Olga Kryukova

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

AKTUALNIE NIE PRZYJMUJĘ NOWYCH UCZNIÓW.
Jestem NATIVE SPEAKERem rosyjskiego i trenerem językowym - cierpliwym, odpowiedzialnym, nie nudnym. Na moich zajęciach 80-90% czasu mówi uczeń.

Jak to działa?
Najpierw przygotowujesz się w domu na podstawie otrzymanych materiałów, potem ćwiczysz i utrwalasz nowy materiał z lektorem. Pozwala to na skuteczne wykorzystywanie czasu na lekcji. Materiały (atrakcyjne i nowoczesne, jasne i konkretne) do następnej lekcji będziesz otrzymywać od razu po zajęciach.

Staramy się nie robić gramatyki podczas lekcji - możesz zrobić to na spokojnie w domu i samodzielnie sprawdzić. Oczywiście może to się zmienić, jeśli będzie potrzeba omówienia trudnego tematu.

Dodatkowo otrzymasz link do  fiszek elektronicznych - pozwalają skutecznie uczyć się słownictwa na komputerze lub telefonie.
To jest doskonała metoda, żeby uczyć się i powtarzać słownictwo w każdych warunkach, wykorzystać czas nawet kiedy stoisz w kolejkach albo jedziesz do pracy.

Nauka języka ma różne cele, niemniej na pewno chcesz rozumieć, mówić i może pisać - sprawnie i bez błędów móc swobodnie rozmawiać po rosyjsku. Jak do tego podejść:

  • Żeby rozumieć trzeba czytać i słuchać : stopniowo, w miarę postępów w nauce, będziesz otrzymywać ode mnie teksty z nagraniami, piosenki, wywiady z ciekawymi ludźmi (do wywiadów wysyłam starannie przygotowane przeze mnie materiały, dotyczące kontekstu historycznego lub kulturowego, słowniczek słów, zadania) , filmy o podróżach do krajów rosyjskojęzycznych (również z materiałami, które ułatwią odbiór).
  • Żeby nie robić błędów warto poznać i zapamiętać reguły (a potem używać ich automatycznie): w tym celu dostaniesz zestaw ćwiczeń gramatycznych z kluczem rozwiązań.
  • Żeby sprawnie i dobrze pisać trzeba pisać: co dwa tygodnie będziesz otrzymywać krótki tekst (albo: krótkie video, piosenkę i wiadomości ze świata jako podstawę do zadań) z otwartym pytaniem. Te zadania będą umieszczone we wspólnym dokumencie Google - razem z innymi uczniami możesz napisać swoją odpowiedź oraz poczytać co piszą inni. Sprawdzam i zaznaczam błędy, które później omawiamy.
    Dostaniesz również wskazówki jak pisać na klawiaturze cyrylicą i jakich zwrotów używać w mowie pisemnej.
  • Żeby rozmawiać, trzeba rozmawiać: właśnie głównie tym się zajmiemy podczas lekcji. Za pomocą różnych gier i ciekawych zadań, opartych na wysłanych wcześniej materiałach, będziemy rozmawiać i opowiadać (szczególnie Ty). Nie nudno. Nie boli.
  • Żeby nie zapomnieć, trzeba powtarzać : robimy to na każdej lekcji również w postaci gier i zadań. Raz na miesiąc (czasami raz na półtora)  robimy podsumowującą lekcję. Regularnie wracamy do już opanowanych materiałów: pomagam tworzyć własną bazę słów i organizować mądre powtórki. Nauka nie pójdzie w las!

Wszystkie zajęcia są bardzo dobrze przemyślane.
Podczas lekcji tworzę notatkę dla Ciebie ze słowami/zdaniami, które sprawiły trudność we wspólnym google dokumencie w czasie rzeczywistym, co również pozwala oszczędzić czas i skupić się całkowicie na mówieniu.

Jest to moja podstawowa praca. Staram się ciągle ulepszać proces nauki. Interesują mnie nowoczesne metody nauczania i mnemotechniki.
Specjalizuję się na pracy z osobami dorosłymi i polskojęzycznymi. Nie prowadzę zajęć dla dzieci. Nie przygotowuję do egzaminów. Nie prowadzę zajęć z języka biznesowego.

Prowadzę działalność, wystawiam faktury.

Nauka przez Skype lub u mnie (okolice Parku Zachodniego)
Pierwsza próbna lekcja (30-40 min) bezpłatna.
Cena  80 zł za 60 min -  (ok.320 zł miesięcznie)
Jeden raz w tygodiu w zupełności wystarczy, ponieważ  będzie dużo samodzielnej pracy pomiędzy zajęciami. 

Zapraszam!
Preferuję kontakt mailowy, gdyż ze względu na rodzaj pracy, nie zawsze mogę odebrać telefonu.
  

