Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski70 - 85 / 60 min

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

FRANCUSKI -
POMOC DORAŹNA I DŁUGOTERMINOWA

  - Chcesz nauczyć się francuskiego?
- Potrzebujesz usystematyzowania wiedzy?
- A może po prostu masz ochotę na konwersacje przy filiżance dobrej kawy?

Voilà, je suis là. 
Mam na imię Ola i z przyjemnością pomogę Ci zaprzyjaźnić się z zawiłościami języka francuskiego oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jestem absolwentką studiów magisterskich  Université de Lorraine kierunku LEA (Langues Etrangères Appliqués : français-anglais), filologii romańskiej oraz pedagogiki.

Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej z dziećmi i dorosłymi, jak i również warsztat tłumaczeniowy. Odbyłam staż w szkole podstawowej w Bordeaux. Pracowałam jako tłumacz na terenie Francji. 

Specjalizuję się w przygotowaniu do matury z języka francuskiego, a także certyfikatów DELF i DALF. 
A także… chętnie pomogę Ci poznać język francuski, zacząć naukę od podstaw, nadrobić zaległości i popracować nad kompetencjami językowymi, które są dla Ciebie najważniejsze.

Pracę z uczniem dostosowuję do jego indywidualnych potrzeb.
Wspólnie opracujemy plan działania oraz skupimy się na konkretnych celach. Zawsze ceniłam sobie dynamiczne i urozmaicone prowadzenie zajęć i takie też proponuję. Dodatkowo, pełne zaangażowanie i przyjazna atmosfera gwarantowana.

P.S Francuski nie gryzie, a ja tym bardziej ! 

Zajęcia w formie on-line w cenie 70 zł za 60 min

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 03.2015
Université de Bordeaux - ERASMUS +
01.2016 - 06.2016
Université de Lorraine - ERASMUS +
10.2016 - 06.2018
Université de Lorraine
Magister
LEA (Langues étrangères appliquées)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2016

Współpraca z Olą dobrze przygotowała mnie do olimpiady, zgadzam się w pełni z wypowiedziami moich poprzedniczek, dzięki niej zostałam laureatką z języka francuskiego. Zmotywowała mnie do pracy, przekonała do prowadzenia konwersacji w tym języku. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć i pełna energii. Polecam! :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

W krótkim czasie Ola świetnie przygotowała mnie do olimpiady z francuskiego. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii sprawiała, że zajęcia z nią były czystą przyjemnością. Jest bardzo cierpliwa i zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Szczerze polecam! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Ola jest najlepszą korepetytorką, z jaką kiedykolwiek miałam przyjemność się uczyć. Bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Dokładnie tłumaczy wszelkie zawiłości i niesamowicie motywuje do ciężkiej pracy. Konwersacje są bardzo ciekawe, a przy tym na luzie. Ola zapewnia całe mnóstwo materiałów dydaktycznych i nigdy nie wylicza zajęć co do minuty. :) Dzięki niej poprawiłam nie tylko moje kompetencje językowe, ale przede wszystkim pokochałam na nowo język francuski. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.