BajBio Aleksandra Tracz

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Żerniki Wrocławskie
Żórawina
Mędłów
Kraków
Siechnice
Wysoka
Święta Katarzyna
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

ZAPISY NA rok szkolny  2024/2025 oraz kolejne.

tel/sms:   884-307-270

Witam serdecznie ;)

Przygotowuję uczniów do matury z biologii ( zgodnie z wymaganiami CKE ) oraz pomagam w nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do testu, czy kartkówki.

Posiadam wykształcenie uprawniające do nauki w szkole:

  • mgr biologii z chemią nauczycielską (specjalność genetyka eksperymentalna)  Uniwersytet Wrocławski 
  • mgr pedagogiki - poradnictwo psychopedagogiczne
     Uniwersytet Wrocławski
  • 15 letnie doświadczenie korepetytora oraz pracy z dziećmi i młodzieżą 

Na zajęcia przygotowuję bardzo dużo pomocnych materiałów :
animacji,
schematów,
ćwiczeń,
zakładek pamięci,
prezentacji, 
bardzo duża liczba zadań (w tym matur) w tym wiele autorskich materiałów oraz projektów związanych z maturą z biologii, więcej informacji na FB:

  • Fb : BajBio 
  • grupy : PROJEKT MATURA Z BIOLOGII/ NAJCZĘŚĆIEJ POPEŁNIANE BŁĘDY NA BIOLOGII/ BAJECZNIE PROSTA BIOLOGIA
  • INSTAGRAM: BajBio

Największą uwagę poświęcam zadaniom i nauczeniu rozwiązywania ich tak, aby poprawnie trafić w klucz .
Szczególne znaczenie ma dla mnie nauka poprawnego wnioskowania i zrozumienia tematu , by żadne zadanie w przyszłości nie sprawiło problemu.

PREFERUJĘ KONTAKT TELEFONICZNY (SMS) :  884 - 307 -270 

Na pierwszym miejscu stawiam na logiczne rozumowanie, a nie tzw. "wkuwanie na pamięć", co jest dziś podstawą do otrzymania maksymalnej ilości punktów na maturze. Swoją drugą pracę magisterską pisałam na temat uczenia się, roli mózgu w tym procesie i różnorodnych metodach dydaktycznych. Jest to moja ogromna pasja, więc z chęcią też dzielę się nią na zajęciach.

Na każde zajęcia przygotowuję spory plik materiałów , pomocne schematy oraz dużą liczbę zadań maturalnych zebranych tak, aby po kilku miesiącach stanowiły świetną powtórkę. Wszystkie zadania sprawdzamy i omawiamy, a każdy błąd jest dokładnie korygowany na zajęciach i dopracowywany tak, aby był jasny i  nie pojawił się ponownie. Wszystkie działy zakończone są podsumowaniem, które sprawdza dotychczasową wiedzę, co dodatkowo systematyzuje wiedzę.

Skutecznie udało mi się wypracować system przygotowania do matury, który zapewnia bardzo wysoką zdawalność oraz daje możliwość zebrania przez uczniów potrzebnych materiałów i wiedzy zapewniających szybką i efektywną powtórkę tuż przed samą maturą. Przygotowując swoje zajęcia korzystam z niemalże wszystkich dostępnych na rynku podręczników, repetytoriów i zbiorów zadań do biologii, także posiadam szeroką i zarazem skumulowaną wiedzę z zakresu przygotowania do matury z biologii . Moje zajęcia są także pomocne w dalszym kształceniu, gdyż uczę analizowania i łączenia biologicznych faktów .

CENA:

(1 osoba) -  1,5h - 90 min.
zajęcia indywidualne - 250 zł

(1 osoba) - 1 h - 60 min.
zajęcia indywidualne - 170 zł

ZAJĘCIA w grupie (2-4 osoby - niższa cena)

Długość zajęć oraz ich intesywność (1 raz w tygodniu, 2 razy lub 1 raz na dwa tygodnie uczeń dobiera do własnych potrzeb).

