Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Wrocław (okolice Placu Jana Pawłą II)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 100 / 60 min

Olga Stasiak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/594 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

WROCŁAW Konwersacje i praktyczna nauka języka, dzięki której będziesz mówić pewnie i swobodnie. Stawiam na to co najważniejsze - komunikację, praktykę, naukę słówek. Otwieram uczniów i pokazuję, że angielski jest narzędziem, które rzutuje na wiele sfer naszego życia. 

   

 

Moje wystąpienia publiczne :

- reportaż " Na walizkach – Olga Stasiak" nakręcony dla TVP 3 ,
- wywiad dla TVN24 BiS o podróżowaniu i poliglotyzmie ,
- wywiad dla Gazety Wyborczej o moich metodach nauczania ,
- wystąpienie dla TVN BiS promujące niskobudżetowe podróże po Skandynawii ,
- wywiad dla RADIO LUZ WROCŁAW o początkach podróżowania i pasjach ,
- wystąpienie dla TVN BiS zachęcające do podróżowania po Japonii .

Jestem :
-Poliglotką , która włada 6 językami i która przez 7 lat żyła na walizkach, po to żeby uczyć się języków, uczyć innych oraz opracowywać własne, skuteczne metody nauczania,.
- Lektorką języka angielskiego i włoskiego,,
- Absolwentką Wyższej Szkoły Filologicznej ( Filologia angielska z włoskim ).
-WYMAGAJĄCĄ a zarazem empatyczną i cierpliwą LEKTORKĄ, też kiedyś nie znałam języków, też bałam sie mówić. Pokonałam to wszystko i pomagam teraz innym, bo NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH :)

Zapraszam na darmową 30 minutową lekcję próbną
DLA MAM – jeśli nie macie innej  możlwiości lub chcecie przyjść z dzieckiem, nie mam nic przeciwko, bardzo lubię dzieci i przy okzaji dziecko może się przyglądac i osłuchać :)

*Zapraszam na mój FANPAGE o językach i tanim podróżowaniu
Polyglot – Olga Stasiak*

Praktyki , studia, wymiany kulturowe które odbyłam za granicą :

- Hiszpania styczeń -czerwiec 2016, nauczanie języka angielskiego i włoskiego,

- Włochy -czerwiec 2014 – wrzesień, wymiana kulturowa oraz uczenie języka angielskiego,

- Włochy – 2013 – pobyt językowy, oraz nauczanie języków obcych,

- Anglia – 2011/2012, wymiana kulturowa mieszkałam z brytyjską rodziną oraz uczęszczałam na kurs angielskiego

- Portugalia -2010 Erasmus, gdzie studiowałam po angielsku,

- Grecja – 2009 , Erasmus, praktyki.

 
 

CENNIK

90 ZŁ - 1 osoba

PAKIET 10 zajęć =800 zł

100 zł - 2 osoby 

Pakiet 10 zajęć= 900 ZŁ

WYSTAWIAM FAKTURY !!!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Olga Stasiak
Kruszwicka
53-652 53-652 Wrocław
NIP: 6662070238

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2016
Wyższa Szkoła Filologiczna
Filologia angielska z włoską
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 94
avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2023

Olga jest bardzo miłą, empatyczną osobą. Potrafi szybko przełamać dystans, buduje relację i umożliwia swobodną rozmowę. Jest otwarta na sugestie i potrzeby ucznia. Idealna osoba do pracy nad przełamaniem bariery językowej i nauki swobodnego rozmawiania w języku angielskim.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Lekcje u Olgi to spotkania, na które czeka się i przychodzi z przyjemnością. Bardzo doceniam zarówno miłą atmosferę, jak i to, że z zajęć na zajęcia mówienie stawało się łatwiejsze.

Spotkania językowe u Olgi, to na pewno dobry wybór dla wszystkich, którzy (tak jak ja) chcą w dorosłym życiu zacząć przygodę z angielskim, przełamać się w mówieniu, lubią naturalne rozmowy przy jednoczesnym rozwijaniu słownictwa.

Olga jest cierpliwa dzięki czemu na lekcjach nie ma zbędnego stresu. Zajęcia odbywają się systematycznie i punktualnie, a godzinka zajęć mija w mgnieniu oka.

Chodziłam na lekcje sama oraz z mężem i obie opcje były super :) Mam nadzieję, że uda się niedługo znaleźć więcej czasu, wtedy z przyjemnością wrócimy do zajęć u Olgi.

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Zgłosiłam się do Oli kilka lat temu przed wyjazdem do Stanów, chciałam tylko poćwiczyć mówienie po angielsku natomiast ostatecznie znalazłam niesamowitą koleżankę, z którą ciągle utrzymujemy kontakt. Jest tak dlatego, że przede wszystkim Ola jest bardzo ciekawą osobą, z którą zawsze jest o czym porozmawiać. Ma za sobą niesamowite przygody i doświadczenia, a co więcej jest ona bardzo kreatywna.
Jeżeli chodzi o efekty zajęć, to w Stanach wylądowałam już śmiało mówiąc po angielsku. To dlatego, że Ola uświadomiła mi jedną z najważniejszych a zarazem prostych rzeczy - nie bać się popełniać błędów, bo nauka języka to nie tylko cel do osiągnięcia, lecz ciekawa przygoda. Nie uczyła mnie suchej gramatyki czy niepotrzebnych słówek, tylko pomogła zwalczyć barierę językową, a co za tym idzie całe postrzeganie angielskiego jako "problemu" zmieniło się w "ekscytujące wyzwanie".
Z całego serca polecam Olę wszystkim, którzy cały czas chcą a nie mogą zacząć swobodnie mówić po angielsku.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2019

