Aleksandra Kreft

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Gdynia (Chylonia +1)

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem dyplomowanym edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego z 14-  letnim doświadczeniem. Pracuję w szkole. Ukończyłam również kurs Montessori i przez wiele lat pracowałam jako nauczyciel w placówce Montessori. Posiadam liczne kursy doskonalące, jak i studia podyplomowe. Jednocześnie jestem też logopedą. Praca z dziećmi przynosi mi dużo radości i satysfakcji, a wspólne pokonywanie trudności edukacyjnych, osiąganie sukcesów motywuje do pracy.

Chętnie pomogę uczniom z problemami edukacyjnymi, jak i popracuję z dzieckiem zdolnym, żeby mogło osiągnąć jeszcze większe sukcesy.

W pracy daję przede wszystkim swoim uczniom wsparcie w osiąganiu samodzielności, odpowiedzialności za własną naukę oraz czerpanie przez dziecko satysfakcji z własnych działań.

Oferuję:
- pomoc i dalszą pracę z dzieckiem zdolnym;
- przygotowanie do konkursu;
- pomoc w nauce czytania, pisania, matematyki, przyrody;
- wsparcie w edukacji domowej;
- pracę wyrównawczą (np. po dłuższej chorobie, nieobecności w szkole, wspólne nadrobienie zaległości  itp.),
- zajęcia przygotowujące do podjęcia nauki w szkole,

*każde zajęcia dobieram indywidualnie, odpowiednio do wiedzy, potrzeb oraz zainteresowań ucznia;

*posiadam mnóstwo zróżnicowanych materiałów pomocniczych;

Zajęcia prowadzę w Gdyni Chylonii ul. Wejherowska. Mam specjalnie przygotowane pomieszczenie, z zapleczem materiałów edukacyjnych. 

Drodzy Rodzice, jeśli jesteście zainteresowani współpracą zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zaproponuję wówczas pierwsze spotkanie, podczas którego będziemy mogli poznać się bliżej, odpowiem Państwu i dziecku na nurtujące Was pytania, a jednocześnie ustalimy plan działania w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.