Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Piotrków Trybunalski
Bełchatów
Tomaszów Mazowiecki
Wieluń
Pabianice
Radomsko
Koluszki

Ola

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Ola

O mnie

Jestem wesołą,pozytywną i bardzo ciekawą świata osobą.Mam wiele pasji i zainteresowań,ale chyba przy niczym nie spędzam tyle czasu co przy angielskim-uczę się i uczę innych bo bardzo lubię:).Po prostu:).

Moi uczniowie cenią we mnie indywidualne podejście do ich potrzeb,rzetelność i zaangażowanie-jestem zawsze w 100% dla osoby z którą mam zajęcia.Umiem być wymagająca kiedy jest taka potrzeba,ale umiem też coś znacznie cenniejszego: umiem rozpoznać kiedy takiej potrzeby nie ma;).Na zajęciach jest zawsze sympatyczna atmosfera. Bawię się językiem i do dobrej zabawy zapraszam innych:).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Pani Ola to naprawdę świetny nauczyciel języka angielskiego. Dostosowała lekcje do mojej wiedzy i umiejętności. Pomogła mi się przygotować do egzaminu. Lekcje są prowadzone w przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam. :)

Yes

Cieszy mnie bardzo Twoje zadowolenie Łukaszu.
Dziękuję Ci za miłe słowa.
Życzę sukcesów na uczelni :).

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Na lekcje online zdecydowałem się, gdyż miałem już dość wożenia swojego syna na lekcje stacjonarne. Pomyślałem - a co tam, spróbuje. Trafiłem na Pania Olę i... był to strzał w dziesiątkę. Godzina tylko dla mojego syna, elastyczność, dużo rozmów po angielsku, ciekawe zadania (w tym zadania online), dobrany materiał - to wszystko przyniosło realny skutek: mój dziesięcioletni syn startując w lutym 2018 r. z poziomu A1 (podstawy) dziś robi zadania z poziomu B1 (średniozaawansowany). Polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Serdecznie polecam Panią Olę, jest bardzo dobrą nauczycielką języka angielskiego. W bardzo ciekawy sposób prowadzi lekcje oraz panuje miła atmosfera. Na każde zajęcia jest bardzo dobrze przygotowana i również pomogła mi przygotować się do matury. Polecam :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2018

W czasie lekcji angielskiego u Pani Oli nie sposób się nudzić, ponieważ stara się ona zawsze wprowadzać w nie elementy dydaktyczne czyniące tę naukę bardziej atrakcyjną dla ucznia niż zwykłe przerabianie materiału z podręcznika.
Poza tym Pani Ola jest bardzo elastyczna pod względem doboru formy nauki do danego ucznia. Serdecznie polecam.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2018

Pani Ola od sierpnia roku 2017 pomaga mi przygotować się do matury na poziomie rozszerzonym.Zajęcie prowadzi w sposób przemyślany dostosowany do moich umiejętności.Dodatkowo dzięki jej różnym techniką nauczania takich jak tworzenie przeze mnie nagrań wideo w których swobodnie wypowiadam się na różne tematy oraz wypisywanie moich własnych pomyłek językowych, z jej pomocą byłem w stanie wyplewić głęboko zakorzenione błędy.Atmosfera na zajęciach jest świetna! Serdecznie Polecam :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2017

Ola jest bardzo dobrym nauczycielem, przygotowanym do zajęć z własnymi materiałami oraz pomysłami jak można lekcje urozmaicić. Dostosowuje się do ucznia w zależności od potrzeb. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że Ola jest mocno zaangażowana w to co robi, nie odpuszcza i nie przechodzi dalej z materiałem jeżeli nie ma pewności, że dany materiał został dobrze opanowany przez ucznia. W moim przypadku lekcje były prowadzone przez Skype i bardzo dobrze wspominam tą formę komunikacji. Podsumowując, polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Pani Ola jest bardzo dobrym nauczycielem. Lekcje prowadzone są w przemyślany i ciekawy sposób z dużym zaangażowaniem. Jest wymagajaca i bardzo dobrze potrafi dostosować lekcje do indywidualnych potrzeb. Polecam serdecznie

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Dzięki Oli konwersacje w języku angielskim nie są już dla mnie wyzwaniem. Polecam z całego serca, nie tylko jeśli chcecie poprawić zdolności komunikowania się, ale także popracować nad gramatyka czy umiejętnościami pisania.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.