Kiedy będę już starą, pomarszczoną babuszką i usiądę sobie na fotelu przy kominku z kieliszkiem naleweczki na pewno nie raz wrócę pamięcią do korepetycji z Olgą. Rzecz jasna będą to tylko i wyłącznie miłe wspominki:). Olga przede wszystkim pomogła mi przełamać barierę językową. Dzięki jej metodom poczułam, że wiem i umiem więcej niż mi się samej wydawało, co bardzo podbudowało moją pewność siebie. Olga stawia nacisk przede wszystkim na komunikację - liczył się progres, nie perfekcja;). Wyleczyła mnie z tego, żeby rozstrzasać w głowie każdą frazę , którą się chce powiedzieć, tylko po prostu mówić. Z czasem przyszła większa lekkość i pewność w mówieniu. Poza tym Olga jest też bardzo dobrym i wartościowym człowiekiem. Sama mówi, że uczenie języka to dla niej bardziej misja a dopiero potem sposób na zarabianie pieniędzy. I to się czuje. Jestem jej wdzięczna za jej dobre serce oraz wszystkie wspólne godziny spędzone na konwersacjach w języku angielskim. Polecam serdecznie!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Olgę poleciła mi koleżanka i jestem jej bardzo wdzięczna! Olga jest wymagająca i sprawiła, że zaczęłam uczyć się systematycznie. Bardzo fajne jest to, że Olga organizuje wyjazdy ze swoimi uczniami za granicę, wspólne spotkania konwersacyjne. Przede mną jeszcze długa droga, ale bez pracy nie ma efektów.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Zajęcia z Olgą to ciężka praca, ale prawdziwa przyjemność. Jest wymagająca, ale również bardzo motywuje do nauki. Efekty widać bardzo szybko, a na zajęcia przychodzi się z ochotą i zaangażowaniem. Zawsze można porozmawiać na wiele tematów, i nawet podpytać o jej podróże. Bardzo polecam! :)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Idąc do Olgi na lekcje włoskiego nie spodziewałam się, że uda mi się wytrwać w postanowieniu nauczenia się tego języka dłużej niż miesiąc. Moja przygoda z włoskim trwa już 1,5 roku i nie dość, że potrafię porozumiewać się po wlosku w stopniu satysfakcjonującym, to jeszcze miałam okazję uczestniczyć we wspaniałych warsztatach na Bałkanach. Teraz czekam na warsztaty w Gruzji :) Polecam gorąco, bo Olga to super nauczycielka i niesamowicie motywująca osoba.

avatar
Uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
4 września 2018

Nie wiem skad te same zachwyty. Owszem byly tematy do przeczytania i nauczenia sie slowek i na tym koniec. Zero rozmowy na zadane tematy. Nauczone slowka w ogole nie wykorzystywane, przepytywanie ze slowek 5 min przed koncem zajec. Rozmowa po angielsku o niczym, co robiles/as w weekend. Ciagle to samo. Zero poprawiania przy blednym mowieniu. Nie bylo zadnej motywacji do nauki. Mam wrazenie ze zostal zmarnowany czas i pieniadze.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Jeszcze kilka miesięcy temu bałem się odezwać, a teraz pracuję z obcokrajowcami :) Polecam każdemu, komu wydaje się, że nie potrafi mówić! Olga z was to wydobędzie :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2018

Oldze udało się zrobić coś , czego nie potrafił zdziałać żaden z nauczycieli, którzy uczyli mnie języków obcych, przed nią , przez kilkanaście lat ( a było ich wielu)....Olga nauczyła mnie mówić w języku włoskim a wcześniej po prostu uczono mnie języka obcego. Żałuję , że na takiego nauczyciela trafiłam tak późno ale warto było czekać ;). Swojemu synowi życzę właśnie takich pedagogów...i tylko takich-otwartych na innych, wymagających, konsekwentnych , potrafiących przekazać swoją wiedzę a jednocześnie zachęcających do samodzielnej nauki. Wydaje mi się , że dla Olgi jej praca jest jej pasją i to chyba stanowi klucz do sukcesu.Szczerze polecam

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2018

Polecam Olgę w 100 %. Pomogła mi przełamać barierę językową. Ma genialne podejście do uczniów. Lekcję z nią to czysta przyjemność. Polecam zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

avatar
Stella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2018

Zaczynając lekcje u Olgi byłam przypadkiem beznadziejnym,
jakakolwiek próba mówienia w języku angielskim paraliżowała mnie do takiego stopnia, że nie byłam w stanie wydobyć z siebie słowa, Olga dokonała niemożliwego - udało jej się przełamać tą barierę!
Do tej pory, jak pewnie większości z Was lekcje angielskiego kojarzyły mi się z nieustannym powtarzaniem słówek oraz zasad gramatyki-nic bardziej mylnego,
podstawą lekcji u Olgi są konwersacje, przyjazna atmosfera, która sprzyja "otwarciu się".
To co charakteryzuje zajęcia u Olgi to na pewno: indywidualne podejście do każdego ucznia, otwartość, świetna atmosfera, konsekwencja i pełen profesionalizm - w moim przypadku sprawdziło się to w 100%, a straciłam już nadzieję, że kiedyś uda mi się pokonać tą barierę ;)
Szczerze i gorąco polecam każdemu kto również mierzy się z tym problemem!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2018

Polecam! Dzięki Oldze nabrałam pewności w mówieniu po angielsku. Ma świetne materiały, szybko widać postępy, a godzina zajęć z Nią to sama przyjemność :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2018

Mimo, że uczę się od lat języka angielskiego w szkole, trudno mi było odważyć się mówić w tym języku. Ze względu na tę blokadę postanowiłam pójść do Olgi gdzie przełamywanie bariery językowej stoi na pierwszym miejscu. Teraz chodzę głównie z przyjemności, ale też chęci doskonalenia i utrzymywania ciągłego kontaktu z językiem. Szczerze zachęcam i polecam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2018

Jeżeli chcecie nauczyć się płynnie mówić po angielsku, Olga to świetny wybór !

