Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Poznań (Winogrady)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia60 / 60 min

Oliwia Rucka

Opis ogłoszenia

Witam, Jestem studentką archeologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem w stanie pomóc w nauce historii na każdym poziomie. Jestem laureatką olimpiady, dlatego wiem, jak ciężkie może być przyswajanie licznych dat i faktów. Moje własne doświadczenie pozwoliło mi opracować sposoby nauki, które sprawiają że cały ten proces jest przyjemny i ciekawy. Zajęcia mogę prowadzić w dowolnym miejscu (na mieście, dom ucznia, u mnie na Winogradach).
Stawka to 35 zł, pierwsze zajęcia 20 zł.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Archeologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.