Oliver George

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Warszawa (Centrum)

Oliver George

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Oliver George

O mnie

Certified English teacher and genuine native speaker from Canada with over 9 years of teaching experience. Teaching is not just a job, it’s a passion.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2017

Miły nauczyciel z poczuciem humoru, zawsze poprawia błędy gramatyczne ucznia i tłumaczy jak już ich nie popełniać. Wyposaża też we wszystkie potrzebne materiały w zależności od indywidualnych potrzeb. Polecam

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2016

Zajęcia prowadzone przez Olivera są na bardzo wysokim poziomie, wykazuje się on pełnym zaangażowaniem w lekcje- każdorazowo jest do nich odpowiednio przygotowany dzięki czemu lekcje prowadzone są w bardzo przejrzystej formie. Dzięki zajęciom z Oliverem nabrałem dużej płynności w posługiwaniu się językiem angielskim- znacznie poszerzyłem zakres słownictwa jak również ograniczyłem popełniane wcześniej błędy gramatyczne. Co więcej, korepetytor jest native speakerem co pozwala nam na pracę nad odpowiednim akcentem i wymową. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze wraz ze zindywidualizowanym tokiem nauczania co sprzyja szybkiemu przyswajaniu wiedzy.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2012

Pan Oliver jest wspaniałym nauczycielem języka angielskiego, najlepszym jakiego kiedykolwiek miałam. Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy, wesoły, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu.
Nie wiem jak to robi. Faktem jest to, że ma ogromny talent i umiejętność uczenia, a to rzadkie cechy wśród tych, którzy starają się uczyć innych ludzi. Podczas zajęć nagle WIESZ I ROZUMIESZ, czujesz, że dostajesz skrzydeł – angielski staje się prosty!
Polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.