Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Będzin
Katowice
Czeladź
Jaworzno
Mysłowice
Chorzów
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nasze centrum mieści się przy ulicy Lenartowicza 108 w Sosnowcu – Zagórzu . Oferujemy naukę języków obcych, m.in. angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego oraz języków egzotycznych – w tym: języka japońskiego oraz innych na życzenie Klienta. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 8 osobowych lub indywidualnie. Nauczanie skierowane jest do wszystkich grup wiekowych.

[*CENNIK DLA GRUPY STANDARDOWEJ: *]

DZIECI WCZESNOSZKOLNE
- WARIANT 45 minut tygodniowo:
1 lekcja 45 minutowa/tydzień - 95 zł / mc
- WARIANT 60 minut tygodniowo :
1 lekcja 60 minutowa/tydzień - 120 zł/m-c
- WARIANT 90 min. tydzień 2 lekcje 45 minutowe /tydzień 160 zł / mc

MŁODZIEŻ I DOROŚLI:
*
WARIANT 120 min. tydzień* / 2 lekcje 60 minut/tydzień - 210 zł/mc
*
WARIANT 90 minut tydzień* /1 lekcja 90 minutowa/tydzień - 160 zł/m-c

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ JĘZYKA FRANCUSKIEGO:
- Francja jest jednym z największych inwestorów w Polsce i piątą potęgą ekonomiczną na świecie
- znajomość języka francuskiego daje możliwość studiowania na prestiżowych uczelniach zagranicznych
- znajomość języka francuskiego : to okno na świat – francuski jest językiem oficjalnym w 32 krajach; jest to język: UE, NATO , Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości, Światowej Organizacji Handlu, Międzynarodowego Czerwonego Krzyża oraz innych organizacji międzynarodowych. Znajomość francuskiego jest nieodzowna w celu podjęcia pracy w instytucjach europejskich i międzynarodowych
-Znajomość języka francuskiego to inwestycja w Twoją przyszłość: od 1 lipca 2008 francuski rynek pracy jest całkowicie otwarty dla Polaków

PŁATNOŚĆ: po każdej jednostce lekcyjnej, w systemie miesięcznym lub na innych zasadach ustalonych wspólnie z Klientem. Możliwość uzyskania atrakcyjnych rabatów: min. zniżek rodzinnych, lojalnościowych.

CO ZAPEWNIAMY:
Oferujemy naukę w przyjemnej, bezstresowej atmosferze. Proces nauczania wspomagany jest nowoczesną technologią tj. min. tablicą multimedialną. Kameralność szkoły nadaje jej niepowtarzalny klimat oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która skutecznie nauczy języków obcych, przygotuje do egzaminów, pozwoli nadgonić zaległości oraz podnieść kwalifikacje zawodowe.

MIEJSCE ZAJĘĆ : w siedzibie szkoły lub u Klienta ; on line

FIRMY
Obsługujemy również firmy: koszt zajęć w siedzibie Klienta ustalany jest indywidualnie w zależności od charakteru zlecenia, ilości uczestników szkolenia, intensywności nauczania itp.

  • Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu K.C.

Zadzwoń pod nr 721 444 090/721 606 560 lub napisz wiadomość . Zapraszamy!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

MCK OMNIBUS
ul. Lenartowicza 108
41-219 Sosnowiec
NIP: 6442416054

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

Polecam szkołę wszystkim, którzy w kameralnej atmosferze chcą uczyć się języka. Do Omnibusa uczęszczam od ok 2 miesięcy i już widzę postępy. Pani Ola jest bardzo cierpliwa i kompetentna a przy tym bardzo miła i sympatyczna. Nie narzuca formy nauki; jest otwarta na wszelkie sugestie. Nie myśli tylko o tym, żeby "odwalić godzinę" ale jest bardzo zaangażowana; wysyła dodatkowe materiały na maila. Tłumaczy do skutku a pory zajęć można dostosować indywidualnie. Jestem naprawdę wymagającą osobą ale tu nie mam zastrzeżeń. Od września chcę zapisać także córkę.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2014

Szukałam szkoły językowej od podstaw i znalazłam grupę dla seniorów. Kameralna atmosfera , sympatyczni kursanci i profesjonalny wykładowca, pani Ola :) Zajęcia prowadzone przez panią Olę nie stresują. Cierpliwie i profesjonalnie podchodzi do każdego ucznia. Po półrocznym okresie widzę duże postępy w nauce. Polecam wszystkim niedowiarkom ,bo niemożliwe staje się możliwie. Dziękuję :)

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Polecam wszystkim, fajna kameralna atmosfera- lekcję w małych grupach. Zajęcia prowadzone ciekawie nie można się nudzić. Przerabiałam różne szkoły ale ta jest najlepsza.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Atmosfera domowa, zajęcia bezstresowe, Pani Aleksandra bardzo cierpliwa ze stoickim spokojem wyjaśni wszelkie wątpliwości. Zapisałam się do szkoły w ubiegłym roku pod wpływem impulsu i zostałam, nie żałuje podjętej decyzji. Polecam :-).

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Uczęszczam na zajęcia indywidualne i jestem bardzo zadowolony. Atmosfera oraz sposób prowadzenia lekcji, sprawia, że z przyjemnością wracam na kolejne zajęcia. Cieszę się, że zdecydowałem się skorzystać z oferty szkoły OMNIBUS. Zdecydowanie polecam! Naprawdę warto!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Polecam w 100 % moja córka jest zadowolona a ja widzę wyniki

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2013

Polecam szkołę
Pani Aleksandra dokonała wręcz cudu kiedy w 5 godzin usystematyzowała wiadomości, podpowiedziała sposób uczenia i pokazała braki co pozwoliło córce pozytywnie przejść kwalifikacje w empiku, gdyby nie to że już zapłaciłam za "konkurencję" chętnie zapisałabym tam dziecko. Bardzo dziękuję za pomoc i polecam wszystkim Panią Aleksandrę i jej szkołę

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2013

Są naprawdę świetni.Wspaniali lektorzy oraz bardzo ciekawe zajęcia. Uczę się z przyjemnością i widzę u siebie duże postępy.Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2012

Polecam Wszystkim ! Nauka w miłej atmosferze, dająca wymierne efekty.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2012

Najlepsza szkoła językowa, jaką znam ( a wieszcie mi przerobiłem ich wiele...). Szkoła z pozoru może wydawać się niepozorna (mieści się w bloku), ale już po lekcji próbnej czujesz, że zagościsz tu na dłużej. Profesjonalna kadra, indywidualne podejście do każdego ucznia,nauczanie z pasją, użycie nowoczesnej technologii, mozliwość negocjowania cen...Grupy są tak niewielkie, że lekcje mają charakter zbliżony do korepetycji. Tutaj czujesz, że szkola jest dla Ciebie, a nie Ty dla szkoły. Szkoła jest zresztą bardzo kameralna, co nadaje jej unikalny klimat...Moje uszanowanie i wyrazy szacunku Pani Aleksandro. Nie dodaję zwyczajowo komentarzy i nie znoszę reklam, Wszystko jednak to co zawarła Pani w swoim ogłoszeniu znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości i popieram Pani inicjatywę. Dziękuję serdecznie - Zadowolony Uczeń.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.