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2018

Zaczynałem od poziomu, gdzie ledwo mówiłem po angielsku, po kilku miesiącach mogłem już spokojnie porozumiewać się w tym języku. Polecam ;)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2017

Każdy kolejny miesiąc nauki z Olgą to ciągły progres w nauce. Po roku nauki indywidualnej zacząłem mieć zajęcia grupowe, które uwielbiam. Ostatnio byłem na warsztatach zorganizowanych przez Olge za granicą gdzie nie miałem problemów z dogadaniem się a kolejne wycieczki w drodze ^^ Na tą chwilę czuję się na tyle pewnie że ostatnio spędziłem cały dzień oprowadzając po mieście obcokrajowców z couch surfing

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

Nie będę odosobnionym przypadkiem - mnie też Olga pomogła przełamać barierę językową. Dzięki niej przestałam tłumaczyć sobie w głowie z polskiego na angielski, teraz po prostu mówię :). Przekonała mnie, że najważniejsza jest komunikatywność, a nie to, żeby mówić perfekcyjnie (to przyjdzie z czasem). Dużą wartością jest dla mnie również to, że mam z nią o czym rozmawiać, tak życiowo :). "Odblokowała" też mój zasób słów, który był całkiem niezły, ale nie przychodził mi do głowy w odpowiednim momencie. Pomogła mi również zyskać elastyczność językową - nie znasz jakiegoś słówka, idź na około - KOMBINUJ. Olgę polecam z czystym sumieniem!

avatar
Riccardo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2017

Her way of teaching English is amazing and not boring. Conversation is the best way to get confidence, and it helped me a lot in my exam, allowing me to get the score I needed to move to Australia. Grazie

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2017

Gdy zaczynałam lekcje z Olgą, była typowym przypadkiem: "wszystko rozumiem, ale boje się mówić". Teraz jest totalna zmiana. Przede wszystkim przestałam się stresować i czekać z mówieniem: "na ten moment aż będę umiała perfekcyjnie". Pokazała, że język jest tylko środkiem a nie celem samym w sobie. Totalnie nie ma znaczenia, że lekcje są on - line :)
Choć trzeba podkreślić że jest wymagająca, a na tym mi zależało - umowa jest umowa i trzeba być przygotowanym do zajęć.
Zaraża optymizmem i chęcią do kontaktów z innymi, w czym angielski pomaga.
Olga wielkie dzięki!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2017

Szczerze polecam zajęcia z Olgą. Olga pomogła mi przełamać mi opory w mówieniu po angielsku i niepotrzebne zahamowania wyniesione ze szkoły. Olga jest wymagająca, co pozwala na wyrobienie w sobie nawyku do regularnego uczenia się, ale nie jest to typowy "szkolny" sposób na bycie "nauczycielem", lecz bardziej motywujący i zachęcający to pracy.

avatar
damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

ulula, nie zamieniłbym na żadną inną ;) sympatyczna, inteligentna, twardo stąpająca po ziemi - cała ona. dodatkowo daje mi gadać i gadać i gadać i dopóki rozumie, nie przerywa :) - szacun. POZDRO TECHNO

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Olga jest świetna! W końcu trafiłam na osobę, która zamiast zasypywać mnie toną ćwiczeń z gramatyki czy robieniu innych nudnych ćwiczeń- pomogła mi przełamać się w mówieniu po angielsku. Olga nie ocenia, nie wyśmiewa i oddaje mnóstwo pozytywnej energii. Jednocześnie jest wymagająca, co pozwala na wyrobienie w sobie nawyku do regularnego uczenia się. Zaczynałyśmy z angielskim, a od jakiegoś czasu uczymy się także włoskiego :) Polecam szczególnie osobom, które szukają czegoś nowego w nauce języka i mają dość standardowych metod nauczania.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Bardzo polecam zajęcia z Olgą. Jeśli chcesz zacząć z angielskim, miałeś przerwę lub chcesz rozwijać swoje umiejętności to Olga jest odpowiedzią na wszystkie Twoje zmartwienia...jedyne co musisz zrobić to wykazać się chęcią do nauki.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Zdecydowanie polecam. Olga inspiruje, potrafi zmotywować.
Po pół roku widzę u siebie dużą poprawę, a strach przed mówieniem znika.
Na początku przerażona rozmową po angielsku, dzisiaj nie mogę doczekać się grupowych konwersacji – tak działa Olga, magia :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2017

Polecam konwersację z Olgą. Po prawie roku widzę u siebie duże postępy. Olga jest wymagającym nauczycielem, poza zwykłą rozmową po angielsku na różne tematy, na każde zajęcia trzeba się przygotować z konkretnego tematu (z którego później nasza znajomość słówek jest sprawdzana). To zmusza do systematycznej nauki i przynosi efekty w postaci coraz swobodniejszych konwersacji w j. ang. Olga lubi to co robi i to widać. Zawsze jest uśmiechnięta i pełna energii co udziela się też uczniom.

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2017

Bardzo serdecznie polecam wszystkim lekcje z Olgą :-) Nie tylko świetnie naucza, motywuje i zmniejsza lęk przed mówieniem, ale jest także maga pozytywną i sympatyczną osobą. Po kilku miesiącach regularnej pracy widzę u siebie duże postępy i efekty nauki. Olga skutecznie potrafi udowodnić że nauka języka to świetna zabawa. Polecam :-)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Olga to przemiła i sympatyczna dziewczyna która naucza w nowoczesny i efektywny sposób. Jej różnorodne zajęcia są nie szablonowe i praktyczne. Zacząłem naukę z Olga od całkowitych podstaw a teraz po zaledwie 8 miesiącach nauki jestem w stanie porozumieć się z obcokrajowcami :) Polecam !!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Olga jest przesympatyczną osobą, pełną pozytywnej energii i pasji. Pomogła zmniejszyć mój lęk przed mówieniem w języku angielskim. Jej metody nauczania i umiejętność motywowania do pracy przynoszą szybkie efekty. Polecam wszystkim :)

