Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

УЛЫБНИСЬ!Chcesz zrozumieć co to znaczy?Zapraszam na korepetycje z JEZYKA ROSYJSKIEGO z native speakerem!Jestem z Białorusi i już przez 4 lata uczę języka rosyjskiego. Moją pasją jest nauka języków obcych i dlatego cały czas próbuję udoskonalić metodę nauczania.Wspólnie ustalimy poziom znajomości języka i dopasujemy sposób nauczania do Twoich indywidualnych potrzeb.Dołącz do 250 milionów ludzi, którzy rozmawiają po rosyjsku, poznaj ciekawą kulturę, poszerz swoje horyzonty.Pierwsze zajęcia – GRATIS!Dni zajęć i cena – do ustalenia. Możliwy dojazd.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2019

Współpracowałem z Olgą 4 miesiące, osoba miła, cierpliwa i kompetentna, niewątpliwie zaangażowana w swoją pracę. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.