Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język włoski75 / 60 min

Oliwia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Buongiorno,

   Jestem absolwentką Kolegium Języków Obcych na Politechnice Śląskie oraz Uniwersytetu Śląskiego, posiadam tytuł magistra z języka włoskiego.

Mam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji, a z językiem włoskim mam do czynienia codziennie w pracy. Jestem cierpliwa, posiadam własne materiały do nauki oraz rzetelnie przygotowuję się do zajęć :).

Oferuję:

  • indywidualne podejście do każdego ucznia,
  • korepetycje lub naukę od podstaw,
  • zajęcia w miłej atmosferze :).

Cennik:

Jedna osoba:
75zł / osobę -  60min
110zł / osobę - 90min

Dwie osoby:
65zł / osobę - 60min

Trzy osoby:
55zł / osobę -  60min

Zapraszam :)

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji.
660 803 807

Zapraszam również na mojego Instagrama gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawostek dotyczących języka włoskiego:
@italianissimaaa

Saluti,
Olivia :)

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 09.2019
Politechnika Śląska
Licencjat
Filologia Włoska
10.2020 - 06.2022
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia Włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Serdecznie polecam zajęcia włoskiego z Oliwią! Jest niesamowicie sympatyczna i zaraża pozytywną energią. Ponadto, Oliwia jest zawsze świetnie przygotowana i zrozumiale tłumaczy cały materiał, zwracając uwagę na przeróżne niuanse językowe. Lekcje są zawsze dopasowane do moich potrzeb i branie udziału w nich jest dla mnie prawdziwą przyjemnością. Grazie!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Oliwia jest zawsze przygotowana do zajęć. Przebiegają one w miłej atmosferze. Wszelkie niejasności są zawsze szczegółowo i cierpliwie wyjaśniane. Bardzo dobrze tłumaczy kwestie gramatyczne, przygotowuje dużo ćwiczeń oraz ciekawych materiałów. Pilnuje wymowy i koryguje błędy.

avatar
róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2020

Po kilku miesiącach nauki z Oliwia, jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo cierpliwą nauczycielką, a przy tym również miłą osobą, która wprowadza na zajęciach przyjazną atmosferę. Oliwia jest świetnie zorganizowana i profesjonalna, przygotowuje ciekawe materiały i dostosowuje tempo nauki do potrzeb ucznia. Bardzo polecam! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2020

Wspaniałe lekcje !! Wszystkim bardzo mocno rekomenduje wybór. Uczę się już prawie rok i jestem bardzo zadowolony. To co charakteryzuje zajęcia z Oliwia, to jej duży profesjonalizm, cierpliwość nawet do najtrudniejszych uczniów i zawsze perfekcyjne przygotowanie do zajęć. Autorskie materiały i personalizowane zestawy do samodzielnej nauki to również wielki plus. Oliwia to również bardzo miła i kulturalna osoba.
Podsumowując: 10/10

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.