"OMNIBUS" Multimedialne Centrum Kształcenia

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Katowice
Warszawa
Będzin
Czeladź
Mysłowice
Jaworzno
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

TEST ÓSMOKLASISTY/MATURALNY:
Kompleksowe przygotowane do egzaminu ósmoklasisty oraz  maturalnego. Możliwość zakupienia jedynie języka polskiego lub całego pakietu polski+matematyka+j.angielski (przy zakupie całego pakietu -10 zł/przedmiot)

MATURA:
Na kursie z j.polskiego, szczególną uwagę przykładamy do rozwijania umiejętności pisania oraz czytania ze zrozumieniem. Ponadto powtórzymy wszystkie epoki literackie, ze szczególnym uwzględnieniem tych bardziej współczesnych tj. Romantyzmu, Pozytywizmu, Młodej Polski, Dwudziestolecia Międzywojennego oraz Literatury Współczesnej. Oczywiście nie obędzie się bez nawiązań do epok wcześniejszych np. do Starożytności lub najważniejszych arcydzieł literatury z poprzednich epok. Na maturze musisz umieć powiązać poszczególne epoki i związane z nimi zagadnienia. Jeśli nadal masz z tym problem, to ostatni moment, żeby coś z tym zrobić. Zajęcia te pomogą Ci również w pozytywnym zaliczaniu sprawdzianów oraz formułowaniu poprawnych wypowiedzi ustnych.

Czy wiesz, że:

  • najczęściej pojawiającą się do tej pory epoką na egzaminie maturalnym był Romantyzm (27%)
  • w drugiej kolejności po Romatyzmie, pojawiał się Pozytywizm (15%).
  • Młoda Polska oraz XX-lecie międzywojenne - pojawiały się z tą samą częstotliwością (po 12% każda z epok)
  • pytania związane z epiką to 54% pytań na maturze, z dramatem 27%, natomiast z liryką 19 %.

Nie nauczymy się za Ciebie, ale pomożemy Ci opanować oraz ugruntować wiedzę, a także formułować poprawne i ciekawe wypowiedzi pisemne i ustne. Dodatkowo powtórzymy zagadnienia z językoznawstwa oraz z gramatyki. 

Jeżeli potrzebujesz większej ilości informacji - to zadzwoń pod nr tel. 721 444 090 oraz 721 60 65 60. Jeżeli nie odbieramy tzn. że uczymy - wtedy zostaw wiadomość, a my oddzwonimy.

Zajęcia odbywają się w Sosnowcu-Zagórzu przy ul. Lenartowicza 108.

Cena od 190 zł/m-c

Zapraszamy!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

"OMNIBUS" Multimedialne Centrum Kształcenia
ul. Lenartowicza 108
41-219 Sosnowiec
NIP: 6442416054

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2023

Świetna szkoła! Świetni i kompetentni wykładowcy. Pani Ola jest cudowna, cierpliwa. Same plusy.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

Polecam szkołę wszystkim, którzy w kameralnej atmosferze chcą uczyć się języka. Do Omnibusa uczęszczam od ok 2 miesięcy i już widzę postępy. Pani Ola jest bardzo cierpliwa i kompetentna a przy tym bardzo miła i sympatyczna. Nie narzuca formy nauki; jest otwarta na wszelkie sugestie. Nie myśli tylko o tym, żeby "odwalić godzinę" ale jest bardzo zaangażowana; wysyła dodatkowe materiały na maila. Tłumaczy do skutku a pory zajęć można dostosować indywidualnie. Jestem naprawdę wymagającą osobą ale tu nie mam zastrzeżeń. Od września chcę zapisać także córkę.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2014

Szukałam szkoły językowej od podstaw i znalazłam grupę dla seniorów. Kameralna atmosfera , sympatyczni kursanci i profesjonalny wykładowca, pani Ola :) Zajęcia prowadzone przez panią Olę nie stresują. Cierpliwie i profesjonalnie podchodzi do każdego ucznia. Po półrocznym okresie widzę duże postępy w nauce. Polecam wszystkim niedowiarkom ,bo niemożliwe staje się możliwie. Dziękuję :)

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Polecam wszystkim, fajna kameralna atmosfera- lekcję w małych grupach. Zajęcia prowadzone ciekawie nie można się nudzić. Przerabiałam różne szkoły ale ta jest najlepsza.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Atmosfera domowa, zajęcia bezstresowe, Pani Aleksandra bardzo cierpliwa ze stoickim spokojem wyjaśni wszelkie wątpliwości. Zapisałam się do szkoły w ubiegłym roku pod wpływem impulsu i zostałam, nie żałuje podjętej decyzji. Polecam :-).

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Uczęszczam na zajęcia indywidualne i jestem bardzo zadowolony. Atmosfera oraz sposób prowadzenia lekcji, sprawia, że z przyjemnością wracam na kolejne zajęcia. Cieszę się, że zdecydowałem się skorzystać z oferty szkoły OMNIBUS. Zdecydowanie polecam! Naprawdę warto!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Polecam w 100 % moja córka jest zadowolona a ja widzę wyniki

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2013

Polecam szkołę
Pani Aleksandra dokonała wręcz cudu kiedy w 5 godzin usystematyzowała wiadomości, podpowiedziała sposób uczenia i pokazała braki co pozwoliło córce pozytywnie przejść kwalifikacje w empiku, gdyby nie to że już zapłaciłam za "konkurencję" chętnie zapisałabym tam dziecko. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam wszystkim Panią Aleksandrę i jej szkołę

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2013

Są naprawdę świetni.Wspaniali lektorzy oraz bardzo ciekawe zajęcia. Uczę się z przyjemnością i widzę u siebie duże postępy.Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2012

Polecam Wszystkim ! Nauka w miłej atmosferze, dająca wymierne efekty.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2012

Najlepsza szkoła językowa, jaką znam ( a wieszcie mi przerobiłem ich wiele...). Szkoła z pozoru może wydawać się niepozorna (mieści się w bloku), ale już po lekcji próbnej czujesz, że zagościsz tu na dłużej. Profesjonalna kadra, indywidualne podejście do każdego ucznia,nauczanie z pasją, użycie nowoczesnej technologii, mozliwość negocjowania cen...Grupy są tak niewielkie, że lekcje mają charakter zbliżony do korepetycji. Tutaj czujesz, że szkola jest dla Ciebie, a nie Ty dla szkoły. Szkoła jest zresztą bardzo kameralna, co nadaje jej unikalny klimat...Moje uszanowanie i wyrazy szacunku Pani Aleksandro. Nie dodaję zwyczajowo komentarzy i nie znoszę reklam, Wszystko jednak to co zawarła Pani w swoim ogłoszeniu znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości i popieram Pani inicjatywę. Dziękuję serdecznie - Zadowolony Uczeń.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.