NA ŻYCZENIE WYSTAWIAM FAKTURY

Gwarantuję 100% przygotowanie, widoczne efekty, elastyczność oraz przyjazną atmosferę.

DUŻA LICZBA MATERIAŁÓW DOPRACOWANYCH DO ZAGADNIEŃ MATURALNYCH, ZNACZNIE UŁATWIAJĄCYCH NAUKĘ .

Serdecznie zapraszam na zajęcia. ;)

ZAJĘCIA ONLINE lub Mędłów (pod Wrocławiem, okolice Ołtaszyna)

PREFERUJĘ KONTAKT TELEFONICZNY (SMS) :  884 - 307 -270

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

BajBio Aleksandra Tracz
Dębowa
55-020 Mędłów
NIP: 9730921680

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Uniwersytet wrocławski
Magister
Biologia z chemią - specjalność nauczycielska
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Pedagogika - specjalność poradnictwo psychopedagogiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 43
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2023

Szczerze polecam korepetycje u BajBio. Duża ilość zadań, materiałów dodatkowych, schematów i dokładne omawianie popełnianych błędów pozwoliło mi zdać maturę z biologii na 95%. Pani Ola bardzo dobrze przygotowuje do matury i naucza, jak precyzyjnie formułować odpowiedzi, aby wpisywały się w klucz. Zajęcia odbywały się w niezwykle miłej atmosferze oraz motywowały do dalszej nauki.
Serdecznie polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Bardzo serdecznie polecam korepetycje z Panią Olą. Zawsze życzliwa, wszystko doskonale tłumaczy, nawet najtrudniejsze zagadnienia. Atmosfera na zajęciach jest świetna, zero stresu. Pani Ola zawsze ma przygotowane dużo materiałów które umożliwiają przećwiczenie danego tematu. Po roku korepetycji udało mi się poprawić maturę z biologii z 68% na 87%, więc jeżeli ktoś chce uzyskać wysoki wynik z matury z biologii to Pani Ola jest najlepszą korepetytorką na jaką można trafić!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2022

Pracowałam z Panią Olą przez całe liceum i za nic nie wybrałabym innej korepetytorki. Świetnie wytłumaczone wszelkie zagadnienia, przyjemna atmosfera na każdych zajęciach, niezwykle przydatne materiały uzupełniające, prezentacje oraz zadania maturalne. Pani Ola zawsze była w stosunku do mnie cierpliwa i wyrozumiała, nie padło takie pytanie, na które nie znałaby odpowiedzi. Po ostatnich zajęciach zrobiło mi się bardzo przykro, że to już koniec naszej współpracy. Serdecznie polecam :)

avatar
Madzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2022

Takiego nauczyciela z pasją to ja jeszcze nie spotkałam!
Do Pani Oli na korepetycje chodziłam przez całą klasę maturalną i dzięki naszej PRZESYMPATYCZNEJ współpracy dostałam się już z PIERWSZEJ LISTY na kierunek LEKARSKI do Wrocławia!!! (w co, jeszcze w sierpniu, nigdy bym nie uwierzyła) Pani Ola odpowiadała mi cierpliwie na KAŻDE zadane przeze mnie pytanie (z racji tego, że jestem dociekliwa i nigdy nie odpuszczam, to było ich bardzo bardzo dużo;)). Zadanka szlifowałyśmy tak, abym w pełni wszyściusio zrozumiała. Omówiłyśmy krok po kroku wszystkie zagadnienia z całej podstawy programowej. Tempo było dostosowane do moich potrzeb i aktualnej wiedzy. Zawsze, do każdego działu, dostawałam mnóstwo zadanek, które później skrupulatnie omawiałyśmy i poprawiałyśmy błędy. Na zajęciach miałam możliwość oglądania animacji, tłumaczących dane zagadnienie. Pani Ola też mi wszystko rozrysowywała i wyjaśniała swoimi słowami. Wielu tematów nie potrafiłam zrozumieć, korzystając ze szkolnego podręcznika, ale z pomocą przychodziły piątki, kiedy to Pani Ola kserowała mi Cambella, inne, starsze podręczniki i encyklopedie. Korepetycje zakończyłyśmy w kwietniu, ale przez wiele następnych tygodni, aż do matury, nadal Pani Ola odpowiadała na wszelkie moje wątpliwości, werbowała wszelkie książki, siedziała do późnych godzin nocnych, tylko po to, abym czuła się na maxa przygotowana do maturki. Po prostu Pani Ola to nauczyciel ze złotym sercem, pełen ciepła, życzliwości i empatii który pozostaje ze swoimi uczniami aż do egzaminu, podnosi ich na duchu i pokazuje, że nie warto bać się szukać odpowiedzi, nie warto porzucać marzeń. Od października studia medyczne, ale ja już tęsknie za korkami z biologii....

