Olga Nurkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Gdańsk
Sopot
Gdynia

Olga Nurkowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Olga Nurkowska

O mnie

Dzień dobry, jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku (2020, dyplom z wyróżnieniem). Ukończyłam również Studium Pedagogiczne. Od 2020 pracuję jako etatowy muzyk orkiestry Opery Bałtyckiej w Gdańsku.Posiadam bogate doświadczenie solowe, kameralne oraz orkiestrowe. Podczas kursów mistrzowskich doskonaliłam swój warsztat pod okiem tak wybitnych muzyków jak Agata Szymczewska, Bartłomiej Nizioł, Alena Baeva, Krzysztof Jakowicz, Konstanty Andrzej Kulka, Piotr Pławner. Jako solistka występowałam między innymi z orkiestrą Filharmonii Koszalińskiej, orkiestrą kameralną i symfoniczną Akademii Muzycznej w Gdańsku.Podczas projektów orkiestrowych miałam zaszczyt występować z muzykami Berliner Philharmoniker (Letnia Akademia Muzyki Scharoun Ensemble der Berliner Philharmoniker w Lusławicach) i Royal Concertgebouw Orchestra Amsterdam. Koncertowałam między innymi w Filharmonii Berlińskiej, Filharmonii Narodowej, Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.Jestem dwukrotną stypendystką Prezesa Rady Ministrów. Trzykrotnie otrzymałam również stypendium Rektora Akademii Muzycznej w Gdańsku dla najlepszych studentów.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 12.2020
Akademia Muzyczna w Gdańsku
Magister
instrumentalistyka, skrzypce
Kursy i szkolenia
.
Letnia Akademia Muzyki Scharoun Ensemble der Berliner Philharmoniker
05.2019
Akademia Orkiestrowa Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu
Doświadczenie
11.2020 - aktualnie
Opera Bałtycka

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2023

Świetny pedagog z odpowiednim podejściem do ucznia. Zajęcia są dobrze zaplanowane i przebiegają w spokojnej atmosferze. Pani Olga szuka mocnych stron ucznia, więc zajęcia nie są stresujące. Anielska cierpliwość i bardzo dobry kontakt z uczniem przynoszą korzyści.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.