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Czytając opinie ludzi pomyślałam, że warto zgłosić się do Olgi. I nie żałuję! Pierwszy raz mogę powiedzieć, że nie panikuję jak się ktoś do mnie odezwie w innym języku:) Chodząc do Olgi zaledwie 9 miesięcy nabrałam dużej pewności w mówieniu i nauczyłam się, że nie należy przejmować się komentarzami innych. Olga nie ma typowych schematów uczenia jakimi zalewają nas szkoły, stawia na rozmowę. Zachęca do dodatkowych spotkań z ludźmi z innych krajów. ZDECYDOOWANIE POLECAM OLGĘ. A Tobie Olga bardzo dziękuję:*

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Bardzo polecam konwersacje z Olgą. Można z łatwością przełamać barierę językową i nauczyć się wielu przydatnych słówek. Na uwagę zasługuje szczególnie fajna atmosfera i super energia, jaką wytwarza Olga. Motywuje do pracy i zachęca do podróży. Na tych konwersacjach nauczysz się przede wszystkim praktycznego języka, serdecznie polecam ;)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Olga to nauczyciel, którego polecę każdemu, kto chce przełamać barierę językową. Również tym bardziej zaawansowanym :) Lekcje z Olgą pokazały mi, że mogę swobodnie się komunikować, a co ważniejsze, jeździć i zwiedzać świat :) Nie ma tutaj nudnego przerabiania podręcznika, a ciekawe tematy, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Przede wszystkim takie, które pozwolą nam porozmawiać na różne kwestie i wzbogacić słownictwo w pracy! A fiszkoteka.. idealna, szczególnie z apką na telefonie, którą odpalasz w drodze do pracy i w bardzo prosty sposób uczysz się nowych zwrotów. Na wielki plus również atmosfera na zajęciach - wstajesz nawet na 8 w poniedziałek :) Co do metod nauczania Olgi to od początku czujesz, że jesteś prowadzony przez kompetentnego nauczyciela, który prowadzi Cię drogą której jest pewien. I Ty też, bo z każdym miesiącem widzisz kolejne efekty :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Szukając nauczyciela nie chciałem wpaść w kolejny schemat typowego nauczania i twardego podziału na nauczyciela i ucznia. Olga okazała się osobą, która przełamuje te właśnie schematy, stawiając jednocześnie konkretne wymagania. Bardzo dobra atmosfera w trakcie lekcji szybko pozwoliła mi przełamać barierę językową. Dzięki temu chętnie przygotowywałem się na kolejne zajęcia. Polecam każdemu, kto ceni sobie swój czas, nie lubi szablonowego nauczania i chce nauczyć się używać praktycznie języka :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2017

Olga to przesuper nauczycielka. W końcu pokonałam barierę językową, z którą zawsze miałam ogromny problem. Konwersacje z nią są świetne, po prostu ma się ochotę mówić, przy innych nauczycielach nie było to proste, a prawie wręcz czasami niemożliwe. Tutaj nie ma tej sztuczności i mówienia „na siłę”. Przed lekcją ma się wrażenie, że nie będziesz się łączyć z nauczycielką, tylko z Twoją koleżanką, z którą zaraz sobie o wszystkim porozmawiasz i wszystko oczywiście w języku, którego się uczysz :)
Podoba mi się też to, że nie leci się przez jakiś podręcznik, przerabia każde zadanie – ten sposób nauki nigdy nie przynosił u mnie dobrych efektów. Tutaj jest prosto: czytanka, zestaw słówek i zwrotów do niej, które trzeba umieć i systematycznie się je na lekcjach powtarza, więc tak łatwo nie wylecą z głowy. Efekty nauki zatem są na dłuższy czas, a nie tylko z lekcji na lekcję. Dzięki Oldze dowiedziałam się o fiszkotece – świetny sposób na zebranie wszystkiego co się nauczyło w jednym miejscu. Zawsze można sobie do tego wrócić i powtórzyć „przerobiony” do tej pory materiał. Także jeśli tylko ktoś chce, to naprawdę efekty nauki z Olgą będą procentowały latami.
Uważam, że Olga dobrze wie, co jest najlepszym sposobem na naukę języka i tak prowadzi swoje lekcje, które są łatwe i przyjemne, a przynoszą naprawdę bardzo dobre wyniki. Jak dla mnie rewelacja :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Olga to nauczyciel z pasją a z takimi chce się uczyć!
Moim najważniejszym celem zgłaszając się na zajęcia z Olgą było przełamanie blokady w mówieniu i dzięki Niej udało mi się go osiągnąć.
Olga jest nie tylko wymagającym nauczycielem, ale także super kompanem do rozmowy.
Dużą zaletą dla mnie jest również to, że nie zasypuje stertą podręczników (jeden jest wystarczający), daje też wiele wskazówek jak pomóc sobie w nauce.
Jeżeli miałabym jeszcze raz wybierać nauczyciela to na pewno byłaby to Olga!
Jak najbardziej polecam!!!

avatar
e215
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Na Olgę zdecydowałam się po przeczytaniu komentarza Pauliny z dnia 22 09 15r „ (..) Dlatego polecam szczególnie dla osób opornych w mówieniu ;) Poza tym, Olga dobrze mobilizuje do nauki słówek, co w końcu jest najważniejsze :) (…)” i nie zaluje wyboru.

Podoba mi się to w Jej lekcjach, ze uczę się całych zwrotów nie tylko pojedynczych słówek. Zajecia zmuszają nas samych do systematycznej nauki przez caly tydzień, tak wiec nauka języka to nie tylko te 55minut :)

Olgi ogromnym pulsem jest punktualność.

Zatem jeżeli szukasz nauczyciela, który kładzie nacisk w pierwszej kolejności na poprawną wymowę to zdecydowanie polecam lekcje z Olgą.

p.s. zazdroszczę wszystkim tym, którzy z tak sympatyczną nauczycielka jaką jest Olga maja lekcje w realu, mnie pozstaje tylko Skype .

