Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Mikołów (centrum)
Wyry
Łaziska Górne
Paniówki
Bujaków
Łaziska
Orzesze

Ola

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Ola

O mnie

Witam:)

Absolwentka filologii angielskiej, nauczycielka z doświadczeniem, po pobycie w USA, zaprasza młodzież, dzieci do indywidualnej nauki języka angielskiego w miłej, sympatycznej atmosferze oraz w skuteczny sposób.

Indywidualne zajęcia z ciekawymi materiałami i interesującymi metodami. Praktyczne użycie języka, komunikacja, kultura krajów anglojęzycznych.

Konwersacje, gramatyka, słownictwo, przygotowanie do sprawdzianów, egzaminów i matury:)Jeśli potrzebujesz podszlifować swój język, boisz się mówić, masz problem z gramatyką, z trudem przychodzi słuchanie i pisanie, to nie zwlekaj i wykorzystaj czas:-)

Być może chcesz zacząć swoją przygodę z angielskim, albo powtórzyć frazy, słówka, poćwiczyć dialogi, zacząć komunikować się po angielsku?

A może przed tobą egzamin czy matura?Pomoc w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Ćwiczenia typowych zadań: tworzenia wypowiedzi pisemnych, czytania, słuchania ze zrozumieniem.Ponadto przygotowanie do wszystkich części matury podstawowej zarówno ustnej jak i pisemnej: czytanie tekstu ze zrozumieniem, słuchanie, wypowiedzi pisemne.

Pomoc w przygotowaniu do matury ustnej.Zajęcia stacjonarne w centrum Mikołowa lub online.

Zapraszam na angielski online ;-)

Zasady zajęć online: Napisz maila lub zadzwoń, ustalimy dogodny termin. Opłatę za zajęcia należy przelać na konto na 24h przed planowanym terminem zajęć oraz przesłać potwierdzenie przelewu na maila. Zajęcia można odwołać lub zmienić termin nie później niż 24 h przed planowaną lekcją. W przypadku kiedy zajęcia nie odbędą się z winny nauczyciela pieniądze są zwracane.Zajęcia stacjonarne odbywają się w centrum Mikołowa.

Zapraszam na zajęcia online.Zapraszam:)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 07.2011
WSZMiJO
Nauczyciel dyplomowany
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2022

Bardzo serdecznie polecam, dzięki pomocy pani Oli zdałem certyfikat C1 Advanced z angielskiego. Polecam!!!!!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2022

Bardzo polecam. Dzieki zajęciom u pani Oli nauczyłam się świetnie posługiwać językiem angielskim, bardzo dobrze sobie radziłam w klasie językowej i zdałam maturę. Polcecam:-)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2016

Serdecznie polecam! Na zajęciach z panią Olą jest bardzo miła atmosfera, co pomogło mi przezwyciężyć lęk przed wypowiadaniem się po angielsku. Lekcje sa dostosowane do potrzeb ucznia oraz doskonale przygotowują do sprawdzianów. Chodzę na lekcje z panią Olą ponad pół roku, a moje oceny zdecydowanie się polepszyły. Jestem bardzo zadowolona! :)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2016

Jestem zadowolona z ciekawych zajęć z j. angielskiego dostosowanych do moich potrzeb. Chciałam się przygotować do matury ustnej. Bez obaw zdałam bardzo dobrze maturę. Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2015

Polecam tego nauczyciela . Po konwersacja z Panią Aleksandra pozbył się obaw związanych z rozmawianie po angielsku. Co bardzo się przydało podczas zagranicznej wizyty.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2015

Od pół roku uczęszczam na zajęcia do p.Oli. Spotykamy się dwa razy w tygodniu, a efekty są na prawdę widoczne. Na samym początku nie potrafiłam złożyć zdania i odpowiadać na pytania. Teraz nie boję się mówić(choć nie zawsze zdanie jest poprawne),najważniejsze to pokonać blokadę .Mimo, że przede mną jeszcze dużo pracy, mam nadzieję, że razem uda nam się osiągnąć zamierzony cel. Dodatkowo p.Ola jest bardzo sympatyczną oraz cierpliwą osobą. Nigdy nie ma problemu z ustaleniem godzin bądź zmianą terminu. Polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2015

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u pani Oli. Moi synowie (uczeń gimnazjum i liceum) uczęszczali na zajęcia. Syn został bardzo dobrze przygotowany do egzaminu gimnazjalnego. Drugi syn pokonał lęk i barierę, zaczął mówić, komunikować się po angielsku. Polecam nauczycielkę:-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2010

profesjonalnie, milo i rzetelnie, polecam:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.