Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Inowrocław
Język angielski60 / 60 min

Olga

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Język angielski to moja pasja, a pomoc innym, to dla mnie przyjemność. W liceum uczęszczałam do klasy z rozszerzonym językiem angielskim. Maturę ustną zdałam na 100%. Korepetycji udzielam od sześciu lat. Pomagałam w nauce nawet uczniom z IB. 
Posługuję się językiem brytyjskim jak i amerykańskim.
Chętnie pomogę w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty oraz matury.
Staram się uczyć języka angielskiego poprzez zabawę. Ze względu na to, że jestem młodą osobą, to świetnie sobie radzę z dziećmi.
Jeśli Twoje dziecko ma problem z językiem angielskim, to na pewno mu pomogę. A może chcesz mu zapewnić lepszą przyszłość i już od małego pragniesz, by Twoje dziecko posługiwało się w sposób swobodny w obcym języku?
Jeśli masz problem z wymową lub wstydzisz się mówić po angielsku, to Cię nauczę swobody w mowie. Nigdy nie będę śmiać się z Twoich błędów - nawet jeśli słowo "love" źle przeczytasz ;)
Jedynie nie nauczę Cię słówek ;) To musisz zrobić sam/a! :)

Udzielam również korepetycji z matematyki. Możesz spojrzeć w moje pozostałe ogłoszenia :)

Jeśli nie odbieram telefonu, można wysłać sms-a. Na pewno odpiszę.

Zajęcia u nauczyciela 60zł/h
Zajęcia u ucznia 80 zł/h

 

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 02.2019
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Inżynier
02.2019 - aktualnie
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Iweta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2020

Zajęcia online bardzo fajne. Polecam każdemu :-).

avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Zdałem poprawkę, dzięki!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Dziękuję za korepetycje i poświęcony mi czas! 3 lata na korepetycjach pozwoliły mi zdać maturę. Bałam się przestrasznie, ale udało się i zawdzięczam to Tobie :) Z wielkim sercem polecam Olgę. Nie tylko za to, że dobrze uczy, ale przede wszystkim za wyrozumiałość i pogodę ducha :) I ten doping :D Naprawdę miło jest jak ktoś w nas wierzy, pomimo że sami w siebie nie wierzymy. PS, dostałam się na medycynę, a bez Olgi bym nie dała rady nigdy tej matematyki zdać na takim poziomie :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Dziękuję przeogromnie! Nie dawałem sobie rady z analizą matematyczną, a najgorsze to były całki. Byłem już u kilku osób na korkach, ale nikt nie umiał zbyt dobrze wytłumaczyć. W 100% polecam Olgę. Jest super miła i na pewno umie wytłumaczyć.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Wielkie podziekowania dla Olgi. Od drugiej klasy liceum chodzilam na matematyke. Nie bylam w matfizie, ale chcialam zdawac rozszerzona matme. Olga nauczyla mnie tak duzo, ze zdalam na 90% rozszerzona matematyke! Dziekuje x100!!!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Mój syn od trzeciej gimnazjum uczęszczał do Pani Olgi na korepetycje z matematyki, a od drugiej liceum dodatkowo z języka angielskiego. Wcześniej jego oceny były przeciętne, ale później się poprawił. Na zajęciach panuje miła atmosfera, polecam wszystkim zdecydowanie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.