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
28 lipca 2016

Potrzebowałem nauczyć się mówić po angielsku - przełamać barierę mówienia w tym języku - Olga mi to zapewniła. Chwała Jej za to - a przyzwolenie na formę on-line via skype spowodowało, że zapracowany Tata 3-ki chłopaków ma czas na naukę języka Szekspira :) Wymagający nauczyciel jakim jest Olga to dla chcących i zdeterminowanych uczniów jest wielką zaletą. Gorąco polecam Olgę jako lektora/nauczyciela języka angielskiego.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2016

Bardzo polecam zajęcia z Olgą :)
Lekcje są zarazem urozmaicone, ale i prowadzone według określonego programu, który pozwala rozszerzać słownictwo w wybranych obszarach tematycznych.
Zajęcia nastawione przede wszystkim na bezpośredni kontakt z dużym naciskiem na mówienie i budowanie wypowiedzi, dzięki czemu szybko przełamywana jest obawa przed mówieniem w języku angielskim.
Bardzo pozytywne nastawienie do zajęć połączone z bardzo otwartym oraz sympatycznym podejściem do ucznia motywuje do samodzielnej nauki również poza zajęciami.
Olga bardzo ceni sobie punktualność :) Polecam !

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2016

Bardzo polecam Olgę :)
cieszę się, ze znowu wraca do Polski i bede mogła widywac sie z nią na lekcjach:)
wymagajacy ale skuteczny nauczyciel :) Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Skuteczność w nauczaniu i świetna atmosfera - to najważniejsze (chociaż nie jedyne) atuty Olgi. Śmiało polecam lekcje zarówno "face to face", jak i przez skype. Olga kładzie ogromny nacisk na naukę słówek i mówienie. Efekty są widoczne już po kilku lekcjach... a to dla tego, że u Olgi trzeba się uczyć... i może właśnie dlatego po pierwszej lekcji z nią znałam więcej słówek niż po kilkunastu zajęciach z native speakerem... i jeszcze jedno: podczas lekcji można usłyszeć wiele ciekawych historii z różnych zakątków świata, bo Olga to podróżniczka... wszystko oczywiście po angielsku ;-)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Bardzo polecam zajęcia z Olgą, szczególnie przyjemną atmosferę bez napięcia, elastyczne godziny lekcji oraz indywidualne podejście:).

avatar
Malwa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Lekcje z Olgą to czysta przyjemność:)! W tym co robi jest niezwykle skuteczna i konsekwentna. Daje ogromną motywacje. Mam przyjemność uczyć sie z Olgą języka włoskiego, teraz przez Skyp’a, wcześniej na indywidualnych spotkaniach. Obie formy lekcji są równie wartościowe i po roku czasu nauki mogę z dumą stwierdzić ze jestem w stanie prowadzić konwersacje z native speakerami na wiele różnych tematów :) Dodam, że już po pierwszym miesiącu mogłam zauważyć poprawę moich umiejętności językowych. Ważne jest również to, że uczymy się rzeczy najbardziej przydatnych, a nacisk jest stawiany na mówienie już od pierwszej lekcji. Olga jest interesującą i przesympatyczną osobą, a konwersacje z nią są zawsze ciekawe i inspirujące. Jednak... uczyć się trzeba;)! Chociażby milion razy tego samego jak będzie taka konieczność, bo wymówek nie będzie;) W końcu liczy się rezultat;D Polecam, bo warto:)!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2016

Gorąco polecam zajęcia z Olgą! Sympatyczna atmosfera, poziom nauki dobrany indywidualnie i odpowiednio. Olga jest wymagającym nauczycielem, stawia przede wszystkim na mówienie, co jest ogromnym plusem. Zajęcia były dla mnie prawdziwą przyjemnością!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2016

Lekcje z Olgą bardzo pomogły mi udoskonalić mój angielski. Olga ma dużo cierpliwości i dostosowuje lekcje do potrzeb ucznia. Jest osobą starannie przygotowana do lekcji i komunikatywną, a przy okazji ma duże poczucie humoru. Bardzo polecam lekcje z Olgą każdemu! :-)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2016

Olga jest bardzo dobrym i kompetentnym korepetytorem. Dzięki niej polubiłam naukę języków obcych. Świetna atmosfera podczas zajęć. Indywidualne podejście do ucznia. To dzięki Oldze i jej motywacji udało mi się wyjechać na 3 m-ce za granicę i bez stresu rozmawiać w języku angielskim.Polecam korepetycje z Olgą,każdemu kto chce się nauczyć języków obcych.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Baaaardzo, ale to bardzo polecam korepetycje z Olgą!
Zajęcia prowadzone profesjonalnie, bezstresowo, zawsze duzo smiechu i pozytywnej energii!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2016

Gorąco polecam Olgę jako lektora :) Super zajęcia :) Pełen profesjonalizm

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2016

Bardzo polecam naukę języka z Olgą. U mnie przełamała barierę mówienia po angielsku- co było moją bolączką. Świetnie prowadzi konwersacje, uczy "żywego języka", ale również mocno zwraca uwagę na gramatykę. Godzinna lekcja mija w mgnieniu oka i skutecznie motywuje do nauki. Polecam!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2016

Zajęcia z Olgą to najlepsza droga do prawidłowego mówienia po angielsku. Doskonała atmosfera skutecznie niweluje strach i stres przed mówieniem. Lekcje dostosowanie są do potrzeb i oczekiwań ucznia. Niezwykle sympatyczna i cierpliwa nauczycielka :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2016

Nauka języka angielskiego z Olgą to była czysta przyjemność. Korepetycje w moim przypadku odbywały się w dwie osoby i nawet się nie spostrzegłyśmy, kiedy nasze mówienie w języku angielskim uległo znacznej poprawie. Zajęcia były prowadzone dynamicznie i ciekawie, a Olga wykazywała się dużą wyrozumiałością i cierpliwością oraz potrafiła odpowiednio zmotywować nas do nauki. Zdecydowanie polecam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2016

