdę zrozumiała co słyszę a nie tylko słuchała i "strzelała" w prawidłową odpowiedź. Oprócz tego moim zadaniem było oglądanie filmów w języku angielskim a następnie opowiedzenie o nim na zajęciach. Ogólnie duży nacisk był kładziony na to abym przy okazji każdego zagadnienia, tekstów, słownictwa, filmu używała nowych słów i mówiła jak najwięcej co było bardzo cenne w mojej nauce. Otrzymałam bardzo profesjonalne podejście, przejrzysty przekaz wiedzy w miłej atmosferze.Bardzo polecam !

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2013

Jestem absolwentką liceum, dzięki pomocy Pani Małgosi maturę ustną z ang zdałam na 100%. Przygotowywałyśmy się od października zeszłego roku. Gdzie praktycznie zaczynałyśmy od zera, ponieważ przez ostatnie dwa lata w liceum, na lekcjach ang nie robiliśmy nic. Nacisk nałożyłyśmy na mówienie, każde zajęcia dotyczyły innego działu + w międzyczasie robiłyśmy powtórki z gramatyki, zadania maturalne z tekstem i ze słuchu. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna, ponieważ gdyby nie Pani Małgosia, mój wynik byłby o wiele gorszy;) Jeszcze raz dziękuje i gorąco polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2013

Mam 23 lata,jestem studentką i biorę lekcje u Pani Gosi od półtora roku. Miałam przerwę w nauce języka, znałam podstawową gramatykę, jednak trudno mi się było wypowiadać. Pani Gosia pomogła mi zacząć mówić i rozwinąć swoje słownictwo używając różnych sposobów: indywidualna rozmowa, materiały audio i video. Przerobiłyśmy wszystkie czasy angielskie umiejętnie wplatając je w konwersacje. Pani Gosia pomagała mi też, gdy miałam pytania dotyczące nauki języka na studiach. Następnym naszym celem będzie osiągnięcie poziomu FCE. Polecam:)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2012

Pani Małgosia prowadziła korepetycje dla naszej córki. Córka miała kłopoty z językiem w szkole, wymagała indywidualnego podejścia, czego szkoła oczywiście nie zapewnia (swoją drogą w przyszłym roku w naszej szkole ma być tylko jedna lekcja angielskiego tygodniowo!). Zadaniem Pani Małgosi było nadrobienie zaległości córki, pomoc w odrabianiu zadań, ale również podniesienie poziomu i wyjście poza minima programowe. Udało się to doskonale. Córka chętnie chodziła na zajęcia, przestała bać się lekcji angielskiego w szkole i poczuła się pewnie. Widać u niej postępy oraz chęć do nauki. Już "zaklepaliśmy" sobie lekcje u Pani Małgosi w przyszłym roku szkolnym. Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2012

Pani Małgosia przygotowywała mnie do egzaminu FCE. Zawsze przygotowana, różnorodne tematy do rozmów i testy. Polecam! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2012

Pani Małgosia to osoba profesjonalnie podchodząca do zajęć, jest zawsze przygotowana, potrafi w przejrzysty sposób przekazać wiedzę przy tym jest osobą otwartą,komunikatywną. Z czystym sumieniem polecam;)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2012

Uczęszczałem na lekcje przez około 2 miesiące. Celem lekcji było przypomnienie języka oraz przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim. Co zostało osiągnięte. Zwiększyłem płynność wypowiedzi oraz zyskałem pewność siebie. Indywidualne podejście i profesjonalizm to główne zalety tego korepetytora. Szczerze polecam.

avatar
Oleksandr Brovko
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2012

Greetings from Stockholm!
Pani Malgosia, dziękuję bardzo za naukę. Bardzo to przydało się mi w moim życiu.

Za nie pełnych dwa miesiące nauki języka angielskiego, zdobyłem u Pani Małgożaty twardej pewności w swoich możliwościach i wiedzy.
Interesujące tematy dla konwersacje oraz indywidualne podejście robili naukę języka angielskiego bardzo przyjemną sprawą.
Polecam!

P.S. Przepraszam za błędy gramatycznie oraz stylistycznie bo jestem obcokrajowcem.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2012

Bardzo polecam. Chodziłam do Pani Małgosi przez miesiąc czasu aby przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych w sprawie pracy. Dzięki niej nabrałam pewności siebie i bez problemu przebiegały moje rozmowy o pracę w j. angielskim, a muszę dodać, że nie miałam do czynienia z tym językiem około 7 lat. Bardzo solidna osoba, zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Cena bardzo przystępna

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.