Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Ząbki
Zielonka
Radzymin
Marki
Kobyłka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 / 60 min

Olga

Opis ogłoszenia

Niezależnie od tego czy chodzi o pomoc przy odrabianiu prac domowych i przygotowaniu do sprawdzianów, naukę hobbystyczną czy po prostu odświeżenie języka włoskiego jestem tu by pomóc :) 

Możliwość prowadzenia zajęć u mnie (Ząbki), u Państwa czy też online poprzez Zooma. 

Wyznaję zasadę, że najważniejsze jest poznanie podstaw gramatyki i słownictwa i używanie ich w praktyce już od samego początku. Czekanie na odpowiedni poziom, by przełamać się i mówić w języku obcym to marnowanie cennego czasu :) 

Dla każdego indywidualnie przygotowuję materiały. Ważne, by uczeń miał kontakt z językiem częściej niż tylko podczas zajęć, dlatego też przy pomocy aplikacji tworzę zestawy fiszek ze słówkami z każdej lekcji do powtarzania w domu. Poza tym przygotowuję różne zadania i ćwiczenia pomagające utrwalić to, czego się wspólnie uczymy. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.