Z zajęć z Olgą jestem bardzo zadowolony gdyż dużo mi dały. Najbardziej podobała mi elastyczność tzn. realizowaliśmy pewien program ale gdy potrzebowałem aby przerobić coś co mi było w danej chwili potrzebne nie było problemu.
Na pewno Olga potrafi również wytworzyć odpowiednią motywację przez co człowiek uczy się również w domu. Dzięki temu na zajęciach mogłem się skoncentrować na tym na czym mi najbardziej zależało - konwersacjach.
Dodatkowo jeśli ktoś lubi podróże to naprawdę jest o czym z Olgą porozmawiać. Oczywiście w obcym języku ;-)
Z czystym sumieniem mogę podpisać się pod pozostałymi komentarzami i gorąco polecić zajęcia z Olgą!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Włoski z Olgą to czysta przyjemność. Nie będę oryginalna w mojej opinii bo z czystym sumieniem mogę podpisać się pod każdym zamieszczonym tu komentarzem. Olga to nauczyciel z powołania, z pasją i chęcią przekazania wiedzy. Zajęcia z nią są ciekawe, dynamiczne, oparte o konwersacje w trakcie której poznajemy gramatykę bez zbędnego ślęczenia przy książkach! Olga jest zawsze przygotowana, dużo wymaga od siebie ale i konsekwentnie kontroluje postępy swoich uczniów, kiedy trzeba zmotywuje do nauki (wie kiedy uczeń przeżywa "twórczy" kryzys:) Olga wręcz zaraża pasją do nauki języków - zna ich kilka - wie jak uczyć żeby nauczyć a poza tym jest bardzo ciekawą, otwartą osobą, która zwiedziła kawał świata. Z czystym sumieniem polecam Olgę jako nauczyciela, myślę, że nauczy ona języka nawet najbardziej opornych - w moim przypadku się to sprawdziło :D

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

To właśnie jest korepetytorka z pasją! Angielski wygląda jak spotkanie z przyjaciółką, a to przecież lekcja. Dzięki Oldze otworzyłam się na mówienie w języku angielskim, gdzie wcześniej słysząc pytanie otwierałam szeroko oczy, a w głowie pustka. Wypracowana przez nią autorska metoda jest skuteczna i przyjemna. Poza rozmową pomaga opanować dużo słownictwa, gdy jednocześnie jesteśmy poprawiani od strony gramatycznej, nie ślęcząc nad pustymi niepraktycznymi zadaniami. Polecam dla wszystkich. Trudno byłoby szukać konkurencji :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2016

Zajęcia super, z jednej strony wymagająca w taki motywujący sposób, z drugiej bardzo na luzie i wiecznie uśmiechnięta. Zajęcia dużo mi dały, materiały są ciekawe i w taki sposób przygotowane, że później się z nich w przyjemny i łatwy sposób uczy. Zajęcia miło wspominam i na pewno gorąco polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2016

Każde zajęcia z Olgą były profesjonalnie przeprowadzone. Była na nie zawsze przygotowana, ale tego też wymagała od swoich uczniów. Miała jasne zasady współpracy, które zostały przedstawione na pierwszych zajęciach. Olga kładzie nacisk przede wszystkim na rozmowę oraz wyznaje, że mniej znaczy lepiej. Nie zarzuca milionem materiałów, który ciężko jest przerobić a jeszcze trudniej z powodzeniem się nauczyć. Nauką z nią jest efektywna, a każda godzina zajęć wykorzystana w 100%. Z czystym sumieniem mogę polecić lekcję języka angielskiego z Olgą.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2015

Nie ukrywam, że pisząc tę opinię mam uśmiech na twarzy. Myślę, że miałam ogromne szczęście, że spośród tylu korepetytorów, udało mi się trafić właśnie na Olgę. Dlaczego? W moim przypadku Olga zniosła ogromną barierę psychiczną, dzięki czemu dziś nie krępuję się mówić po angielsku. Brzmi banalnie, ale nie udało się to kilku innym nauczycielom. Zajęcia były prowadzone w profesjonalny sposób, a co najważniejsze – były bardzo interesujące. Doceniam również to, że Olga dostosowała się do mojego, dość nieregularnego grafiku pracy. Uwierzcie, świadczy to o dużej cierpliwości :) Jestem przekonana, że Olga nauczy języka obcego nawet najbardziej oporną osobę.
Polecam Olgę z czystym sumieniem!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2015

Spotkania z Olgą to frajda z miło spędzonego czasu w wesołym towarzystwie. Kładzie nacisk przede wszystkim na rozmowę. Olga ma bardzo dobre podejście do swoich uczniów i dużo cierpliwości.

Polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2015

Trudno znależć jakiekolwiek wady w systemie nauczania Olgi, według mnie to naprawdę kompletna nauczycielka języka angielksiego. Nie mam najmniejszych wątpliwości, że dzięki niej mówię obecnie znacznie płynniej i bez strsu.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2015

Uwiebiam Olgę i mogę szczerze polecić zajęcia z konwersacji po angielsku właśnie u niej! Dzięki Oldze otworzyłam się i zaczęłam mówić po angielsku i daje mi to coraz większą frajdę. Zauważyłam OGROMNY postęp odkąd uczę się u niej. Otwarta, miła, ale też wymagająca ;) Dziękuję Olga, bardzo mi pomogłaś <3

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2015

Tyle tu pozytywnych opinii, że ciężko napisać coś nowego i oryginalnego, żeby opisać zajęcia z Olgą. Z mojej strony mogę podpisać się po wszystkimi pozytywnymi opiniami, które są skierowane w stronę Olgi. Dla mnie zajęcia były bardzo pomocne, pomogły mi się otworzyć na mówienie. Choć jestem osobą bardzo otwartą i gadatliwą to rozmawianie po angielsku sprawiało mi kłopot, nie mogłam się przełamać aby zacząć cokolwiek mówić, a także brakowało mi słownictwa. Dzięki zajęciom z Olgą w moim odczuciu przełamałam tą barierą. Wiadomo, że nauka języka jest ciężką pracą i bez wkładu własnego ciężko cokolwiek zrobić, ale dzięki Oldze miałam motywacje do działania i z każdych zajęć z nią wynosiłam coś nowego. Każde zajęcia nastawione są przede wszystkim na mówienie. Olga jest osobą bardzo otwartą i pozytywnie nastawioną do ludzi ;) zajęcia z nią to czysta przyjemność !!! Polecam wszystkim ;)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2015

