Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Zwoleń

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Aleksandra

O mnie

Jestem lektorką języka angielskiego i języka francuskiego oraz trenerką językową z wieloletnim doświadczeniem w uczeniu grup oraz prowadzeniu zajęć indywidualnych stacjonarnie oraz online. Uczę angielskiego ogólnego, Business English oraz języka angielskiego zawodowego w wybranych dziedzinach a także języka francuskiego ogólnego. Prowadzę także profil asz_language.teaching na Instagramie dotyczący metodyki i nauczania języków obcych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2013
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
Licencjat
Filologia angielska
10.2013 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
06.2018
Jak uczyć online?
11.2019
Teaching with no or few resources czyli jak uczyć bez kserówki?
03.2020
W 2020 uczę nowocześnie i radośnie
10.2020
Kurs coachingowy
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
Lektor języka angielskiego online
02.2018 - 06.2018
Lektor języka angielskiego zawodowego
09.2018 - aktualnie
Lektor języka angielskiego w szkole językowej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Bardzo polecam Panią Aleksandrę. Miło, profesjonalnie, bez stresu i najważniejsze efektywnie.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Pani Aleksandra jest bardzo sympatyczną osobą. Każde zajęcia wnoszą dodatkową wiedzę . Zajęcia są przeprowadzane w bardzo profesjonalny sposób. Polecam

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2021

Pani Ola jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Atmosfera na lekcjach pozwala poczuć się swobodnie. Lekcje są ciekawe, urozmaicone i dostosowane indywidualnie do poziomu i potrzeb ucznia. Pani Ola oprócz mnie uczy również mojego 13-letniego syna, który chętnie korzysta z tych lekcji. Jest bardzo dobrze przygotowana do nauczania online (Skype). Na zajęciach ma zawsze przygotowane tematy, materiały są ciekawe i dopasowane do potrzeb. Nauka może się również odbywać na materiałach ucznia. Nauka angielskiego może być naprawdę przyjemna. Polecam, naprawdę warto !!!.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2021

Bardzo polecam Panią Aleksandrę i zajęcia z j.francuskiego ,lekcje prowadzone w sposób profesjonalny i przemyślany .Bardzo dobry kontakt ,wszystko na wysokim poziomie .

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Gorąco polecam Panią Aleksandrę jako nauczyciela języka angielskiego. Pełen profesjonalizm oraz świetne podejście do dzieci i młodzieży. Moją córkę uczy od wielu a efekty mówią same za siebie - po prostu super.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2021

Pani Ola jest świetną nauczycielką i bardzo miłą osobą. Lekcje są prowadzone profesjonalnie a nauczanie przynosi szybko efekty. Polecam w 100%.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2021

Przygotowując się do matury z Panią Aleksandrą pojąłem że uczenie się angielskiego nie musi być syzyfową katorgą, Polecam każdemu kto chciałby relatywnie udoskonalić swoje językowe umiejętności.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2021

Najlepsza nauczycielka jaką spotkałem. Pani Ola jest wspaniałą nauczycielką. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.