Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Sopot
Kosakowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 - 85 / 60 min

Olga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Zacznij mówić! Jestem doświadczonym lektorem i prowadzę profesjonalne korepetycje dla dorosłych - nacisk na konwersacje, dla dzieci, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i średniej szkoły.  Również zajcia online. Ciekawe własne metody dla maluchów i szkolniaków! Przygotowanie do egzaminów, matury, FCE, CAE, innych certyfikatów oraz szkół obcojęzycznych w Gdyni. Warsztaty tematyczne dla dzieci (np. gotowanie po angielsku, zajęcia taneczne z językiem angielskim).
Możliwa nauka od podstaw, pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowanie do konkursów językowych. Nacisk na konwersacje w języku angielskim (uczeń odcięty od języka ojczystego).
Idealne zajęcia dla nieśmiałych, przełamywanie bariery językowej. Starannie dobrane materiały i układ zajęć łączący zabawę z praktycznym przełożeniem nabywanych umiejętności na porozumiewanie się po angielsku.

Zajęcia odbywają się wyłącznie u nauczyciela.
Istnieje możliwość nauki w grupach, gdyż prowadzę małą szkołę językową.

Adres: Gdynia Śródmieście

Zapraszam!

czyli 70 zł/45 minut - z dziećmi
80-90 zł / 60 min  - z dorosłym
ONLINE SKYPE - 70zł / h

Doświadczenie:
Udzielam korepetycji od 9 lat. Ukończyłam Kolegium Języków Obcych w Krakowie i studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim - filologia angielska oraz odbyłam wiele szkoleń i konferencji. Na bieżąco współpracuje z wydawnictwami Pearson, Cambridge i Oxford oraz biorę udział w seminariach. Uczę dzieci od przedszkola, młodzież i dorosłych. Przygotowywałam do egzaminów gimnazjalnych, matury, poprawkowych, akademickich, FCE, CAE i wielu innych.

Certyfikaty:
CAE, CPE, magister filologii angielskiej

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2014 - 09.2016
Uniwersytet Gdański
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2016

Pani Olga jest fantastycznym nauczycielem. Lekcje są zaplanowane i sumiennie przeprowadzane, nie ma marnowania czasu. Jest profesjonalistką. Potrafi dostosować poziom do umiejętności. Niezmiernie cenię sobie to, że Pani Olga nie odwołuje zajęć (przez co mogę systematycznie się uczyć i iść do przodu z materiałem). Zajęcia przeprowadzane są w miłej atmosferze. Pani Olga jest bardzo kompetentna, miła i cierpliwa, umie motywować do nauki. Uczyć się trzeba dużo, nie ma taryfy ulgowej, prace domowe, nauka słownictwa, testy, gramatyka ale to jest normalne jeśli się chce osiągnąć swój cel - trzeba się uczyć, a to wszystko procentuje i widać efekty :) Pani Olga jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i zależy Jej na tym, aby uczeń dobrze znał język i osiągnął swój cel – bardzo to cenię, bo mało jest takich nauczycieli - dziękuję Pani Olgo :) Polecam tym którzy chcą dobrze znać angielski i osiągnąć swój cel !

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2016

Jeśli chodzi o zajęcia z tym Olgą, miałem przyjemność uczestniczyć w lekcjach zarówno angielskiego - przygotowanie do FCE. Olga zaimponowała mi swoją umiejętnością przekazywania wiedzy oraz swoimi zdolnościami językowymi. Dzięki lekcjom wskoczyłem o jeden poziom wyżej z angielskim, pomyślnie zdałem egzamin oraz przełamałem brak pewności siebie w mówieniu. Olga jest bardzo miłą osobą, gorąco polecam !
Poza tym Mikołaj jest bardzo sympatyczną osobą. Każde spotkanie było dla mnie przyjemnością. Bardzo polecam współpracę.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Bardzo miła i cierpliwa osoba, mój syn (4 lata) uwielbia i lekcje i nauczycielkę. Olga potrafi dostosować program do wieku dziecka. Poprzez gry i zabawy dziecko szybko uczy się słówek i prostych zdań. Olga potrafi skupić na sobie uwagę dzieci, które "nie siedzą na miejscu dłużej niż przez 5 min." Mój syn taki właśnie jest a u Olgi uczestniczył w zajęciach trwających 45 min. i zawsze wychodził z nich uśmiechnięty i zadowolony. Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2016

Miło, profesjonalnie, z usmiechem na twarzy, poziom dostosowany do dziecka, moj syn uwielbia chodzic na zajecia, a to najwazniejsze! Fajnie wyposazone pomieszczenie do nauki, zajecia bardzo urozmaicone co sprawia ze dziecko szybko lapie jezyk:)

avatar
Danny Moody
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Pełen profesjonalizm! Zdecydowanie polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.