Muszę z czystym sumieniem polecić Olge , gdyż przez okres naszej współpracy wykazała się pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Lekcje nastawione głównie na mówienie- za to duży plus. Polecam szczególnie osobom, które mają problem z tym elementem nauki języka.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2015

Zdecydowanie polecam uczenie się języka angielskiego na zajęciach z Olgą! Przygotowywałem się do rozmów kwalifikacyjnych na staż w anglojęzycznym kraju, czyli ćwiczenia nastawione na mówienie - i szczerze przyznam - nie byłem orłem w tej dziedzinie, jednak dzięki tym zajęciom udało mi się znacząco podnieść poziom moich wypowiedzi do tego stopnia że ostateczna rozmowa o pracę była dla mnie formalnością i to wszystko w niedługim czasie.

Także chylę czoła - Olga we co robi!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2015

Olga jest najlepszym nauczycielem Angielskiego jakiego do tej pory spotkałam. Bardzo fajnie prowadzi zajęcia, jest wymagającą osobą co przekłada się na późniejsze efekty w nauce. Do tej pory chodziłam na ang do prywatnych szkół bez większego zaangażowania i koniecznośći przygotowywania się na zajęcia. Natomiast z Olgą chce się uczyć na bieżąco i nie da się odbyć lekcji bez przygotowania co jest bardzo motywujące. Zauważam dużą poprawę w umiejętności posługiwania się j. ang już po kilku miesiącach nauki. Zasób słówek też znacznie się poprawił.
Świetnym pomysłem są lekcje przez skypa, który pozwala zaoszczędzić czas dojazdu z/na zajęcia.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
24 listopada 2015

Nigdy nie lubiłam uczyć się języka angielskiego, a na lekcje zapisałam się, ponieważ wstyd mi było, że po angielsku nie umiem wydusić z siebie słowa, mimo wielu lat nauki w szkole. Bardzo polubiłam lekcje z Olgą za optymizm, przyjazną atmosferę. Na zajęciach nie miałam lęku przed omyłkami i powoli udało mi się mówić coraz więcej. Polecam szczególnie osobom z barierą językową i wszystkim nieśmiałym- Olga rozkręci największych "milczków":).

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2015

Przed przyjściem do Olgi na kurs języka angielskiego mialam już pewną wiedze, ale nie poukładaną, to ona pomogła mi to wszystko uporządkować, dzięki jej technikom nauczania i indywidualnym podejściem do ucznia, ale również wymagającym, co w moim przypadku było bardzo ważne w niedługim okresie czasu ( jednego roku) nauczyłam sie bardzo dużo, zaczęłam używać języka angielskiego, otworzyłam się, nie był on już barierą nie do pokonania. Stawiała głównie na konwersacje, ale również na gramatykę - używanie języka w praktyce, co dało świetne rezultaty i bardzo polepszylo moj angielski. Polecam!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2015

Do Olgi chodziłam na włoski od podstaw. Jest świetnym koreptytorem! Przede wszystkim stawia na język w praktyce a nie na sztywne reguły ! To duży plus ☺ jeśli tylko będę mogła na pewno będę kontynuowała naukę z Olgą. Polecam!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2015

Olga jest świetnym korepetytorem. Nigdy wcześniej nauka języka obcego nie przychodziła mi tak łatwo. Olga kładzie nacisk przede wszystkim na rozmowę. Wcześniej bałam się rozmawiać w języku angielskim. Po niespełna 2 miesiącach zajęć z Olgą takich oporów już nie miałam. Zdecydowanie polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2015

Żaden wcześniejszy kurs angielskiego nie dał mi tyle, ile kilkanaście miesięcy konwersacji z Olgą. W końcu przełamałam strach przed mówieniem i wiele się nauczyłam. Olga to miła, kompetentna i wymagająca nauczycielka. W przyszłości chciałabym rozpocząć naukę włoskiego i jeśli to nastapi, to na pewno wybiorę lekcję z Olgą. Bardzo polecam!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2015

Olga super prowadzi zajęcia. Czysta praktyka. Człowiek aż chce się uczyć ;) polecam w stu procentach

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Korepetycje zakończyłam już w czerwcu, więc przez ten czas miałam kilka możliwości posługiwania się angielskim. Zajęcia z Olgą z pewnością dodały mi pewności siebie i zmniejszyły strach przed mówieniem. Dlatego polecam szczególnie dla osób opornych w mówieniu ;) Poza tym, Olga dobrze mobilizuje do nauki słówek, co w końcu jest najważniejsze :) Pozdrawiam i polecam.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2015

Nauka z Olgą to czysta przyjemność.Jest rzetelna (nigdy nie odwołuje zajęć), punktualna i sumienna. Wymaga od siebie i od swoich uczniów. Nie narzuca formy pracy lecz dostosowuje ją do indywidualnych mozliwości ucznia. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze z cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem. Przy moim braku talentu do nauki języków obcych w stosunkowo krótkim czasie nauczyła mnie bardzo dużo i mam nadzieję, że jeszcze nauczy. Z pełna odpowiedzialnością polecam zajęcia z Olgą.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2015

