Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Knurów
Gierałtowice
Gliwice
Katowice
Pyskowice

Oliwia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Oliwia

O mnie

****od września 2021 zajęcia tylko online.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Skype/messenger/ Zoom***Jestem studentką psychologii w ramach Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych na Uniwersytecie Śląskim. Poza wiodącym kierunkiem realizuję również zajęcia z zakresu pedagogiki, coachingu oraz kognitywistyki.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi - pracowałam jako animator czasu wolnego oraz wychowawca na koloniach. Jestem osobą kreatywną, komunikatywną oraz cierpliwą, co sprawia, że zajęcia prowadzone są w bezstresowo w przyjemnej atmosferze. Korepetycji udzielam od trzech lat.Pomogę w nauce języka polskiego i angielskiego na poziomie liceum i technikum, szkoły podstawowej i gimnazjum ( w tym powtórki do egzaminu 8-klasisty).Zajęcia prowadzę z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb ucznia, gwarantuję własne materiały.Zachęcam do kontaktu SMS.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2021
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Doradztwo Filozoficzne i Coaching
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Indywidualne Studia Międzyobszarowe
Kursy i szkolenia
01.2017
Kurs mnemotechnik i szybkiego czytania
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2019

Pani Oliwia bardzo dobrze radzi sobie z przekazywaniem trudnego materiału. Syn chodzi do Pani na zajęcia z angielskiego i matematyki i jest bardzo zadowolony. Na plus zdecydowanie również własne materriały, które gwarantuje Pani Oliwia- z adnotacjami dla rodzicow z wymową co bardzo pomaga. Bardzo polecam !

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Jestem ojcem hultaja do którego wielu korepetytorów straciło już cierpliwość. Dzięki podejściu Pani Oliwii syn skupia się na powierzonych mu zadaniach, a oceny uległy znacznej poprawie.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Przemiła atmosfera, profesjonalizm, a przede wszystkim świetne efekty, polecam każdemu!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2018

Świetne podejście do dzieci i młodzieży! Od razu widać efekty!!!!

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Pani Oliwia mimo młodego wieku ma dużą wiedzę z zakresu pracy z uczniem słabszym - poradziła sobie bardzo dobrze z nauczaniem mojego syna dyslektyka, do którego nawet mi czasem ciężko było dotrzeć....... Polecam z całego serca tą przemiłą kobietę !!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.