P. S. «Велик и могуч русский язык» Л. Н. Толстой.
P. P. S. Zapraszam na mój instagram: dinosauruski
P. P. P. S. Pochodzę z Kazachstanu ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2021

Czy da się wystawić ocenę "celujący"?
Pani Olga jest świetnym nauczycielem , z którym mam przyjemność pracować od ponad 3 lat. Dawno dawno temu ukończyłam filologię rosyjską, przez jakiś czas nie używałam w ogóle języka obcego w bardziej zawansowanym stopniu,, a pani Olga potrafi sprawić, żeby mój język nie zardzewiał na dobre :)
Zajęcia są doskonale przemyślane, bardzo urozmaicone. Życzyłabym sobie takich nauczycieli na studiach czy w szkole, reprezentujących tak kreatywne ale jednocześnie wymagające podejście wobec ucznia.

DINOSAURUS OLGA KRYUKOVA

Спасибо, Камила!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2020

Uczę się z Olgą ponad miesiąc. Podoba mi się jej podejście do nauki. Jej program jest autorski, ciekawy, dostosowany do poziomu. Poza lekcjami, na których mówię 90/95% czasu - co jest świetne; są zadania gramatyczne, pisemne. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ moje poprzednie korepetycje były przewidywalne i nudne. U Olgi zawsze pojawia się element zaskoczenia. Zajęcia przebiegają w baaardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Olga zwraca się tylko po rosyjsku, co też uważam za plus - trzeba umieć wybrnąć z sytuacji, gdzie nie wie się „jak to będzie po rosyjsku”. Podsumowując - bardzo polecam! :)

DINOSAURUS OLGA KRYUKOVA

Спасибо, Паулина!

avatar
Мацей
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Polecam lekcje z Olgą. W krótkim czasie zacząłem mówić po rosyjsku. Podobają mi się metody, które nie polegają na żmudnym przerabianiu podręcznika a faktycznym mówieniu. To rzetelna i uczciwa nauczycielka.

DINOSAURUS OLGA KRYUKOVA

Спасибо, Мачей :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2018

Olga jest najlepszą nauczycielką, jaką kiedykolwiek spotkałam. Dzięki jej wyjątkowemu sposobowi uczenia bardzo szybko zaczęłam mówić, a po wyjeździe do Rosji bez problemu porozumiewałam. Olga uczy słów, które realnie przydają się w rozmowach. Bardzo polecam!

DINOSAURUS OLGA KRYUKOVA

Спасибо, Вероника! :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2018

Mogę powiedzieć z ręką na sercu, że Olga jest znakomitą nauczycielką, w dodatku obdarzoną niesamowitym wyczuciem językowym (potrafię to rozpoznać, bo piszę książki). Olga wie, które słowo czy wyrażenie najlepiej pasuje do sytuacji. Uczę się u niej pół roku (przez skype’a); jest mi trochę łatwiej, bo kiedyś miałem rosyjski w szkole – ale tylko trochę, gdyż niewiele wyniosłem z tamtej nauki. A teraz? Niedawno pojechałem do Tallina, gdzie nie tylko rozmawiałem z Rosjanami, ale też zauważyłem, że mówią właśnie tak, jak uczy mnie Olga (swoją drogą bez rosyjskiego w Tallinie trudno, wielu mieszkańców nie zna angielskiego albo zna go bardzo słabo). Jest przy tym ogromnie sympatyczna i sprawnie korzysta z mediów elektronicznych, m.in. podaje linki do rosyjskich programów i wywiadów (bierze pod uwagę zainteresowania ucznia). Jej materiały nie tylko uczą języka – dzięki nim można poznać Rosjan (ciągle się przekonuję, że miałem głowę nabitą stereotypami). I rzeczywiście jest tak, że 80-90% czasu mówię ja. Szczerze polecam Olgę każdemu, kto chce się nauczyć rosyjskiego; to naprawdę dobry adres.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2018

Na Panią Olgę trafiłam przez zupełny przypadek, teraz polecam ją wszytskim osobom, chcącym uczyć się języka rosyjskiego, przez ponad rok nauki, zrobiłam, w moim odczuciu, duży postęp. Jej lekcje są bardzo dobrze zorganizowane, przemyślane i zaplanowane. Pani Olga znakomicie dobiera materiały do samodzielnej nauki poza lekcjami, są interesujące i wciągające:) Po takich lekcjach wyjazd do Rosji i rozmawianie z mieszkańcami to była wielka przyjemność. Bardzo polecam te zajęcia! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2017

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Olgę jako moją pierwszą nauczycielkę online języka rosyjskiego! Uczę się od roku i widzę niesamowite postępy. Olga sprawia, że nauka jest ogromną przyjemnością, język staje się łatwy i piękny! Motywuje do działania, organizuje powtórki, zapewnia ciekawe słownictwo i niezbędną gramatykę. Do każdej lekcji rzetelnie się przygotowuje. Sama jestem filologiem z wykształcenia i również uczę języka obcego, więc wiem jak rozpoznać dobrą nauczycielkę. Jeśli szukacie pomocy w nauce rosyjskiego, to oto znaleźliście ;) Powodzenia!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2017