Bardzo dobra i konkretna korepetytorka. Uczy praktycznie, o wiele skuteczniej niż w szkole. Dużo wymaga od ucznia, co dodatkowo mobilizuje do nauki. Lekcje zawsze przebiegają w miłej atmosferze. W kilka miesięcy zrobiłem ogromny postęp, a co najważniejsze Olga nauczyła mnie mówić pewnie i swobodnie na każdy temat! Bardzo polecam ;)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Bardzo dobra korepetytorka. Profesjonalne podejście do zajęć jak i uczestnika. Podczas zajęć duży nacisk jest kładziony na mówienie (głównie uczestnika). Jest osobą wymagającą, a zarazem sympatyczną i cierpliwą ( :) ). Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Kejt
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2015

Korepetycje u Olgi to poprostu strzał w dziesiątkę! Od zawsze miałam problemy z mowieniem, szukałam pomocy u rożnych korepetytorów, ale dopiero podczas zajęć z Olga bariery poscily. Jesli chcecie naprawde nauczyć sie swobodnie wypowiadać na każdy temat, to nie czekajcie tylko dzwońcie do Olgi! :))) a tak btw, Olga dziekuuuuuuje, bo miedzy innymi dzieki Tobie, jestem teraz w stanach i spełniam swoje marzenia! :)

avatar
Daga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2015

Wspaniała korepetytorka, super koleżanka i bardzo pozytywna dziewczyna!! Zgłosiłam się do niej przed wylotem do USA, uczyłyśmy się razem kilka miesięcy, ten czas wystarczył bym mogła polecieć i posługiwać się angielskim w dużym stopniu komunikatywności.
Baaardzo polecam!! i pozdrawiam z Kalifornii :)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2015

Świetny korepetytor. Bardzo fajna dziewczyna. Spotkania na Skype z nią to czysta przyjemność. Bardzo dużo mnie nauczyła i mam nadzieję, że jeszcze nauczy. Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2015

Pół roku z Olgą i już płynnie śmigam po angielsku :) bardzo polecam, nie nudziłam się wcale, lekcje są ciekawe i zgadzam się z resztą, że kładziony jest nacisk na wymowę.

avatar
Stefania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2014

nauczyłam się włoskiego z Olgą bardzo szybko. Olga spędziła dużo czasu we Włoszech, dlatego uczy tylko praktycznych rzeczy, najważniejsze jest oczywiście mówienie.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2014

Olga jest bardzo dobrym korepetytorem, kładzie bardzo duży nacisk na mówienie, jest wymagająca a przy tym bardzo sympatyczna i cierpliwa, świetnie motywowała do nauki polecam w 100%!

avatar
Robert I
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2014

Zgadzam się z poniższymi pozytywnymi opiniami. Bardzo duży kładziony jest nacisk na wymowę (co niejednokrotnie jest pomijane w szkole, a jest to umięjetnośc najistoniejsza w dobrej komunikacji).
Pozdrawiam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2013

Polecam zajęcia z Olgą, bardzo róznorodne materiały, super przejrzyste tłumaczenie i przede wszystkim mnótwo, mnóstwo mówienia. Jeżeli chodzi o gramatykę to w końcu mogę powiedzieć , e jest prosta !! Czas płynie bardzo szybko i człowiek nawet nie wie, kiedy nauczył się tak płynnie i poprawnie mówić !! Polecam !!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2013

Nauka języka zawsze była dla mnie stresującym doświadczeniem, ponieważ jego przyswajanie nie przychodzi mi z łatwością. Nie mówiąc o mówieniu ! Lekcje z Olgą, która mówi w kilku językach zmieniły moje negatywne nastawienie do angielskiego. Nauczyciel zaraża pasją i motywuje bardzo do systematycznej nauki.

avatar
Emi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2013

Wymagająca i zarazem wyrozumiała :) Podstawa na zajęciach to rozmowa, co pozwala przełamać barierę językową. Serdecznie polecam!:)

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2013

Pani Olga to nauczycielka z ogromną wiedzą językową i bezstresowym podejściem do dzieci. Moja córka od razu ją pokochała i z niecierpliwością czekała na kolejne lekcje. Konkretna i wymagająca, ale stwarzająca przyjazną atmosferę podczas zajęć.
Polecam!!!

avatar
Aśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
20 września 2013

Nauczycielka z wiedzą, podejściem oraz cierpliwością . Polecam jej osobę wszystkim, którzy chcą bezstresowo zacząć bądź kontynuować przygodę z językiem anielskim, zwłaszcza jeśli ktoś chciałby przełamać barierę językową.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2013

Polecam !!!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2013

Świetna,kochana,cudowna nauczycielka.Doskonale prowadzi zajęcia motywując do dalszej nauki.Najlepsza jaka istnieje.Bardzo polecam!!

avatar
Aleks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2013

swietna nauczycielka) ciekawie zajecia, sam przekonalem sie)
angielski znam juz o wiele razy lepiej. szczerze polecam :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2013

Mój syn w końcu przekonał się, że język angielski jest potrzebny.
Nauczyciel już zwrócił uwagę na jego wiedzę. To niesamowite, że w tak krótkim czasie ( bo zaledwie w ciągu roku ) tak przyswoił język, dlatego że korepetytorka jest bardzo wymagająca i konkretna a przy tym bardzo sympatyczna.
Polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2013

Super korepetytorka, nacisk kładzie przede wszystkim na konwersacje. Juz po kilku lekcjach przełamałam barierę w mówieniu. szczerze polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2012

Olga to najlepsza korepetytorka, z jaką miałam do czynienia. Bardzo zrozumiale (i wyrozumiale:) tłumaczy wszystko, czego nie byłam w stanie pojąć ;) polecam każdemu, komu potrzebny rzetelny, ale i wyluzowany nauczyciel. Te lekcje to sama przyjemność i duża pomoc

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2012

pozytywnie zakrecona korepetytorka!!! :D na lekcji nie mozna sie nudzic. :) godzina zajec z nia to stanowczo za malo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2012

Lekcje są fajnie prowadzone. Widać dziewczyna ogarnięta i zorganizowana :) jestem zadowolona. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2012

zajęcia z Olgą to czysta przyjemność :) zawsze przygotowana, gramatyka dobrze wytłumaczona. Nie można się nudzić na zajęciach:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.