Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Mosina
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 / 45 min

Domina

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z języka angielskiego dla dzieci szkoły podstawowej: przygotowywanie do zajęć, powtarzanie i utrwalanie przerobionego materiału, odrabianie zadań domowych, zajecia w obszarze terapii pedagogicznej, lekcje indywidualne w Mosinie z praktykującą nauczycielką (pedagog, oligofrenopedagog, terapeuta) w formie zabaw, gier i ćwiczeń. Koszt godziny lekcyjnej 40zł.,tel 693203864

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.