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Szczerze polecam korepetycje u Pani Oli - nauczyciel z sercem, ogromną wiedzą i cierpliwością. Bezstresowe zajęcia, zrozumiale tłumaczone zagadnienia, mnóstwo pomocnych materiałów. Dzięki pracy i zaangażowaniu Pani Oli zrozumiałam biologię. Najlepszy nauczyciel biologii ! Gorąco polecam !

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Oli :)
Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, każde zagadnienia sprawiające kłopot jest dokładnie omawiane. Muszę przyznać, że Pani Ola ma bardzo dobrze doprecyzowany sposób nauki - mnóstwo zadań, omawianie trudności i ćwiczenie problematycznych zagadnień. Zadania przez Panią Olę były dokładnie sprawdzane i jeszcze dokładniej omawiane na zajęciach. Jeszcze raz polecam !

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2021

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Oli!
Zajęcia prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, za każdym razem otrzymywałam materiały oraz zadania do wykonania. Każde przesłane zadanie było starannie sprawdzane i omawiane. Pani Aleksandra odpowiadała na każde zadanie pytanie i świetnie tłumaczyła zagadnienia, z którymi miałam trudności. Dzięki pomocy Pani Oli udało mi się uzyskać wynik, który zagwarantował mi przyjęcie na każdej uczelni, na której rekrutowałam na kierunku lekarsko-dentystycznym.
Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, zostały spełnione wszystkie moje oczekiwania ! Jeszcze raz gorąco polecam !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

Polecam zajęcia z Panią Olą! Udało mi się poprawić mój wynik z biologii z 62% na 85%. Aktualnie jestem studentką medycyny w Łodzi, ale taki wynik umożliwił mi wybór właściwie każdej uczelni. Zgłosiłam się do niej, gdy podczas lockdownu, nie mogłam spotykać się z moim korepetytorem. Zajęcia były bogate w różne animacje i schematy, które ułatwiały zrozumienie tematu. Pani Ola pomogła mi dopracować formułowanie odpowiedzi pod klucz, co umożliwiło mi dostanie się na wymarzony kierunek. Gorąco polecam!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

