Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Gdańsk (Wrzeszcz)
Gdynia
Sopot
Szczecin
Kołobrzeg
Koszalin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

I am a certified Polish language teacher and a native speaker of Polish. I graduated in Polish Language and Literature  at the Faculty of Polish philology at  Nicolaus Copernicus University in Toruń. I also completed my postgraduate studies - Teaching Polish as a foreign language at University of Gdańsk.  
I build a partner relationship based on dialogue and exchange of experience. Being an enthusiastic teacher help me to motivate students and create a friendly atmosphere.  I use different teaching methods and I show you how to practice what you are learning. Training at home by yourself is crucial!  I will help you to overcome language barriers as I place the greatest emphasis on speaking and conversation, depending on your goal of course ;-) I know how effectively study languages because I continue to develop my language skills and learn new languages, such as: English, Italian and Spanish.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2009 - aktualnie
Nauczanie na prywatnych zajęciach
Ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu osób dorosłych na prywatnych lekcjach.
03.2013 - aktualnie
Przedstawiciel włoskich produktów na terenie Polski
- tłumaczenia ustne spotkań biznesowych, wykładów, audytów; - tłumaczenia pisemne korespondencji, dokumentów, umów, artykułów, audytów; - negocjacje prowadzone w języku włoskim; - podróże służbowe do Włoch.
09.2014 - 06.2015
Szkoła językowa
Prowadzenie kursu języka włoskiego.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2022

Korepetycje z panią Anią to naprawdę świetna inwestycja w siebie i nowe umiejętności! Bardzo polecam!
Po 2 miesiącach korepetycji wyjechałam na praktyki do Włoch i świetnie sobie radziłam (lekcje u pani Ani były moimi pierwszymi - wcześniej tylko odrobinę próbowałam się uczyć w aplikacji duolingo). Bez problemu robiłam zakupy, kupowałam bilety czy pytałam skąd odjeżdża autobus lub pociąg, zamawiałam jedzenie czy nawet ucinałam sobie krótkie pogawędki z nowo poznanymi osobami. Zajęcia są idealnie dostosowywane pod potrzeby, pani Ania jest zawsze przygotowana i cierpliwie wszystko tłumaczy. Materiałów jest ogrom, techniki nauki są ciekawe i zróżnicowane. Ponadto na zajęciach zawsze jest bardzo ciepła atmosfera, generalnie te zajęcia to czysta przyjemność.
Naprawdę polecam z całego serducha!

Ania

Dziękuję Julio :-) Twój zapał do nauki szedł w parze z systematycznością i to umożliwiło Ci sprawne opanowanie podstaw języka. W dodatku masz talent do języków. Bardzo się cieszę, że wykorzystałaś tę wiedzę w praktyce - to bezcenne.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2022

Zdecydowanie polecam! Na zajęcia do Ani chodziłam 2 lata i mogę w pełni potwierdzić każdy element opisu Jej profilu. Zawsze perfekcyjnie przygotowana, zdjęcia były dopasowane do moich potrzeb i spełniały wszystkie oczekiwania. Różnorodne, przemyślane i dobrze dobrane materiały i techniki spowodowały, że postęp był szybko zauważalny a radość z nauki jeszcze większa.
Szczerze polecam, Ania to chodząca dobra energia, pasja i profesjonalizm.

Ania

Dziękuję! Życzyłabym sobie samych takich uczniów jak Ty ;) Zdeterminowanych, pałających miłością do języka i systematycznych. Te zajęcia dawały mi olbrzymią przyjemność :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.