Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kalisz
Ostrów Wielkopolski
Wrocław
Biskupice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem inżynierem Technologii Chemicznej na Politechnice Wrocławskiej. Chemia fascynuje mnie już od wczesnego gimnazjum i zagłębiałam ją hobbystycznie a potem postanowiłam związać swoją przyszłość właśnie z tą dziedziną.
Stosuje wiele metod, które pozwolą efektywnie zapamiętać Ci wiele różnych zagadnień. Z uczniami mam relację typowo koleżeńską, dlatego atmosfera na zajęciach jest przyjazna i nie ma obawy przez pytaniem się o jakieś rzeczy. Zachęcam do pytania, bo kto pyta nie błądzi :)
Udzielam korepetycji w formie zdalnej z wykorzystaniem tabletu graficznego na platfomie Zoom lub w tradycyjnej formie stacjonarnej :D
Ze mną poczujesz chemię do chemii! :D

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Politechnika Wrocławska
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Serdecznie polecam! Lektury z Ola nie są straszne.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2021

Czułam się bardzo dobrze przygotowana do matury. Aleksandra zmotywowała mnie do nauki podczas zdalnych lekcji. Skutecznie dążyła do tego, abym zrozumiała każde zagadnienie:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.