Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański70 - 100 / 60 min

Aleksandra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Hola!
Jestem absolwentką studiów magisterskich filologii hiszpańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego , z rocznym stażem w Hiszpanii na Uniwersytecie w Sewilli oraz rocznymi praktykami na Politechnice w Walencji. Stale jeżdżę do Hiszpanii i na Wyspy Kanaryjskie, gdzie również organizuję intensywne kursy językowe .

Oferuję naukę języka hiszpańskiego stacjonarnie we Wrocławiu lub online przez platformy do nauki zdalnej, Skype/Zoom/Teams. Dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Zajęcia w siedzibie firmy.

Posiadam 10-letnie doświadczenie zarówno w nauce języka hiszpańskiego jak i w tłumaczeniach . Jako nauczycielka języka hiszpańskiego stale się rozwijam, uczęszczam na kursy oraz biorę udział w konferencjach językowych.

Aktualnie prowadzę zajęcia na jednym z wrocławskich uniwersytetów , w stowarzyszeniu oraz w kilku firmach.
Organizuję zajęcia indywidualne, w parach oraz w małych grupach. Prowadzę również kursy biznesowe.
Dla każdego ucznia układam indywidualny plan zajęć . Lekcje głównie polegają na metodzie wprowadzania informacji opartych na systemie spirali, czyli tego co już się nauczyliśmy, dlatego też uczeń szybko przyswaja nowe informacje a nauka staje się bardziej efektywna. Wprowadzam wiele nowości dydaktycznych , lubię wykorzystywać gry planszowe do zajęć, flimy oraz podcasty. 

Prywatnie posługuje się pięcioma językami , w związku z czym dobrze wiem, jak to jest być osobą początkującą i znam perspektywę bycia uczniem. Aktualnie sama doskonalę francuski i niemiecki.

Zajęcia prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze, a największy nacisk kładę na naukę mówienia. Jestem doświadczoną nauczycielką, cechującą się dużą empatią i zrozumieniem. Potrafię dostosować sposób nauki do każdego ucznia tak, jak tego oczekuje.

Wystawiam faktury.
Zapraszam do zapoznania się z opiniami :)

[*Obowiązujący cennik od września 2023 *]

czas trwania zajęć: 60 min                                                          

Zajęcia indywidualne:   100 zł         
                     2 osoby:     70 zł        
                     3 osoby:     50 zł        
                   4-6 osób:      40 zł
   
czas trwania zajęć: 45 min  
                                                     
Zajęcia indywidualne:   75 zł                             
                     2 osoby:   52 zł                              
                     3 osoby:   37 zł                            
                  4-6 osób:     30 zł    

Zapraszam do zapoznania się z działem opinie :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Aleksandra
Antonio Machado 5/12
35213 Telde
NIP: 8861454126

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 04.2016
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2018

Świetna nauczycielka, innowacyjne podejście do przekazywania wiedzy, ciekawie organizuje pracę w grupach, zaraża pasją do języka hiszpańskiego :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Bardzo komunikatywna i inteligentna dziewczyna. Doskonale nawiązała kontakt z moim synem, co wcale nie jest takie łatwe. Polubił ją i co najważniejsze naprawdę zaczął się uczyć hiszpańskiego.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2017

Szczerze polecam zajęcia z Panią Olą. Córka bardzo zadowolona a co najważniejsze nauczona :)) pełen profesjonalizm !!!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2016

Polecam lekcje z Panią Olą, która motywuje i zachęca do nauki. Córka jest zachwycona zarówno wiedzą, jak i sposobem prowadzenia zajęć. Mnie Pani Ola ujęła kulturą osobistą, umiejętnością dostosowania się do potrzeb i uczciwością.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2016

Bezwątpliwie polecam! Nauka hiszpańskiego to sama przyjemność pod profesjonalną opieką Oli! Świetnie tłumaczy zarówno gramatykę jak i pomaga rozwijać mówienie.
Zaczynałam korepetycje ze średniego A2. Potrzebowała pomocy z nadrobieniem tematów na uczelni i Ola to był strzał w 10!!! Semestr zaliczony! Cudowny projekt zrealizowany! Ale nie zatrzymujemy się na tym i kontentujemy naukę! Bo Ola jest pasjonatką swojej sprawy! I to super motywacja! Z takim nauczycielem lekcja to sama przyjemność! Ona zawsze przygotowana do lekcji i posiada mnóstwo materiałów. Wyróżnia ją duża wiedza i indywidualne podejście do potrzeb ucznia. Zajęcia zawsze na najwyższym poziomie i w bardzo miłej atmosferze.

avatar
OLGA angielski/ włoski / Wrocław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Bardzo polecam konwersacje z Olą. Sama jako lektor szukałam kogoś, kto zarówno studiował hiszpański jak i praktykował język mieszkając za granicą. Najważniejsza w nauce języków jest interakcja z 2 człowiekiem i na tym właśnie skupia się Ola - na rozmowie i nauce słówek :) Lekcje są bardzo ciekawe i można się dużo dowiedzieć o kulturze i zwyczajach "Południowców". Ola jest zawsze uśmiechnięta i pozytywna i widać, że kocha pracę z ludźmi i językami :) Polecam !!!

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2016

Ogromny profesjonalizm i fantastyczne przygotowanie do zajęć! Ola ma niesamowitą wiedzę oraz indywidualne podejście do każdego ,potrafi przekazać informacje w zrozumiały i czytelny dla wszystkich sposób! Korepetycje z Olą mijają w miłej atmosferze, tym samym łatwiej przyswaja się wiadomości. W czasie współpracy z Olą zrobiłem niewyobrażalny progres! Polecam!

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2016

Jeśli szukasz bezbolesnej, szybkiej i ciekawej drogi do nauki języka hiszpańskiego z dużą dawką uśmiechu to polecam Ci Olę ! W trzy miesiące współpracy z Olą nauczyłam się biegle posługiwać językiem i bez problemu załatwiam większość spraw w hiszpanii. POLECAM !

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2016

Najlepsza korepetytorka hiszpańskiego jaką kiedykolwiek miałam. Bardzo miła,ambitna i pracowita korepetytorka przez co człowiek od razu ma chęć do nauki. Zawsze pozytywnie nastawiona do zajęć,chcąca przekazać jak najwięcej informacji, przygotowująca mnóstwo ciekawych materiałów. Jak hiszpański to tylko z tą Panią,Polecam !!!

avatar
Bart
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2016

Pełen profesjonalizm, zawsze przygotowana merytorycznie i przesympatyczna korepetytora :) Zajęcia z Olą nigdy nie są nudne a przez zaraźliwy zapał, pasję i bezpośrednie podejście z zajęć wyniosłem bardzo dużo informacji o kulturze i zwyczajach hiszpańskojęzycznych narodów i zrobiłem bardzo duży językowy progres. Polecam, sam kontynuuje lekcje z Olą i szybko nie zrezygnuję! :)

avatar
MoNiA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2016

Jak nauka języka hiszpańskiego to tylko z OLĄ! Zajęcia dostosowane do potrzeb indywidualnych, oczywiście pełen profesjonalizm, wyrozumiałość, cierpliwość, doskonałe tłumaczenie i ogromna dawka pozytywnej energii. Dodatkowy atut to przygotowywane materiały przez Ole, które pokazują jak łatwo można się uczyć przez zabawę. POLECAM!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.