Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Ełk

Ola Knyś

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Ola Knyś

O mnie

Jestem kreatywną osobą, która uwielbia podróże, przyrodę i zawsze chętnie próbuje nowych rzeczy. Uwielbiam języki obce, a tłumaczenie nawet najtrudniejszych zagadnień sprawia mi ogromną satysfakcję. :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2021
CELI 4
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Marcela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2024

Zajęcia prowadzone przez Olę są niezwykle różnorodne - obejmują np. pracę z artykułami oraz tłumaczenie i analizę tekstów włoskich piosenek, jak i klasyczne ćwiczenia z gramatyki. Ola jest bardzo kreatywna i pomysłowa, przygotowuje niezwykle przejrzyste materiały i potrafi w obrazowy sposób wyjaśnić nawet najtrudniejsze zagadnienia. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej miłości do włoskiej kultury i kraju. Jej opowieści pełne są ciekawostek, których nie znajdzie się w podręcznikach do nauki języka. Dodatkowo, Ola zapisuje wszystkie notatki w pliku online, co umożliwia mi skupienie się w pełni na lekcji, a później powrócenie do notatek w dogodnym czasie. Ola jest niezwykłą nauczycielką, a decyzja o rozpoczęciu z nią lekcji okazała się jednym z najlepszych wyborów, jakie mogłam podjąć w ostatnim czasie. Polecam każdemu z całego serca!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2023

Uczę się już z Olą ponad pół roku. Zauważyłam już duże postępy. Praca własną i fachowe podejście Oli pomogły mi w przełamaniu trudów wdrożenia się w naukę. Gorąco polecam. Jest osobą sumienna i dobrze ucxy.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2023

Bardzo atrakcyjne zajecia wloskiego.Jako osoba dorosla czuje sie bardzo komfortowo bez wzgledu na stan mojej wiedzy. Pani Ola jest zawsze przygotowana do zajec oraz bardzo zaangazowana. Bardzo zalezalo mi zeby ktos wymagal ode mnie jak najwiecej i tak wlasnie sie dzieje. Serdecznie polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2023

Super zajęcia, gdzie nie brakuje absolutnie niczego :-) Jest czas na gramatykę, słówka, włoską kulturę, słuchanie, pisanie, czytanie. Ola jest zawsze idealnie przygotowana! Polecam!

avatar
oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2023

nauke z Pania Ola rozpoczelam okolo trzech miesięcy temu i naprawdę zauwazylam ogromne postępy w mojej znajomosci jezyka wloskiego. Pani Ola uczy w przemilej i luzniej atmosferze, a na zajeciach wykorzystuje swietnie przygotowane materialy. od poczatku uczy mowienia po wlosku, opowiadamy sobie jak nasz dzien wygladal w tym jezyku, co robilysmy w danym dniu itd. nawet moja mlodsza siostra zalapala sie na zajęcia z Pania Ola i twierdzi ze jest bardzo zadowolona, a sama Pani jest niezmiernie mila. mala chodzi na zajecia bez stresu, a pozniej mi opowiada co przerobila na konkretnej lekcji.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2023

Uczę się włoskiego z Olą praktycznie od zera. Ola jest mega sympatyczną i pozytywną osobą, widać że język włoski jest jej pasją. Prowadzi lekcje w ciekawy sposób, wykorzystując różnorodne materiały, w tym te odnoszące się do kultury Włoch. Gramatykę tłumaczy w prosty sposób, wykorzystując dużo życiowych przykładów. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.