Najlepszy nauczyciel biologii! To w jak prosty sposób Pani Ola potrafiła wytłumaczyć mi wszystkie niezrozumiałe zagadnienia i odpowiedzieć na każde pytanie. Na zajęciach rozwiązuje i omawia się masę zadań, dzięki czemu póżniej łatwiej wpasować się w klucz odpowiedzi. Mnóstwo przydatnych materiałów, schematy ułatwiające zapamiętanie, zwracanie uwagi na najczęściej popełniane błędy. Pomoc i wsparcie nie do opisania. Profesjonalne przygotowanie do matury.
Dzięki tym zajęciom nie tylko poprawiłam maturę o ponad 40%, ale również zakochałam się w biologii. Oby jak najwięcej takich nauczycieli!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Zajęcia prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze, Pani Ola daje mnóstwo materiałów do nauki i tłumaczy dokładnie każde zagadnienie, które sprawiają trudności, bardzo dużo zadań przerabianych na zajęciach pozwala na naukę pisania pod klucz maturalny z Biologii. Polecam każdemu kto chce napisać maturę na wysokim poziomie!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Dzięki Pani Oli poprawiłem swoją maturę w ciągu zaledwie 7 miesięcy z 38 procent aż do 87. Pani Aleksandra jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą, a na dodatek jest też wspaniałym nauczycielem, tłumaczy każde zagadnienie (nawet te najbardziej złożone) w niezwykle rzetelny i ciekawy sposób. Ilość udostępnianych materiałów jest ogromna m. in. testy, próbne matury, schematy oraz rysunki dzięki którym dokładnie zrozumiemy dane zagadnienie. Serdecznie polecam, dzięki Pani Oli moje marzenie o studiowaniu medycyny stało się realne.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Nauka pod klucz, miła atmosfera i pelen profesjonalizm !
Serdecznie polecam wszystkim maturzystom !!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Zajęcia u Pani Oli są bez wątpienia godne polecenia! Rzetelne przygotowanie, dużo cierpliwości i wytrwałości w tłumaczeniu niezrozumiałych zagadnień, a do tego miła atmosfera :) Podczas przerabiania zadań Pani Ola zwraca szczególną uwagę, na tzw. wbicie się w klucz, co jest bardzo istotne na maturze z biologii. Dodatkowo przygotowuje swoje materiały, co ułatwia naukę. Po prostu widać, że to praca z pasją!
Jeszcze raz bardzo polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2019

Jeżeli zastanawiasz się nad zajęciami u Pani Oli, to z pewnością jest to najlepszy nauczyciel biologii, jakiego do tej pory spotkałam. Doskonale przeprowadziła mnie przez wszystkie działy, dzięki którym mogłam przygotować się do egzaminów.

Polecam z całego serca. To najlepszy czas spędzony z biologią :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panią Olą! Ogromna ilość materiałów z każdego działu, wszystkie błędy dokładnie omawiane, a po kazdym dziale test sprawdzający wiedzę, co bardzo motywuje do powtórek. Miła atmosfera na zajęciach. Dzięki tym korepetycjom udało mi się poprawić maturę z biologii i dostać się na kierunek lekarski. :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2018

Najlepsza korepetytorka! Z pomocą Pani Oli udało mi się poprawić maturę z biologii rozszerzonej aż o 30%! Polecam z całego serca!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Polecam korepetytora.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Udało się! Stomatologia jest moja! Biologia na 87% w połączeniu z 95% z chemii. Bałam się biologii bardzo, ale razem z panią Olą udało się osiągnąć sukces! Milion zadań i wskazówek, dużo pracy w domu i się opłaciło. Bardzo polecam maturzyści! Miła atmosfera i wszystko wytłumaczone, gdy były wątpliwości ❤️

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Serdecznie polecam korepetycje u pani Oli! Dostarcza całe mnóstwo materiałów do przerobienia, wszystkie na bieżąco sprawdza, a w razie jakichś wątpliwości cierpliwie wyjaśnia i pomaga w zrozumieniu problemu. Dokładnie orientuje się także w zadaniach maturalnych, omawia wszystkie ich typy i podpowiada jak najlepiej je rozwiązywać. Dzięki systematycznej pracy z panią Olą, mimo spotkań tylko dwa razy w miesiącu, udało mi się poprawić maturę (92%) i dostać w tym roku na wymarzoną medycynę. Jeszcze raz z całego serca polecam!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2017

