Aleksandra Mielczarek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Klaudyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Profesjonalne lekcje śpiewu rozrywkowego. Nauczę cię jak prawidłowo oddychać oraz operować głosem bez wysiłkowo. Mam wieloletnie doświadczenie w wokalistyce soulowej oraz jazzowej. Pomogę Ci w procesie pisania własnych tekstów i muzyki. Jestem przyszłą studentką akademii wokalnej w Londynie. Prowadzę zajęcia u mnie w domu, z dojazdem lub online. Wszystko zależy od ciebie;)
Zapraszam

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 16:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota08:00 - 19:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.