Od dwóch lat uczę osoby rosyjskojęzyczne języka polskiego (jako obcego), przez co zapragnęłam poznać język swoich uczniów - i jako nauczycielka mogę z czystym sumieniem gorąco polecić lekcje Olgi. Olga jest zawsze przygotowana i pełna pomysłów do zajęć, do tego jest osobą zjednującą sympatię i zawsze uśmiechniętą. Lekcje są dynamiczne, często zmieniane są rodzaje aktywności, co jest ważne przy dłuższych spotkaniach, by pracować efektywnie. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, dlatego nie stresuję się tym, że podczas mówienia popełniam błędy. Co tydzień dostaję do domu mnóstwo dodatkowych materiałów, głównie obejmujących gramatykę, dzięki czemu podczas zajęć możemy skupić się na mówieniu i rozumieniu. Oprócz tego Olga chętnie dzieli się piosenkami i filmami, co również bardzo pozytywnie wpływa na naukę języka. Na zadawane przeze mnie pytania, a jestem z natury dosyć dociekliwa i dokładna, Olga prawie zawsze zna odpowiedź - kiedy czegoś nie jest pewna (a tylko dobry nauczyciel przyzna się, że czegoś nie wie!), zawsze poświęca czas na zgłębienie tematu i wraca do niego na następnej lekcji. Bardzo podoba mi się też sposób tworzenia podczas lekcji przez Olgę notatek, które wręcza mi po zajęciach - nie marnujemy bowiem czasu na to, bym sama wszystko zapisywała. Olga jak mało kto potrafi zmotywować do nauki, i chociaż na co dzień mam mało czasu, staram się zawsze poświęcić dłuższą chwilę na przygotowanie do zajęć. Myślę, że nie mogłam trafić na lepszą nauczycielkę :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2017

Jej sposób nauczania jest super! Jak dla mnie: NAJLEPSZA!!! :D

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2017

Rewelacja, niesamowita w podejściu do ucznia. Duże umiejętności. Olga jest bardzo cierpliwa, mało tego, przez okres wspólnej nauki nie zdarzyły mi się jeszcze chwile zwątpienia!!! :).

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2017

Przygotowywałam się z Olą do matury. Bardzo dziękuję za poświęcony czas, energię i zapał!!!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2017

Po15 lekcjach, ze spokojnym sumieniem mogę polecić wszystkim :)
uczymy się przez Skype i jest super. Jak dla mnie nawet wygodniej niż podczas tradycyjnych lekcji. Oszczędzam czas na dojazdy, a materiały dostaję od razu na maila! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2017

Moim marzeniem zawsze była nauka języka Rosyjskiego. Trafiłam na Olę i dzięki niej spełniam swoje marzenie. Ma niesamowite podejście do uczniów, korzystamy z bardzo przyjemnych materiałów, które między lekcjami służą mi do indywidualnej nauki. Przede wszystkim ma świetne podejście i potrafi motywować.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2017

Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie do matury. Wynik ponad 90% mówi sam za siebie!!! Najlepsza nauczycielka!!!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2017

Z całą odpowiedzialnością daję najwyższą ocenę. Dwa miesiące od rozpoczęcia nauki pojechałem do Gruzji i byłem w stanie rozmawiać ze wszystkim ludźmi po rosyjsku!!! Ogromnie dziękuję!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Jest to nauczycielka, która jako jedna z niewielu potrafi do mnie dotrzeć i skutecznie uczyć języka. Przed każdymi zajęciami zastaję zapoznana z materiałem, który będziemy przerabiać, więc zawsze mam dużo czasu aby małymi partiami regularnie się przygotowywać się do lekcji.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Lekcje z Olgą przeszły moje oczekiwania! Już po 2 miesiącach porozumiewałam się po rosyjsku! Bardzo dziękuję!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2017

Świetna, profesjonalna nauczycielka! Rosyjskiego jest w stanie nauczyć każdego!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Pani Olga była moją nauczycielką podczas jej pobytu w Częstochowie. Wiem, że teraz przeprowadziła się do Wrocławia. Na uwagę zasługuje jej wybitne zaangażowanie w prowadzone przez nią zajęcia. Jako nauczyciel podchodzi do nauki profesjonalnie i rzetelnie, jednocześnie na zajęciach zawsze panowała miła atmosfera. Pani Olgo, dziękuję i powodzenia!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2017

Lepszej osoby jak Olga nie sposób znaleźć. Jest super pod każdym względem. Potrafi zmobilizować do nauki, kiedy potrzeba dzięki swojej osobowości sił dodać i nauczyć nawet największego matoła

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2017

Olga jest super nauczycielką, zawsze bardzo dobrze przygotowaną do zajęć. Ma świetny system nauczania. Zawsze przez zajęciami dostaję materiał, który będziemy omawiać, dzięki czemu lekcje są efektywne a ja się nie stresuje. Po zajęciach dostaje materiał z rzeczami, które sprawiły mi trudność. A do tego wszystkiego Olga jest bardzo miłą, sympatyczną osobą, lekcje z nią są prawdziwą przyjemnością. Zdecydowanie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.