Dzięki korepetycjom u Pani Oli poprawiłem maturę i dostałem się na weterynarie na UP we Wrocławiu. Co zajęcia do domu dostawałem spory plik zadań do przerobienia, które były systematycznie sprawdzane i omawiane. Pani Ola potrafiła rozwiązać każdy trapiący mnie problem oraz wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia.
Serdecznie polecam i pozdrawiam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Bardzo polecam korepetycje u Oli. Miałam duże zaległości z biologii po liceum, które udało mi się nadrobić. Ola daje bardzo dużo zadań do domu i stawia na systematyczną pracę. Dzięki korepetycjom, zrozumiałam zagadnienia, z którymi miałam problem w liceum. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Ola ma ogromną wiedzę z biologii i potrafiła wytłumaczyć mi każde zagadnienie. Dzięki korepetycjom poprawiłam maturę i dostałam się na weterynarię we Wrocławiu. Z całego serca polecam !;)

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, świetnie przygotowują do matury z biologii. Dzięki pomocy Pani Oli dostałem się na kierunek lekarski.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2016

Pani Ola bardzo dobrze przygotowuje do matury! Jest jednocześnie wymagająca, ale i cierpliwa. Udostępnia dużo materiałów, które przydają się w przygotowaniach do nowej matury z biologii. Dzięki zajęciom z Olą dostałam się na wymarzone studia! Mocno polecam! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

89% na maturze z biologii, poprawiłam wynik o 30 % :) Profesjonalne zajęcia, w bardzo miłej atmosferze. Polecam, bez problemu dostałam się na stomatologię z pierwszej listy.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

Bardzo przyjemne zajęcia oraz mnóstwo materiałów do przepracowania. Dodatkowo wszystkie moje niejasności zawsze były szczegółowo wyjaśniane. Efekty widoczne w moich ocenach, żałuję że nie zaczęłam zajęć wcześniej, bo oszczędziłabym sobie niepotrzebnych nerwów przez sprawdzianami, a tak biologia stała się dla mnie przyjemnością. Polecam .

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2016

Świetna nauczycielka. Udostępnia dużo materiałów, przepracowuje dokładnie każdy temat i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Polecam.

avatar
Kasia J
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2015

Szczerze polecam. Ola jest bardzo zaangażowana, cierpliwie tłumaczy, udostępnia wiele materiałów- wydruki, prezentacje, rozrysowuje schematy. Bardzo profesjonalny nauczyciel.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

93% z matury z biologii. Dzisiaj już rok jestem studentem medycyny. Polecam.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Super nauczyciel! Na prawdę polecam. Udostępnia dużo materiałów, sprawdza zadania poza godzinami spotkań, świetnie tłumaczy, a zajęcia prowadzone w miłej atmosferze.

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

Super nauczycielka! Szczerze polecam. W dzisiejszych czasach trudno o na prawdę dobrego korepetytora, dlatego też polecam Olę, która pracuję z pasją i wkłada dużo serca w swoją pracę. Na zajęciach dowiedziałam się o tylu istotnych rzeczach związanych z maturą z biologii, o których w szkole nie było ani słowa. Ogromna ilość materiałów, które szczegółowo były sprawdzane poza godzinami zajęć, pozwoliła mi na dostanie się w tym roku na wymarzoną stomatologię. Od roku jestem już studentką wymarzonych przez siebie studiów, dlatego też były to owoce zajęcia przy na prawdę bardzo miłej atmosferze. POlecam!

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2015

Zacząłem przygotowanie do matury z biologii u Oli w styczniu. Cały czas kontynuowałem też studia na biotechnologii, więc nie było łatwo... Zajęcia natomiast oceniam bardzo pozytywnie. Potrzebowałem jedynie usystematyzowania mojej wiedzy i przećwiczenia jej na sporej ilości zadań. To właśnie uzyskałem na zajęciach, otrzymałem ogromną ilość zadań, które na każde zajęcia były sprawdzone oraz omawiane. Ja ze swojej strony miałem sporo obowiązków na uczelni, dlatego też potrzebowałem korepetytora, który umożliwi mi pracę w elastycznych godzinach. Z tą korepetytorką to się udało. Dlatego też dziękuję przede wszystkim za cierpliwość i wyrozumiałość oraz świetne przygotowanie, bo na zajęciach uzyskałem tyle istotnych informacji potrzebnych do matury z biologii, o których w szkole nie było mowy. Polecam!

