Ola Szcześnik

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Warszawa (Białołęka)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam. Jestem pedagogiem specjalnym- oligofrenopedagog, tyflopedagog, praca z dziećmi ze spektrum oraz w normie rozwojowej.  Chętnie pomogę Twojemu dziecku w odrabianiu lekcji, przyswajaniu treści edukacyjnych, przygotuję do egzaminu, poprowadzę terapię. Zakres pomocy jaki oferuję to m.in.: Terapia ręki. Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne. Zajęcia ogólnorozwojowe ( edukacja przedszkolna oraz wczesnoszkolna). Swoją pracę opieram na holistycznym podejściu do dziecka.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2023

Serdecznie polecam Panią Ole. Mój syn uwielbiał zajęcia z p. Olą. Kocha to co robi, to więcej niż powołanie do swojej pracy.

Ola Szcześnik

Pani Aniu bardzo dziękuję za dobre słowo! ☺️ Pozdrawiam serdecznie

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2023

Bardzo polecam Panią Olę. Jest to osoba ze wspaniałym podejściem do dzieci. Nawiązuje z dzieckiem relację, dzięki czemu efekty pracy są bardzo zadowalające. Dzięki pracy Pani Oli w przedszkolu, Syn bez problemu ukończył właśnie 2 klasę:)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2023

Dziękuję losowi, że postawił nam Panią Olę na drodze naszego dziecka. To osoba posiadająca wiedzę, empatię, cierpliwość i wytrwałość, wykonuje swoją pracę z pasją.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2023

Bardzo polecam Panią Olę. Nasza córka szybko nawiązała relacje, lubila chodzić na zajecia, efekty terapii były dla nas jako rodziców zadowalające.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2023

Pani Ola jest osobą ciepłą, zaangażowaną, ma ogromną wiedzę o rozwoju dziecka i potrafi dostosować zajęcia do indywidualnych wymagań dziecka a także utrzymać uwagę dziecka na zadaniu, co bywało nie lada wyzwaniem w naszym przypadku. Polecam z całego serca panią Olę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.