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Na zajęcia do Pani Oli zacząłem chodzić już w drugiej klasie LO. Co prawda byłem w klasie o profilu biol-chem, natomiast brakowało mi usystematyzowania wiedzy oraz powtórzenia materiału z zakresu biologii pod kontem stricte zadań maturalnych. Dzisiaj z pewnością nie żałuję tej decyzji. Udało nam się powtórzyć cały materiał, a ostatnie miesiące poświęciliśmy na powtórki, co pozwoliło mi w 100% usystematyzować i ułożyć cały materiał. Do matury podchodziłem spokojny i nie zawiodłem się również zaraz po samym teście. Dziś czekam na wyniki, ale z pewnością śpię spokojnie. Ciężka praca z pewnością się opłaciła. Korepetytorka bardzo wymagająca, ale zarazem bardzo sympatyczna.

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2015

Piszę opinię około dwóch tygodni po maturze. Pisałam maturę z nową podstawą programową i muszę powiedzieć, iż matura zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Zadania wymagały logicznego myślenia i szybkiego wnioskowania, a tego własnie nauczyłam się przez ten rok na zajęciach. Zajęcia były prowadzone systematycznie, dostałam ogromną ilość materiałów, które były na bieżąco sprawdzane, a każdy dział kończył się napisaniem testu, do którego podejść musiałam tyle razy, aż nie zostanie osiągnięty wymagany próg 80%. Szczerze polecam.

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2015

Serdecznie Polecam ! Przygotowanie do matury bezbłędne , mnóstwo dodatkowych materiałów, jasno i przejrzysto wszystko tłumaczone .

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2014

Duży plus za metody i materiały z zajeć. Dziękuję za pomoc w dostaniu się na studia.
Do matury rozszerzonej z biologii zacząłem uczyć się 7 miesięcy przed egzaminem.
Po korepetycjach udało mi sie zaliczyć tak mature,
że bez problemu dostałem się na studia. Bardzo miła atmosfera na zajęciach.
Terminy zajęć są bardzo odpowiadające.

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2014

Super nauczyciel! Bardzo polecam!... doskonałe tłumaczenie, mnóstwo materiałów, przyjazna atmosfera, systematyczna i przede wszystkim skuteczna nauka!

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2014

Bardzo profesjonalny korepetytor! Dzięki zajęciom udało mi się poprawić maturę i uzyskać wynik 85% i dostałam się na medycynę. szczerze polecam! :)

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2014

Doskonałe przygotowanie do matury rozszerzonej z biologii! Pani Ola jest bardzo cierpliwą osobą, na zajęcia przygotowuje bardzo wiele pomocnych materiałów i jasno tłumaczy zawiłe zagadnienia. Bardoz polecam! Dzięki Pani Oli na maturze 90% z rozszerzonej.

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2013

dzięki zajęciom u Pani Oli mój syn dostał się na medycynę do Wrocławia, szczerze polecam tego korepetytora

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2013

Kompletnie inaczej niż na lekcjach w szkole i przede wszystkim zajęcia oparte o animacje biologiczne. Polecam :)

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2013

Dobrze przygotowuje i udostępnia sporo materiałów, gorąco polecam!

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2012

super nauczyciel! tłumaczy bardzo jasno, tak że nie da się nie zrozumieć i lekcje są ciekawe, bo przygotowuje zawsze fajne przyklady:)

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2012

Ciekawe metody nauczania, miła atmosfera a przede wszystkim skutecznie. Polecam :)

BajBio Aleksandra Tracz

Bardzo dziękuję za opinię.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.